Skocz do zawartości

Kemping pomiędzy Rijeką a wyspą Rab


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie.

 

Marzec na karku, więc trzeba zacząc coś powoli planować pod kątem wakacyjnego wyjazdu :hmm:.

W związku z tym mam do Was prośbę o wskazanie ciekawych kempingów w Chorwacji na odcinku wskazanej w temacie lini wybrzeża Adriatyku. Zależy mi na obiekcie z cieniem, koniecznie z prądem, węzłem sanitarnym, takim nie na jedna noc... i raczej na kontynencie.

Sporo przeglądnałem ale nic ciekawego nie wpadło mi w oko (albo patelnia, albo bez pradu, albo głośno itd. :bzik:)

Generalnie szykujemy się na objazdówkę po Węgrzech, ale nie dawno się dowiedziałem, że wakacje bez morza to nie wakację... :look:

Wiec pomózcie koledzy, proszę :blagac:.

 

Pozdrawiam. Commander

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 64
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

 Zależy mi na obiekcie z cieniem, koniecznie z prądem, węzłem sanitarnym, takim nie na jedna noc...
i raczej na kontynencie. < + WiFi

@Commander

Autocamp Selce < powinien spełnić Twoje/Wasze oczekiwania

 

Pozdrawiam,

Edytowane przez ired (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Generalnie szykujemy się na objazdówkę po Węgrzech, ale nie dawno się dowiedziałem, że wakacje bez morza to nie wakację... :look:

 

Żona ????  :]  :]  :]  :]  :]

 

 

W tym rejonie bedzie trudno znaleźć coś fajnego. Chyba, że na dwie trzy noce. Większość kempingów jest obok albo wręcz pod Jadranką. I umiejscowione są w większych lub mniejszych kanionach wcinających sie w góry i nieprzelotowych.

 

Ired dobrze podpowiada.  :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kemping Selce, to moloch, nie każdemu może odpowiadać, jeśli zależy Ci na spokoju to trochę dalej znajdziesz w Povile na kempingu bodajże Punta

jest tam sosnowy lasek,są tam niestety spore skarpy, ale zejścia do wody są trzy ( na jednej z plaż jest zimna woda).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za zainteresowanie. Mhm... Czyli lekko nie będzie.

No dobra, a co z wyspa Krk. Znalazłem tam www.camp-glavotok.hr

Czy był tam ktoś... wygląda ładnie.

 

Czy koło np Cirkvenicy też nic nie ma?

 

Kajtek dzieciaki też swoje dołożyły :hop1:. W Balatonie przecież z maską nie ponurkują... w sumie racja jest :blink:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, a co z wyspa Krk. Znalazłem tam www.camp-glavotok.hr

Czy był tam ktoś... wygląda ładnie.

Po pierwsze, płacisz za most na Krk. Za każdym razem.

 

Na Krku byłem, nocowaliśmy, jeszcze w namiocie na jakimś kempingu na wybrzeżu od strony lądu. Patelnia, jakich mało  :look:

 

Oglądaliśmy też kemping w Baśce - tarasy, bez dojazdu samochodem. :oslabiony:

 

A jak jeden był fajny - to na golasa. Niby nam to nie przeszkadza ale jednak, tak przez cały dzień  :look: Sauna to co innego  :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój pierwszy wyjazd do cro to był namiot na Krk. Masakralna patelnia, wszystkie miejsca w cieniu zajęte przez całoroczne przyczepy. Wtedy uczyliśmy się karawaningu i musieliśmy płacić frycowe :( wyspa fajna ale popularna i oblegana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tym kempingu: http://www.camp-bor.hr/ do 06.07 obowiązuje karta ACSI:    http://www.campingcard.co.uk/gb/en/europe/croatia/primorje-gorski-kotar/camping-bor-105204/

 

Za plac i dwoje ludzi, zapłacisz 16 euro. Dopłacasz (lub nie, w zależności od wieku) za dzieci i za taksę. Na 100% wyjedzie taniej niż cennikowo  :ok: Zakup karty, potrafi czasem zwrócić się po jednej, góra dwóch nocach nie płaconych cennikowo :)

 

Kemping ma tylko tą wadę, że nie jest bezpośrednio nad morzem. Ale coś, za coś  :niewiem:

Edytowane przez Kajetan1975 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.