Skocz do zawartości

Spotkanie Ślązaków, Podbeskidzian i wszystkich chętnych "Wiosna 2014" - luźne rozmowy


Rekomendowane odpowiedzi

Pomysł z samochodami poza OSP jest dobry, jeden samochód to przyczepka, :miga: , a byłoby mniej niesnasek i podziałów. Bez aut zmieści się te 40 sztuk, tylko trzeba układać jeden koło drugiego :przytul:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

hmmm tak czytam i czytam i się zastanawiam nad tym chciałbym was wszystkich poznać ale nie będę ganiać z kampingu na kamping bo to nie ma sensu zwłaszcza jak będę tylko na wieczór do około południa. nikogo nie znam więc nie będę wiedział gdzie stanąć :/

 

Jako tzw. tambylec, powinieneś doradzić najlepsze rozwiązanie :)

 

 

Nawet nie będziesz wiedział, kiedy będzie Ci się wydawać, że znasz wszystkich od zawsze  :]  :]

Edytowane przez Kajetan1975 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) wiesz co podoba mi sie pomysł bez aut żeby same cepki stały na jednym polu :) żeby każdy był zadowolony,  my z Basią i tak musimy stać na wyjeździe bo w sobotę do południa odjazd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie sory że w tym temacie ale jest tu spory ruch ludzi "z okolicy" gdzie można nabyć jakiś baniak na szarą wodę (by najmniej nie chodzi mi o taki za $$$$ ,tylko zwykły baniaczek na 30 - 50 litrów bo na alledrogo nic nie ma w okolicy katowić a muszę do piatku go zaadaptować na ścieki , jeszcze raz sory za zaśmiecanie tematu :blagac:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Impreza, imprezą a spanie spaniem... wiesz jak jest. Jeden dociągnie do północy i do spania a drugi do 4-tej i "godzina piąąąta, minuuuut czydzieeeeści"


Ja tam bym sie plasował w gronie decybelarzy ale na obrzeżach   :]   :]


 

 

No ja też, jakoś tak zawsze śpieszno mi do opieki nad moimi dziewuchami :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Impreza, imprezą a spanie spaniem... wiesz jak jest. Jeden dociągnie do północy i do spania a drugi do 4-tej i "godzina piąąąta, minuuuut czydzieeeeści"

Ja tam bym sie plasował w gronie decybelarzy ale na obrzeżach   :]   :]

 
 
No ja też, jakoś tak zawsze śpieszno mi do opieki nad moimi dziewuchami :-D

 

Tombr zawsze jest niezastapiona videoniania :ee:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli zapanowałaby jednomyślność i porządek w ustawianiu przyczep + spadłyby pomysły ustawiania przedsionków, daszków itp to pewnie na ścisk wejdzie te 40 bud. Inaczej może być ciężko ostatnim zmieścić się. Do tego musi zostać droga wyjazdowa w razie "W".

Do tego trzeba też pamiętać o prądzie, są załogi, które muszą mieć 230V do grzania (do odpalenia Trumy) więc wynalazki typu czajniki czy suszarki należy zostawić w domu.

40 aut to spory parking, trzeba by się dogadać gdzie je można postawić.

 

Niestety, żeby ktoś stał z dala od wiaty to ktoś musi stać przy niej, więc tu też myślę, że trzeba powstrzymać lekko wodze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy o ten drugi kemping chodzi, ale znalazłem tam fajny Wirtualny Spacer po Brennej

 

http://brenna-lesnica.pl/wirtualny-spacer

Fajne ale nie wiem, czy o ten chodzi. Strażak mówił o przynajmniej dwóch polach w odległości ok 100 m od siebie....

Jeżeli zapanowałaby jednomyślność i porządek w ustawianiu przyczep + spadłyby pomysły ustawiania przedsionków, daszków itp to pewnie na ścisk wejdzie te 40 bud. Inaczej może być ciężko ostatnim zmieścić się. Do tego musi zostać droga wyjazdowa w razie "W".

Do tego trzeba też pamiętać o prądzie, są załogi, które muszą mieć 230V do grzania (do odpalenia Trumy) więc wynalazki typu czajniki czy suszarki należy zostawić w domu.

40 aut to spory parking, trzeba by się dogadać gdzie je można postawić.

 

Niestety, żeby ktoś stał z dala od wiaty to ktoś musi stać przy niej, więc tu też myślę, że trzeba powstrzymać lekko wodze.

 

Ja optuję za rozdziałem na pola, tak jak proponuje strażak. Nie z powodu imprezowania ale z powodu komfortu pobytu (kolejki do kibla, prysznica, problemy z prądem - pamiętasz Wisłę i wywalające się korki i 180V w gniazdku?? ) Suszarki to może przesada ale czajników nie usuniesz, każdy po cichu będzie gotował (przecież jeden czajniczek nikomu nie zaszkodzi  :]  :] ) Rozważmy to jednak :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne ale nie wiem, czy o ten chodzi. Strażak mówił o przynajmniej dwóch polach w odległości ok 100 m od siebie....

 

Ja optuję za rozdziałem na pola, tak jak proponuje strażak. Nie z powodu imprezowania ale z powodu komfortu pobytu (kolejki do kibla, prysznica, problemy z prądem - pamiętasz Wisłę i wywalające się korki i 180V w gniazdku?? ) Suszarki to może przesada ale czajników nie usuniesz, każdy po cichu będzie gotował (przecież jeden czajniczek nikomu nie zaszkodzi  :]  :] ) Rozważmy to jednak :hmm:

Tylko może się okazać że na jednym polu będzie 30 przyczep a na drugim 10 tylko dla tego że braknie miejsca i wtedy mniejszości może być przykro Trzeba by jakoś po równo dzielić

Edytowane przez Kielek (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy o ten drugi kemping chodzi, ale znalazłem tam fajny Wirtualny Spacer po Brennej

 

http://brenna-lesnica.pl/wirtualny-spacer

fajne jest to pole... miejsca wydaje się więcej, czy złudzenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko może się okazać że na jednym polu będzie 30 przyczep a na drugim 10 tylko dla tego że braknie miejsca i wtedy mniejszości może być przykro Trzeba by jakoś po równo dzielić

 

Myślę, że podziały dokonałyby się trochę samoistnie.... ten do tego, ten do tamtych.... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko może się okazać że na jednym polu będzie 30 przyczep a na drugim 10 tylko dla tego że braknie miejsca i wtedy mniejszości może być przykro Trzeba by jakoś po równo dzielić

Ja za kołnież też nie wylewam :slina:  ale się zadeklaruje na bardziej zaciszne miejsce. Mój mały [2,5 lat] i żona w ciąży dobrze reagują na spokój... :bzik:

Natomiast ja się lubię czasem gdzieś zgubić :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.