Skocz do zawartości

Święta Wielkanocne 2014 - spotkanie


Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie, planujemy wyjazd na święta wielkanocne 2014 w pleneże szukam chętnych ekipi. Plan wstępny to Zakopane kemping ustup ale może byc każda inna propozycja :-) może ktoś się skusi na wspólny wypad świąteczny :pub:

 Zapraszamy do wspólnej incjatywy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam tez mamy w planach wypad na swieta i mysle o zakopanem ale pod krokwia wydaje mi sie lepsza baza wypadowa......bylem tam 3 tyg temu tylko bez budy na rekonesans i koszt 2+2 ok 56....bez pradu prad chyba 10 zeta (mowie o kemp pod skocznia) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam tez mamy w planach wypad na swieta i mysle o zakopanem ale pod krokwia wydaje mi sie lepsza baza wypadowa......bylem tam 3 tyg temu tylko bez budy na rekonesans i koszt 2+2 ok 56....bez pradu prad chyba 10 zeta (mowie o kemp pod skocznia) .

 

pod krokwią jedyne co mają lepsze to lokalizacja i NIC WIĘCEJ!! bo bliżej centrum jeżeli masz zamiar śmigać codziennie po Krupówkach to tak z tego 'burdelu' pod Krokwią masz lepiej

Natomiast jeżeli masz w planach jakieś wycieczki po szlakach (choć nie wiem jak tam góry będą wyglądać w kwietniu), to nawet bym się sekundy nie zastanawiał nad USTUPem.

 

pojedziesz raz na USTUP do pana Macieja to się przekonasz jak tam jest dobrze, ponadto zaobserwujesz 'CO TO ZNACZY UTRZYMYWAĆ SANITARIATY W CZYSTOŚCI'

ceny jak z każdym góralem można (nawet trzeba) negocjować my latem 2013, 50zł/doba zestaw+2os+prąd, nie robi jakiś głupkowatych doliczeń za przedsionek, nie robi problemów z tz dobą kempingową w ostatni dzień pobytu możesz nawet wieczorem dopiero wyjechać...

pozdrawiam i polecam ze swej strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze mowiac to ostatnie czego potrzebuje to "krupówek" he he byles tam? bo wyglada mi to na temat przy samej zakopiance :drive: a halasu samochodow jeszcze mniej mi brakuje niz krupowek :hmm:

 

 

tak byłem kilka razy

hałasu z zakopianki nie słychać

zaraz przy cempingu jest droga bardziej lokalna i nie jest 'dokuczliwa'

po 2giej stronie cempingu w dole jest rzeczka której szum jest dość przyjemny

dla nas ten cemping na stan z lata 2013 jest wręcz idealny właściciel czuwa nad wszystkim, i co najważniejsze dba o wszystko.

 

w 2013 byliśmy tam 5 nocy i ani razu nie wsiadłem do swojego 'mobila'  korzystaliśmy  z doskonale rozwiniętego transportu busów,  praktycznie od wczesnego rana dojechaliśmy zawsze tam gdzie chcieliśmy startować na szlak....

 

i jeszcze małe ostrzeżenie dla innych

 

za cempingiem USTUP jakieś 200-300 metrów dalej jest następny, na 1szy rzut oka, można pomyśleć że 'tam bedzie lepiej' bo więcej drzew więcej cienia...........ale ostrzegam OMIJAĆ TO MIEJSCE   Z DALEKA, no chyba że ktoś lubi syf w kibelku, oraz natryski (2 stuki) czynne w określonych godzinach wieczorami, gdzie ostatnia godzina jest jakoś o 21szej.

 

przyznam się że właśnie tam pojechaliśmy  ott tak po prostu żeby sprawdzić 'coś nowego' i po jednej nocy podziękowaliśmy udając się na USTUP.

 

w okolicy jest tez camp HARENDA czy jakoś tak, tam nigdy nie byłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak rozmawiałem z właścicielem to mówił mi ,że 15 zeta od osoby prąd z licznika tylko niewiadomo czy zdąży podłączyć sanitariaty, mam dzwonić w poniedziałek przed świetam cena ustalona została dla jednego zestawu gdyby było nas więcej można by ponegocjować :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem chetny tylko ze dostepu do pradu niepotrzebuje(solar 100w na dachu jak bedzie pogoda) do sanitariatow rowniez(posiadam w skorobce wszystko co mi potrzeba) no moze wode napelnic jak sie skaczy ale jestem za pisalem do nich ocennik na wielkanoc ale odp niedostalem jak narazie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.