Skocz do zawartości

Postawienie budki na caly sezon


kera76

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 Co sadzicie o postawieniu przyczepy na kempingu na caly sezon powiedzmy od 15 czerwca do końca sierpnia.Planuję to nad baltykiem.Cena nie zamieszkalej cepki 20 pln na dobę i doplacam reszte jak w niej jestem.Mialbym do niej niedaleko bo 100km.Może ktos z was juz tak robil?Chętnie skorzystam z jakichś podpowiedzi

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o to zeby nie rzkladac sie co chwila z calym majdanem,tylko dojeżdzać sobie kiedy mam wolne albo jest pogoda na gotowe.Nie wiem jeszcze czy tak zrobię ale mysle o tym.A,że to jest dopiero początek mojej przygody z karawaningiem chcialbym poznać zdanie bardziej doswiadczonych forumowiczów.Myslalem zrobic tak w tym sezonie a w nastepnych to zobaczę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stawialem tak dwa lata temu od maja do wrzesnia ale to z powodu pracy nad morzem przez rowniez cale wakacje... to bylo wymuszone ale sobie chwalilem, bo i rodzina byla na miejscu i zycie na kempingu...

 

W zeszlym roku rowniez zostawialem bude na kempingu nad morzem przez 4 tygodnie ale po to zeby po 10 dniach roboczego urlopu dojezdzac na przedluzone weekendy... mi sie kalkulowalo bo nie ciagalem w ta i spowrotem a co najwazniejsze i to chyba jest jedyny wyznacznik pozostawiania budy, nie szukalem miejsca na rozstawienie sie, bo wiadomo, ze w sezonie kempingi nad morzem strasznie sa zaladowane

 

Pisane z tabketa sory za ew literowki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już jest jakaś podpowiedź.Mi też chodzi o to zeby nie ciagac budy w te i we wewte no i ten tłok zwlaszcza w lipcu,a koszty no cóż nie male,na 75 dni 1500pln+oczywiście doplaty jak sie przebywa za 2 osoby i auto ok.45pln doba,czyli srednio ok6 weekendów i urlop ok. 10 dni czyli ok 25 dób tj.1250+1500=2750 powiedzmy nawet 3000.Nie jest tano ale tez nie tak tragicznie.Oczywiscie do tego żarcie i jakies piwko :piwo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... nie wiem, wydaje mi się drogo. Ja na pewno postawię na Turawie gdzie gościu za cały rok bierze 1500zł (strzeżone) i jeździsz kiedy chcesz co prawda w tej cenie max dwie rodziny mogą się zmieniać ale cena myślę bardzo dobra. Koszt parkingu strzeżonego (w moim wypadku) :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... nie wiem, wydaje mi się drogo. Ja na pewno postawię na Turawie gdzie gościu za cały rok bierze 1500zł (strzeżone) i jeździsz kiedy chcesz co prawda w tej cenie max dwie rodziny mogą się zmieniać ale cena myślę bardzo dobra. Koszt parkingu strzeżonego (w moim wypadku) :yes:

Znam tańsze miejsce również fajne i o wiele tańsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majdan i tak wozisz a przedsionek postawić to jest moent masz nie daleko do morza to poco przepłacać, parking w mieście kosztuje do 100 pln na mieśąc max  a zawsze mobilizuje cie do wyprawy co wtym jest najprzyjemniejsze według mnie pozd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.