Skocz do zawartości

VII Majówka - Sława 2014


Rekomendowane odpowiedzi

PS.Zdjęć niestety nie mam ale mam nadzieje że inni powstawiają.

A ja mam i to jedyne w swoim rodzaju :ee:

 

post-9078-0-92246500-1399244215_thumb.jpg

 

( Focus - starałem się Ciebie godnie zastąpić ;) )

 

Pomimo uszczerbku na zdrowiu i min. 3 tygodniowej absencji w pracy, weekend majówkowy uznajemy za bardzo udany!

Dzieki Filipie i pozostali uczestnicy za przesympatyczne spotkanie :blagac:

 

Pozdrawiamy i do następnego!

Edytowane przez Kozaczki (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 245
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

O 21 zastanawialiśmy się czy Gal dojechał do Wawy, po chwili skorygowaliśmy pytanie na: Czy Gal wyjechał ze Sławy.

 

 

Dziękujemy za kolejne wspaniałe spotkanie, pozdrawiamy serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I my dziękujemy za spotkanie,

 

Przejażdzka rowerowa po piachu, szyszkach, której cisze zakłócał blus, ganiały nas osy a wianki rzucał ktoś do wody była bezbłędna  :]

 

po tym wyjeździe kilka rzeczy zmieniło swoje znaczenie bezpowrotnie, mózg :?, zastosowanie mikrofalówki :lol:​ , pączki banany o smaku owoców leśnych - ehhh ja chce do Sławy!!!

Mieliśmy również okazje wziąć udział w nowym realty show "ugotowani od środy"  :jesc:frytki boskie a boczek i rybka palce lizać :)

Cóż więcej pisać - pomimo chłodu było naprawdę gorąco. 

do zobaczenia!

PS super, że odwiedziły nas załogi, które z różnych względów nie mogli przybyć ze swoją budką to pokazuje, że karawaning to jedna wielka choć dość dziwna ;) ale jednak rodzina. ​ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 21 zastanawialiśmy się czy Gal dojechał do Wawy, po chwili skorygowaliśmy pytanie na: Czy Gal wyjechał ze Sławy.

 

O 21- kiedy my wyjeżdżaliśmy - Gal jeszcze nie wyjechał i nie zanosiło się ( :piwko: ). Jest najbardziej zatwardziałym karawaningowcem z przybyłych do Sławy :hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma nic lepszego jak spotkać superowych ludzi i poznać kolejnych nowych i za to Wielkie dzięki dla organizatorów .

Mam pytanie odnośnie mózgu , bo u mnie się okazało że jego zawartość rozpuściła  szkliwo nazębne :] i teraz mam straszny bul podczas mycia zębów :]

ale i tak było warto jego aplikować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie mózgu , bo u mnie się okazało że jego zawartość rozpuściła  szkliwo nazębne :] i teraz mam straszny bul podczas mycia zębów :]

ale i tak było warto jego aplikować

Ciesz się że nie zmienilo Ci koloru uzębienia na zielony...

Edytowane przez bodzioklb (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę , że "cóś" nieśmiało wrzucacie zdjątka z imprezy to może ja zacznę  :hmm:

 

Rejsik statkiem - nasza ekipa na górnym pokładzie 

post-333-0-41219300-1399312200_thumb.jpg

 

Klimatyzowany  :-]  dolny pokład i my

post-333-0-33199600-1399312524_thumb.jpg

post-333-0-94259900-1399312616_thumb.jpg

 

Nasza  przemiła młodzież karawaningowa ( oprócz "mię" - ani młody ani miły  :oslabiony: ) - też mieli coś na kółkach ..... walizki  :-]

post-333-0-24184400-1399312888_thumb.jpg

post-333-0-90537300-1399313054_thumb.jpg

 

No i koncercik - się był odbył  :]

post-333-0-08533100-1399313175_thumb.jpg

 

Więcej nie mam  ..................... klisza pękła czy cóś ???   :hmm:

 

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.