Skocz do zawartości

Spotkanie Ślązaków, Podbeskidzian i wszystkich chętnych "Wiosna 2014" - luźne rozmowy


Rekomendowane odpowiedzi

Kajtek

One zacumują wcześniej jak znajdą nić to chyba potrzebna będzie lina holownicza

 

 

 

Damy radę. Będzie kilka terenówek, jak się zaprzemy.....  :hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

 

Ze zdjęć wynika, że to zaraz pod lasem. Widzieliście jakąś zachęcającą leśną drogę do spokojnej jazdy 4x4 ?  :hmm:

 

A tak w ogóle, to tam ktoś był, że sobie weszliście, czy to jest dostępne cały czas dla wszystkich  :look:

 

 

 

Przy rzece jest taka dróżka i co jakiś kawałek trochę zabłoconej przestrzeni a tak w ogóle to nikogo tam nie było, brama otwarta a obok bramy brak ogrodzenia i nikt o nic nie pyta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak w ogóle to nikogo tam nie było, brama otwarta a obok bramy brak ogrodzenia i nikt o nic nie pyta.

 

Trochę lipa.... :oslabiony: lepiej nie zostawiać nic cennego na noc, bez dozoru....  :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę lipa.... :oslabiony: lepiej nie zostawiać nic cennego na noc, bez dozoru....  :hmm:

To ja ,żony na noc przy ognisku nie nie zostawię :hehe: chyba,że dacie osobiste gwarancje dozoru :devil:

 

ps.Kajtek nie martw się o noc, :blagac: jedni będą już wstawać na poranną kawę :kawa: , jak inni będą się kładli spać :sleep: i dozór będzie 24 godzinny :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kajtek

One zacumują wcześniej jak znajdą nić to chyba potrzebna będzie lina holownicza

Jak zacumuję to nawet wołami mnie nie ruszycie :miga::]

To ja ,żony na noc przy ognisku nie nie zostawię :hehe: chyba,że dacie osobiste gwarancje dozoru :devil:

 

ps.Kajtek nie martw się o noc, :blagac: jedni będą już wstawać na poranną kawę :kawa: , jak inni będą się kładli spać :sleep: i dozór będzie 24 godzinny :lol:

zwłaszcza ze śpiewem "godzina piata"   :gitara::pub::piwo:

a żony to zawsze ktoś Ci przypilnuje :ph34r::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj oj gitarka to zacy pomysł będzie rewelacja   :) pozdrawiamy 

 

Obawiam się, że znając większość towarzystwa, to raczej impreza pod wiatą, mp3 i lata 80 i 90 - te  :yay: No, może jeszcze Bałkanica i My Słowianie  :]

 

Ale, przy takiej ilości załóg, na pewno znajdzie się ekipa z gitarą, brząkająca gdzieś przy ognisku   :biwak:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się, że znając większość towarzystwa, to raczej impreza pod wiatą, mp3 i lata 80 i 90 - te  :yay: No, może jeszcze Bałkanica i My Słowianie  :]

 

 

 

Całkiem słusznie się obawiasz :]  Dodatkowo , jak dojedzie Heniu ,,Magierok" i ,,Krisio" - to będzie jeszcze ,,Bania u Cygana"

Edytowane przez mesert (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem słusznie się obawiasz :]  Dodatkowo , jak dojedzie Heniu ,,Magierok" i ,,Krisio" - to będzie jeszcze ,,Bania u Cygana"

Ja już mam w cepce płyty gramofonowe z lat 70-80. Kolekcja cd z muzyką z tego okresu coś koło 30 płyt też tam leży.... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już mam w cepce płyty gramofonowe z lat 70-80. Kolekcja cd z muzyką z tego okresu coś koło 30 płyt też tam leży.... :)

 

Proszę nie zapomnieć Mieczysława Fogga zabrać  :nono:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę nie zapomnieć Mieczysława Fogga zabrać  :nono:

Oj zdziwisz się....Mieczysław sluchany był na jakimś spotkaniu karawaningowym... Wydaje mi się , że pojawi sie ten jegomość w Brennej i będzie miał ze sobą tą płytę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj zdziwisz się....Mieczysław sluchany był na jakimś spotkaniu karawaningowym... Wydaje mi się , że pojawi sie ten jegomość w Brennej i będzie miał ze sobą tą płytę.

 

mam ndzieje, ze słuchawki też zabierze... 2gwizd.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no,no przyda się jeszcze Alla Pugaczowa i muza z Czterech Pancernych , a Putin niedługo upomni się o pozostałe terytoria Stalina i będę musiał zgłosić się na powszechną mobilizację. :zlo: :zlo: :zlo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.