Skocz do zawartości

szukam przyczepki 4 os


smarsula

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Poszukuję swojej "pierwszej" przyczepki dla swojej 4 osobowej rodziny ( dla dzieciaków marzy się łóżko piętrowe ) proszę o poradę i pomoc jaką i gdzie  najlepiej zakupić ( z racji zamieszkania w Warszawie woj. Mazowieckie mile widziane ) . Kwota do 12000 zł. ( chociaż wolałbym tańszą tak do 8000 :) ) . Mój holownik to Mazda 5 z dmc 2230 kg.

 

Z góry dziękuje za pomoc   

 

Pozdrawiam

Szymon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Poszukuję swojej "pierwszej" przyczepki dla swojej 4 osobowej rodziny ( dla dzieciaków marzy się łóżko piętrowe ) proszę o poradę i pomoc jaką i gdzie  najlepiej zakupić ( z racji zamieszkania w Warszawie woj. Mazowieckie mile widziane ) . Kwota do 12000 zł. ( chociaż wolałbym tańszą tak do 8000 :) ) . Mój holownik to Mazda 5 z dmc 2230 kg.

 

Z góry dziękuje za pomoc   

 

Pozdrawiam

Szymon

@smarsula

Przyczepa w Markach < zerknij

 

Pozdrawiamy,

Ir & Ed

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@smarsula

Przyczepa w Markach < zerknij

 

Pozdrawiamy,

Ir & Ed

 

Ired, czytałeś opis? To zdanie z opisu jest super: Stan przyczepy zgodny z wiekiem.

Zdjęcia też nie powalają na kolana. Ja bym ją olał i nawet nie zadzwonił. Choć możesz poprosić o dodatkowe zdjęcia na maila, może się mylę i jest ona ok.

Najważniejsze jest nie napalać się i dokładnie oglądać, oraz nie wierzyć w słowa "tu tylko lekko podciekało, można szybko i tanio to naprawić" :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ired, czytałeś opis? To zdanie z opisu jest super: Stan przyczepy zgodny z wiekiem.

 

...

 

Proponuję rozliczyć sprzedającego za treść :)

.

A poważnie, chyba mu chodziło o "Stan przyczepy adekwatny do wieku"

Nowy Kolego, dobra rada byś słuchał i widział co do ciebie mówi sprzedający.

Ignorowanie ważnych uwag może skończyć się klęską zakupu i rozczarowaniem, z czego konsekwencją właśnie się borykam jako Sprzedający.

Edytowane przez WojtEwa (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jako użytkownik pierwszej przyczepki sugeruję spokój, spokój i jeszcze raz spokój. Teraz z doświadczenia osobiście pojechałbym do Ostrowa Wlkp. i tam wybrałbym przyczepkę. www.karawaning.net. pomogą, pokażą, nie cyganią (nie słyszałem przynajmniej). Innymi słowy wtopa będzie znikoma. Najpierw zadaj sobie pytanie jaką przyczepkę chcesz (długość, ilość spań, WC, prysznic, kuchnia, będziesz nocował na dziko czy na kampingach) i jeszcze ze 20 pytań pomocniczych. Jak już sobie odpowiesz to dopiero jedź po przyczepę. Jak się chcesz pośmiać to poczytaj moje wcześniejsze posty. Teraz wiem że pierwsza przyczepa jest po to aby wiedzieć jaką kupić następną, czego nie kupować, że lekki przeciek to teraz wydatek 4tysięcy bo trzeba rozebrać cały przód, że długość ma znaczenie ;), ale nawet przeciekająca przyczepka daje wielką frajdę dla wszystkich, że rozłożenie podpory przez 5- ciolatka to powód do dumy, że wyjechać można zawsze i wszędzie nawet jak jest mróz -20st. C. Tyle ode mnie i jak to mówi mądrość epokowa: "szukajcie, a znajdziecie".

 

Pozdrawiam i życzę szczęścia,

W.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo. Wszystkim nowicjuszom tak proponuję.

Noo, jedną to nawet sprzedałeś.!!!!!!

Fakt, nauka kosztuje. Teraz to już wiedzą , jakich przyczep

na pewno nie kupować

Edytowane przez marko6 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.