Skocz do zawartości

Spotkanie Ślązaków, Podbeskidzian i wszystkich chętnych "Wiosna 2014" - luźne rozmowy


Rekomendowane odpowiedzi

Szanowni.

 

Ponieważ zapisało się nas sporo, i dobrze, niemniej pojawiają się wątpliwości co do pojemności kempingu. :hmm:  Stąd pytanie do bywalców i tambylców. Czy się zmieścimy?? Jak to widzicie. Ja tam nigdy nie byłem, jakoś tak wyszło  :]  :]

 

Kajtuś dziecko drogie, nie pozostaje Ci nic innego, jak po robocie prosto do brennej i oblukać, pomierzyć, przekubikować i myśleć nad planem ułożenia  :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Kajtuś dziecko drogie, nie pozostaje Ci nic innego, jak po robocie prosto do brennej i oblukać, pomierzyć, przekubikować i myśleć nad planem ułożenia  :rolleyes:

Święta racja :]  a najlepiej dopytaj kto czym przyjedzie ,dł x szer x wys i wytycz miejscówki :hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kajtuś dziecko drogie, nie pozostaje Ci nic innego, jak po robocie prosto do brennej i oblukać, pomierzyć, przekubikować i myśleć nad planem ułożenia  :rolleyes:

 

Pozostaje jeszcze telefon do przyjaciela, czyli strażaka zarządzającego :) I taki też wykonałem, dostając zapewnienie, żebym spał spokojnie, bo wszyscy sie zmieszczą, a informacje o wybuchających bojlerach i wypadających korkach należy włożyć między bajki bo do zasilania myjaków i kempingu są osobne obwody :)

 

Tako rzecze strażak  :look:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to proszę szlifować przyczepy, ładować baterię do aparatów, kupować niezbędne wyposażenie  :pub:

bo za dwa tygodnie wyjazd  :drive:

 

Szlifowanie przyczep odbywa się na miejscu, za pomocą barierki od rzeczonego mostku :)

 

Nie ma się co martwic o prąd, ważne żeby wiata była oświetlona , a po co się martwić o ciepłą wodę pod prysznicem? kto to widział , żeby się kąpać w kwietniu ? :]

 

Kąpiel w kwietniu  :hmm: - wszystko zależy kiedy wypada Wielkanoc  :ee:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kajetan jak trzeba w czymś pomóc to daj znać jesteśmy z tego samego grodu więc nie ma sprawy.Pozdrawiam.

 

Dzięki za ofertę. Na razie ogarniam na odległość. Udało się w Czechach to może i w Brennej wypali  :hmm:  :]  :]  :] Ale miło będzie poznać krajanów. Jaką dzielnicę naszego znamienitego grodu reprezentujecie?

hmm to jak będzie z tym prądem? bo ja niemam gazowego ogrzewania w razie zimna :(

 

Widziałem, że ktoś sprzedaje Trumę gazową na Forum. Może jeszcze zdążysz zamontować  :hmm:  :]  :]

Nie ma się co martwic o prąd, 

 

Wujek?? A skąd Ty weźmiesz zasilanie do swojego elektrycznego widelca??  :look:  :look:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o prąd na Jarowiskach to podpowiem z ubiegłego lata (o ile się nic nie zmieniło a nie sądzę) esy w rozdzielnicy kibelków pracują na granicy wydolności, jest tam b. mocna przepływówka w prysznicu - parę razy załączałem jak zerknąłem na tabl. znamionową przepływówki i owe zabezpieczenia to wszystko się wyjaśniło, te esy już wielokrotnie wybite b. często wywalały przy poborze prądu mniejszym od nominalnego, pewniejsze jest zasilanie z rozdzielnicy na słupie.  

Klucze do obu rozdzielnic zapewnijcie sobie od razu bo Babci Gieni prawdopodobnie nie będzie, a elektryk będzie szedł  jak i w lecie ze 3 dni. 

Da się to przeżyć spoko ale po co się męczyć :)   

 

[dopisane]

Jako rzecze strażak (zapewne Komendant) może się to zmieniło, jak byliśmy jesienią deklarował takie plany - ja osobiście nie sądzę bo ten elektryczny stan był permanentny i raczej stały przez parę lat  - ale tak czy siak to pole mimo wszystko jest bardzo fajne a wiata oddaje nieocenione usługi przy braku pogody  :)

Edytowane przez smok_wawelski (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prąd musi być dla sprzętu grającego , oświetlenia w klopie ( żeby do nieszczęścia nie doszło) oraz do samowaru Seby.  W temacie samowaru wskazane byłoby zaopatrzenie w postaci wina domowej roboty. Ostatnio w Imielinie osuszyliśmy zapasy Osmana i Seby, gdy ktoś miał nadwyżkę winka domowego, to brać ze sobą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.