Skocz do zawartości

Zalew Dziećkowice k. Imielina w dniach 7-9 marca 2014


Rekomendowane odpowiedzi

Zakładając, że zima odeszła w niebyt - czas na wiosenne spotkanie. W ostatnich rozmowach wylęgła się koncepcja małego zlotu na Polu Biwakowym ,,Nad Zalewem" w Imielinie , przy ulicy Wandy 58. Oto stronka do w/w pola:

 

http://polebiwakowe.komendera.pl/polebiwakowe/onas.html

 

Dorzucę jeszcze widok z geoportalu

 

http://maps.geoportal.gov.pl/webclient/default.aspx?crs=EPSG%3A2180&bbox=514960.28125,250905.3515625,515798.5625,251488.9453125&variant=ORTO

 

Teren płaski, miejsce na ognisko, do naszej dyspozycji kuchnia i świetlica. jest oczywiście węzeł sanitarny i przyłącz do prądu.

Cena oficjalna to 30 zł. za auto, przyczepę, plus 2 osoby , ewentualny prąd 8 złotych  za dobę. Coś tam się urwie z ceny , albo jakies darmowe drewno na ognisko. Istnieje możliwość wynajęcia pokojów.

Natomiast w temacie atrakcji, nie wiem co napisać, nie znam tam okolic i nie mam rozeznania co można ciekawego zobaczyć. ale myślę , że miejscowi wiedzą lepiej :]

 

Lista zdesperowanych:

 

1. Mesert - 1

2. Osman - 2

3. Tadek1 - 2

4. Trafko - 2

5. seba1 - sztuk 2

6. Tom3653 - sobota bez przyczepy

7. Marco69 - 2 

8. krisio - 2

9. Magieroki - 2

10. Janusz s - 2

11. Darek126N - 3

12. Kajman + Niradhara - 2 (+Funio)

13. StanikiJola - 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 161
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Zakładając, że zima odeszła w niebyt - czas na wiosenne spotkanie. W ostatnich rozmowach wylęgła się koncepcja małego zlotu na Polu Biwakowym ,,Nad Zalewem" w Imielinie , przy ulicy Wandy 58. Oto stronka do w/w pola:

 

http://polebiwakowe.komendera.pl/polebiwakowe/onas.html

 

Dorzucę jeszcze widok z geoportalu

 

http://maps.geoportal.gov.pl/webclient/default.aspx?crs=EPSG%3A2180&bbox=514960.28125,250905.3515625,515798.5625,251488.9453125&variant=ORTO

 

Teren płaski, miejsce na ognisko, do naszej dyspozycji kuchnia i świetlica. jest oczywiście węzeł sanitarny i przyłącz do prądu.

Cena oficjalna to 30 zł. za auto, przyczepę, plus 2 osoby , ewentualny prąd 8 złotych  za dobę. Coś tam się urwie z ceny , albo jakies darmowe drewno na ognisko. Istnieje możliwość wynajęcia pokojów.

Natomiast w temacie atrakcji, nie wiem co napisać, nie znam tam okolic i nie mam rozeznania co można ciekawego zobaczyć. ale myślę , że miejscowi wiedzą lepiej :]

 

Lista zdesperowanych:

 

1) Mesert 1 szt.

2) Osman 2

3)Tadek-2szt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ja bym wpadł przetestować przyczepę ! ;) narazie nieśmiało sobie zaznaczam ! Planuję po urlopie porzucić tam przyczepę i dojeżdżać do pracy więc chętnie sprawdzę pole ! Byłem tam looknąć przejazdem - wszystko nówka fajne miejsce.

Edytowane przez witus (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek , termin masz  w tytule 7-9 marca.

Spokojnie Kosmos możesz przyjechać, przetestujemy Twoją przyczepę. Ostatnio jak testowaliśmy nową przyczepę Osmana, to do dzisiaj się nie wypłaciłem :hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.