Skocz do zawartości

Spotkanie Ślązaków, Podbeskidzian i wszystkich chętnych "Wiosna 2014" - luźne rozmowy


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Jak się nie zmieścicie to ludziska co są na stałe nie mają nic do gadania, wystarczy iść do właścicielki pani Heller ona na pewno was ugości

 

Nie tylko to jedno pole jest w pobliżu. Nie będziemy na siłę śledziować się na Jarowiskach. Wycieczki są zdrowe, najwyżej będziemy sie odwiedzać, 100m każdy jakoś przejdzie :) A właściciele pól przyjmą nas z otwartymi ramionami przed sezonem  :)

 

A na jarowiskach właśnie zaczęła się zabawa - pozdrawiamy

 

Ale Wam dobrze.... a ja jeszcze jutro do roboty  :krzykacz:

Edytowane przez Kajetan1975 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też jeszcze jutro do roboty :oslabiony:,za chwilę startujemy z pakowaniem. Krixos jutro ma wolne, pozbiera dzieci ze szkoły i przedszkola przyjeżdza po mnie do pracy i startujemy :) Wiśnioweczka, winko już się chłodzą od tygodnia w przyczepce :yay:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tydzien w cepce?to napewno dojda do siebie do 80% beda palic gardlo!

ci co maja samochody marki Renault i Dacia oferuje gratisowe sprawdzenie bledow i inne mozliwosci kompem bo posiadam Clipa dla chetnych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozesz lecz uwazaj na okolice okien i wlazow serwisowych w starszych cepkach uszczelki juz nie trymia tak bardzo

Piotr a niemasz czasem na fiata??

jaki model nowsze maja obd2 starsze typu marea-brawo mialy jak dobrze pamietam 2-3pinowe a tego kabelka nie posiadam a program tak mam do opla i do grupy VAG ale bym musial wgrac je do kompa bo mam na plycie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie sorry za kolejnego off topick ale nie znalazłem odpowiedniego działu :hmm:  czy cepkę mogę umyć karherem na myjni ?? , nic się nie stanie ?? :hmm:

Panowie sorry za kolejnego off topick ale nie znalazłem odpowiedniego działu :hmm:  czy cepkę mogę umyć karherem na myjni ?? , nic się nie stanie ?? :hmm:

jak kiedys bedziesz chcial myc cepke to powiedz mam karher i jak widziales miejsce do mycia rowniez lacznie z udostepnieniem odkurzacza ;)

Przyczepy nie myje się karcherem!!! 

Zrobisz krzywdę wysokim ciśnieniem wszystkim uszczelnieniom.

Myje się ręcznie, spłukiwać możesz wężem.

dlatego wpisalem uwazac trzeba na okolice okien i innych uszczelnien tymbardziej jak sie myje na myjniach tam potrafia byc spore cisnienia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.