Skocz do zawartości

VII Majówka - Sława 2014


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 245
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Witam serdecznie

Po zeszłorocznym pochodzie 1 maja nie ma możliwości by odbył się bez nas. Dlatego też melduję załogę w gotowości zlotowej

Proszę nas dopisać do wszystkich przewidywanych atrakcji. Stan załogi 2 dziadków wnuczka i pies.

Pozdrawiam  i już się cieszę ze spotka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie

Po zeszłorocznym pochodzie 1 maja nie ma możliwości by odbył się bez nas. Dlatego też melduję załogę w gotowości zlotowej

Proszę nas dopisać do wszystkich przewidywanych atrakcji. Stan załogi 2 dziadków wnuczka i pies.

Pozdrawiam  i już się cieszę ze spotka

Ooooooooooo kurczę "Krakowiaki" no to będziecie mieli co "dymnąć" w km . Już się cieszę na spotkanie - oczywiście wpisuję ...... piesek na rejsik też ??? Bo rozumiem , że mam też wpisać na tę "atrakcję "  :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że i my inauguracyjny wyjazd naszym nowym sprzętem zaczniemy od Sławy  :]

Jasny gwint !!! :swieca:  Jak mogłem tak "przepatrzyć " takie zgłoszenie  :blagac: - tusia - no jasne "zapisujem"  :]

ps. " osobów" to ile by to miało być ???

Witam, jak Krakowiaki to i Wałbrzysiaki, 2+1 - wnuk jest JEDYNKĄ . Do zobaczenia.

Eeeee a "Wałbrzysiaki" to "full serwis" jak "Krakowiaki" czy tylko "półgębkiem" znaczy sie w Sławie  :-]  ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dareczku mam do Ciebie jedno pytanko - te pozdrowionka czyli co  :tuk: ..... , że " ŁOTRY" nie "przyjadom" ??????????????? :krzykacz:

Niestety nie można być wszędzie ale południowców bedą dzielnie reprezentować nasze załogi :ok: pozdrawiamy  :] 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, moje kobiety bombardują mnie pytaniami czy w tym roku odbędzie się jarmark jak rok wcześniej. Pragnę poinformować że w dniach 03-04.05.2014 odbędzie się na Rynku w Sławie "Jarmark produktu lokalnego". Poniżej link do strony.

http://www.sckiw.slawa.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=688:jarmark-produktu-lokalnego-w-sawie-3-4052014-r-&catid=7:imprezy&Itemid=5 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

ja też proszę o dopisanie: terrino 4+1

Witaj kolego !!! Po pierwsze cieszę się z Waszego przyjazdu w tym roku do Sławy - to jedno . Po drugie z tego co pamiętam  :hmm: ............ kurcze + 4C miało być w zeszłym roku coby Wasz przyjazd był "uskuteczniony" .......... i był - było 4,5C   :jump: . Poważnie - bardzo się cieszę na spotkanie !!!! Oczywiście zapisuję  :]

ps. dzisiaj przeczytałem temat zeszłorocznej Majówki - kurde pomyliłem osoby - to nie Ty chciałeś ciepełka ale "któś" inny . PARDĄSIK   :bukiet:

Edytowane przez Filip85-87 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.