Skocz do zawartości

V Knajpowe Spotkanie Braci Kujawsko-Pomorskiej i znajomych.


Rekomendowane odpowiedzi

Ech... coś się kończy, coś się zaczyna,

    Spotkania już ni ma, kończy się zima.

    Pakujcie więc budki i ciepłe gacie ;)

    Umówcie gdzieś miejsce i się spotkacie.

    By potem w domach wspominać brać,

    I tęsknić za zlotem, nosz k.... mać  :]

 

p.s. to pisał Tomek, żeby nie było 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 157
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Witam, a tak już dla uprzykrzenia to znowu Ja znalazłem jeszcze fotki w telefonie więc nie omieszkam się nimi podzielić z wami  :thank: jak widać na naszych spotkaniach goszczą bandery z różnych stron.

 

post-1979-0-40872600-1392553732_thumb.jpg

 

post-1979-0-38354500-1392553876_thumb.jpg

 

i jeszcze jedno naszych miejscowych 

 

post-1979-0-04318400-1392553803_thumb.jpg

 

Pozdrawiam serdecznie i już się nie odzywam niech inni się wykażą , nie tylko Ja miałem aparat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam zdjęcia, wreszcie się przesłały. https://plus.google.com/photos/118248160607197196095/albums/5980956869798618785?authkey=CI7KkZbM9ISWugE

Było bardzo miło, za co dziękujemy wszystkim obecnym.

Podziękowania również dla organizatorów oraz dla darczyńców wszelkich prezentów. Dzięki wam wspólna kasa się znowu powiększyła.

Do szybkiego zobaczenia w terenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotki - super :ok:  - dziękujemy wszystkim fotografom ,którzy pstrykali zdjęcia.

Naklejki - bardzo ładne :winner:  ( nie napiszę ,która mi się bardziej podobała) - gratuluje pomysłodawcą i wykonawcy,a szczególnie za te szczegóły na naklejce.

Kalendarzyk - fajny   :bevil: -poręczny, przydatny i  tylu przystojnych panów mam teraz w tylnej kieszeni spodni.

Kalendarz duży - podobał mi się najbardziej :bukiet:   ( i też wam nie napiszę dlaczego).

 

A tak dla przypomnienia dla Jony3220, wszystkich zainteresowanych i nie tylko - wstępne ustalenia naszych wyjazdów wyglądają(lub wyglądały) tak:

- Marzec -jak pogoda będzie łaskawa to może damy radę i gdzieś pojedziemy

- Kwiecień 11-13. - Lubasz

- Maj 1-4 - Kłecko

To tak wstępnie ,oczywiście jeszcze może się coś zmienić -bo u nas wszystko jest możliwe,a potem jak już się rozpędzimy to nam weekendów zabraknie.

Oczywiście jak będą już jakieś pewne wyjazdy do będą do nich założone nowe tematy -także bądźcie czujni.

Pozdrawiamy i do szybkiego spotkania w plenerze. :przyczepa:  :biwak: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotki - super :ok:  - dziękujemy wszystkim fotografom ,którzy pstrykali zdjęcia.

Naklejki - bardzo ładne :winner:  ( nie napiszę ,która mi się bardziej podobała) - gratuluje pomysłodawcą i wykonawcy,a szczególnie za te szczegóły na naklejce.

Kalendarzyk - fajny   :bevil: -poręczny, przydatny i  tylu przystojnych panów mam teraz w tylnej kieszeni spodni.

Kalendarz duży - podobał mi się najbardziej :bukiet:   ( i też wam nie napiszę dlaczego).

 

A tak dla przypomnienia dla Jony3220, wszystkich zainteresowanych i nie tylko - wstępne ustalenia naszych wyjazdów wyglądają(lub wyglądały) tak:

- Marzec -jak pogoda będzie łaskawa to może damy radę i gdzieś pojedziemy

- Kwiecień 11-13. - Lubasz

- Maj 1-4 - Kłecko

To tak wstępnie ,oczywiście jeszcze może się coś zmienić -bo u nas wszystko jest możliwe,a potem jak już się rozpędzimy to nam weekendów zabraknie.

Oczywiście jak będą już jakieś pewne wyjazdy do będą do nich założone nowe tematy -także bądźcie czujni.

Pozdrawiamy i do szybkiego spotkania w plenerze. :przyczepa:  :biwak: 

Tomek ten kalendarzyk miały nosic Kobitki na serduszku a nie w tylnej kieszeni spodni, Ktoś może Cie jeszcze pozbawic tylnych kieszeni przy najblizszym zlocie !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.