Skocz do zawartości

Zlot na Boże Ciało w Diablej Górze


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 56
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Witam wszystkich.Jeżdżę już dwa lata i wreszcie chciałbym zaliczyć jakieś spotkanie fajnych pozdrawiających sie na drodze ludzi tylko nie wiem jak się wkręcić na tę imprezę. :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.Jeżdżę już dwa lata i wreszcie chciałbym zaliczyć jakieś spotkanie fajnych pozdrawiających sie na drodze ludzi tylko nie wiem jak się wkręcić na tę imprezę. :slina:

Wystarczy się wpisać na listę i przyjechać :)

 

Andrzeju, to pytanie do Czarka. Możesz zadzwonić i się zapytać. Telefony są na stronie Diablej Góry. Tam jest słaby zasięg więc się nie zniechęcaj tylko dzwoń :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nasza 2ka :) jak coś 4 i rok

Miejsce bardzo kuszące i my z chęcią oddamy się urokom okolicznego spokoju. Na listę by nie zapeszać jeszcze się nie wpisujemy dalej ale Ewka już niemal zdrowa a Marka jeszcze nie chwyciło i mamy nadzieję że się obronił tym razem i że dotrzemy :) Zastanawia mnie tylko tak małe zainteresowanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miejsce wygląda bardzo zachęcająco, zapisuję nasza załogę 2 dorosłych + 2 dzieci (3 i 5 lat), o kajakach zdecydujemy na miejscu.

Tylko żeby pogoda dopisała...:)

 

1 Ink_s:  2 + 2 Spływ 4 skansen 4 

2 Rozmaryn: 2 + 2 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarek próbuje się zarejestrować na forum, ale ma jakiś problem więc poprosił mnie o wstawienie informacji.

 

Dzień dobry, tu Szeryf z Diablej Góry pozdrawiam gorąco wszystkich karawaningowców z www.karawaning.pl. Przepraszam iż nie odzywałem się, ale walczyłem ze skutkami powodzi z dnia 16-18 maja, która bardzo dotkliwie uszkodziła nasz obiekt, starając się by na zlot było wszystko gotowe i zabrakło czasu na pisanie. Postaram się by co jakiś czas odpowiadać na wspólne zapytania chętnych na zlot ale nie indywidualne ponieważ mam niewiele czasu wolnego by go poświęcić na indywidualne odpowiedzi na forum. Najwygodniejsza opcją dla mnie i dla Państwa będzie kontakt telefoniczny. Pod numerem 502-207-623 jestem w stanie odpowiadać na indywidualne zapytania. Z uwagi na dość niskie jak na obecną chwilę zainteresowanie zlotem na pewno program ulegnie lekkim modyfikacją. Nie odbędzie się wycieczka grupowa autokarami nad Solinę oraz do skansenu itd. ze względy na zbyt małą liczbę uczestników zlotu, co nie wyklucza wycieczki we własnym zakresie. Alternatywą dla tej wycieczki może być spływ rzeką San z Sanoka na Dibalą Górę. Pragniemy poinformować iż dysponujemy kajakami canoe 2 os. bez limitu oraz rodzinnymi dla 3 i 4 os. - rodzin po 4 szt. każde tak więc można spłynąć rodzinnie. Dodatkową atrakcją na czas zlotu i później jest zamontowany zjazd linowy tzw. tyrolka o długości 250 m z Diablej Góry na plażę nad Sanem oraz wieczorami będzie funkcjonować bania (sauna) oraz masażystka na indywidualne życzenie do umówienia już na miejscu bądź kontakt do masażystki P. Karolina 662-236-143. Tak więc będzie się działo i w razie pytań proszę o kontakt telefoniczny pod numerem 502-207-623 gdyż jak wcześniej wspominałem ze względu na brak czasu odpowiedzi w formie elektronicznej mogą być mocno utrudnione za co najmocniej przepraszam i proszę o wyrozumiałość. Dotychczasowe rezerwacje zostały przyjęte jednakże proszę o szybkie potwierdzenie drogą telefoniczną celem ustalenia szczegółów pobytu na Diablej Górze

Serdecznie pozdrawiam, Szeryf z Diablej Góry

Ps. Monster Truck jest już OK!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczyło  że Cezary napisał że masować będzie p. Karolina, i już od razu nowi chętni

 

Wyśmienita inicjatywa 

Niestety w tym roku obowiązki służbowe nie pozwolą na wyjazd "na długi weekend"

Ale jeżeli wszystko się dobrze ułoży, to uda nam się dotrzeć w piątek wieczorem lub w sobotę

wiec z dużym znakiem zapytania  

 

1. Ink_s:  2 + 2 Spływ 4 skansen 4 
2. Rozmaryn: 2 + 2 
3. JINX_Sanok 2+2
4. Anpio 2+1 

5. ????? Gofer 2+2 ?????

Edytowane przez gofer (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klepnęliśmy już miejscówkę u szeryfa więc i tu się dopiszemy    :yay:

 

1. Ink_s:  2 + 2 Spływ 4 skansen 4 
2. Rozmaryn: 2 + 2 
3. JINX_Sanok 2+2
4. Anpio 2+1 

5. ????? Gofer 2+2 ?????

6. Yart 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.