Skocz do zawartości

Spotkanie Ślązaków, Podbeskidzian i wszystkich chętnych "Wiosna 2014" - luźne rozmowy


Rekomendowane odpowiedzi

Czarny szlak, nie oznacza wysokiego stopnia trudności,a jest bardzo ładnym szlakiem widokowym na którym znajduje się chaupa na Grabowej z możliwością wypicia herbatki i przekąszenia w razie utraty sił. A w przypadku dobrej kondycji tego dnia można dotrzeć do Białego Krzyża na Przełęczy Salmopolskiej.

 

rany boskie to jakiś sprawdzian przed powszechną mobilizacją ? Nawet do Biedronki jest daleko piechotą :] a tu Biały Krzyż z Brennej na piechotę, ja wymiękam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

rany boskie to jakiś sprawdzian przed powszechną mobilizacją ? Nawet do Biedronki jest daleko piechotą :] a tu Biały Krzyż z Brennej na piechotę, ja wymiękam.

 

Ty nie wymiękaj, tylko pomyśl nad jakimś zakwaterowaniem, żebyś był i na wieczór został. :hmm:

Wiesz, że Twoje jazdy z Kajtkiem na spoty kończą się dla niego niedobrze, więc go już na autobus nie naciągniesz  :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mesert uważaj co piszesz :hmm:  :zolta:  bo trafisz na mocną koalicję kobiet i się okaże że panowie po piwie i spać a kobietki .................... :ee:

 

 Fruzia, chyba się osobiście jeszcze nie znamy ale cos czuję ze jesteśmy w stanie stworzyć mocną koalicje ,z którą panowie nie bądą mieli łatwo :] :] :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rany boskie to jakiś sprawdzian przed powszechną mobilizacją ? Nawet do Biedronki jest daleko piechotą :] a tu Biały Krzyż z Brennej na piechotę, ja wymiękam.

Powszechnej mobilizacji nie będzie,w sobotę rano się okaże się,kto ,gdzie ,na czym i jak daleko.Właściwie zawsze tak jest,więc nie wymękaj tylko szykuj się do wyjazdu i w sobotę rano podejmiesz decyzję "czy piwko,czy wycieczka"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty nie wymiękaj, tylko pomyśl nad jakimś zakwaterowaniem, żebyś był i na wieczór został. :hmm:

Wiesz, że Twoje jazdy z Kajtkiem na spoty kończą się dla niego niedobrze, więc go już na autobus nie naciągniesz  :lol2:

 

może znajdę inny autobus albo jacyś tubylcy z miejscowości obok mnie przygarną  :]

Tak liczyłem na autobus Kajtka , można było jeże oglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarny szlak, nie oznacza wysokiego stopnia trudności,a jest bardzo ładnym szlakiem widokowym na którym znajduje się chaupa na Grabowej z możliwością wypicia herbatki i przekąszenia w razie utraty sił. A w przypadku dobrej kondycji tego dnia można dotrzeć do Białego Krzyża na Przełęczy Salmopolskiej.

Jak to trzeba będzie chodzić eek.gif  eek.gif  eek.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem pewne obawy co do tego czy 30 załóg się zmieści więc pojechaliśmy ponownie obejrzeć pole. Spokojnie się pomieścimy nawet jeszcze więcej zestawów wejdzie.

a jak chodziłeś po trawie to było grzązko?,

chociaż jest jeszcze trochę czasu i powinno być bardziej sucho.

Jak to trzeba będzie chodzić eek.gif  eek.gif  eek.gif

Tomek ,nie martw się zaopiekujemy się Tobą :pub::piaskownica::piwo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak chodziłeś po trawie to było grzązko?,

chociaż jest jeszcze trochę czasu i powinno być bardziej sucho.

 

Niestety jest grzązko ale jak napisałeś jest jeszcze czas i pewnie wyschnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem pewne obawy co do tego czy 30 załóg się zmieści więc pojechaliśmy ponownie obejrzeć pole. Spokojnie się pomieścimy nawet jeszcze więcej zestawów wejdzie.

 

No i git. Też nam to chodziło po głowie, ale pogoda odstraszyła  :look:

 

Ja za to wykonałem korespondencję z Hotelem Kotarz i dowiedziałem się:

 

Witam serdecznie,

kompleks basenowy jest ogólnodostępny.

Jednorazowe wejście to koszt 20zł/1,5h. Jest możliwość kupna karnetu 6 wejść po 1,5 h w cenie 100zł.

Ilość czynnych saun jest zależna od aktualnej liczby gości na basenie.

Godziny otwarcie 8:00-21:00, poniedziałki 10:00-21:00.

Zapraszamy.

 

Czyli im nas będzie więcej tym więcej saun uruchomią. A może jakiś bilet grupowy da sie wymyślić  :hmm: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Fruzia, chyba się osobiście jeszcze nie znamy ale cos czuję ze jesteśmy w stanie stworzyć mocną koalicje ,z którą panowie nie bądą mieli łatwo :] :] :]

 

Coś mi sie wydaje że znajdziecie "nić porozumienia". 

 

Miałem pewne obawy co do tego czy 30 załóg się zmieści więc pojechaliśmy ponownie obejrzeć pole. Spokojnie się pomieścimy nawet jeszcze więcej zestawów wejdzie.

 

Marku tak mi sie wydawało że damy rade pomieścić więcej niż naście ekip 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mi sie wydaje że znajdziecie "nić porozumienia". 

 

Mnie się wydaje, że to nie będzie nić, tylko lina cumownicza  :]  :]

Tak liczyłem na autobus Kajtka , można było jeże oglądać.

 

Według ustaleń, autobus ma zostać w domu, a do Brennej jedzie mini czołg :) ale, tam też znajdzie się miejsce dla bielskiego "jeżologa"   :]

 pojechaliśmy ponownie obejrzeć pole

 

Ze zdjęć wynika, że to zaraz pod lasem. Widzieliście jakąś zachęcającą leśną drogę do spokojnej jazdy 4x4 ?  :hmm:

 

A tak w ogóle, to tam ktoś był, że sobie weszliście, czy to jest dostępne cały czas dla wszystkich  :look:

 

damy rade pomieścić więcej niż naście ekip 

 

Dopisać prezesa ???  :]  Domek jakiś na zdjęciach widziałem.....  :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.