Skocz do zawartości

prośba o ocene (pomoc)


MichalAndrychow

Rekomendowane odpowiedzi

witam bylismy w Bieruniu.burstner ogladnienty wyglada niezle poszycie ok bez przeciekow. niestety zonie nie spasowal uklad wnetrza. bedziemy podrozowac 2+1 jak narazie  :skromny: spodobalo nam sie rozwiązanie z łozkiem francuskim jest fajna burstner dzisiaj przywieziony niestety o 50 kl za ciezki. pan wlasciciel mowi zebym poczytał w necie ze przyczepa moze byc 5% ciezsza niz mamy wbite na haku czy ktos wie cos na ten temat. ja na forum nic nie moge znalesc 

lik do niej http://center-camp.pl/p,s,oferta,produkt,818.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 60
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

witam bylismy w Bieruniu.burstner ogladnienty wyglada niezle poszycie ok bez przeciekow. niestety zonie nie spasowal uklad wnetrza. bedziemy podrozowac 2+1 jak narazie  :skromny: spodobalo nam sie rozwiązanie z łozkiem francuskim jest fajna burstner dzisiaj przywieziony niestety o 50 kl za ciezki. pan wlasciciel mowi zebym poczytał w necie ze przyczepa moze byc 5% ciezsza niz mamy wbite na haku czy ktos wie cos na ten temat. ja na forum nic nie moge znalesc 

lik do niej http://center-camp.pl/p,s,oferta,produkt,818.html

 

Matematyka -to matematyka. Cyferki - to cyferki. Jak masz ileśtam na haku to ma być tyle i każda pała ( zwałszca słowacka) :policja: bedzie to przeliczać z kalkulatorkiem w ręku :> Uwierz - przerabiałem budzenie na parkingu o 7 rano z waleniem do drzwi przyczepy, tylko po to, żeby sparwdzić czy "hnotności" w papierach się zgadzają... :mlot:

 

Jak sprzedajądzy bredzi coś o 5% to tylko po to, żebyś kupił. A potem, to już twój problem... :pupa:

 

Kolego. Jak chcesz, to mogę się z Tobą kiedyś umówić w sobotę na oględziny wybranej cepy. O 14.00 kończe pracę w Oświęcimiu. Myslę, że Bieruń czynny pewnie dłużej a jak się umówisz to na pewno poczekają :)

 

 

PS. A w Zagórniku byłem kiedyś na ślubie i mam kumpla, z którym kiedys pracowałem :banan:

Edytowane przez Kajetan1975 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał papiery muszą się zgadzać w 100%.

Nie możesz jechać przykładowo z przyczepą o DMC 1350 kg jeżeli masz w dowodzie rejestracyjnym samochodu wpisane że możesz ciągnąć przyczepę o DMC 1300 kg. 

Te 5% dotyczy samego ładunku, Policja jeżeli jesteś przeładowany to za 5% wagi teoretycznie nie ściga, analogicznie jak nie płacisz mandatu za jazdę z szybkością 53 km/h na ograniczeniu do 50 km/h. Taki margines przyjmuje się na różnice wynikające z dokładności pomiaru różnych urządzeń.

 

Ale papierowo musi ci się zgadzać wszystko co do 1 kg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest fajna burstner dzisiaj przywieziony ....

lik do niej http://center-camp.pl/p,s,oferta,produkt,818.html

 

Jak on dzisiaj przywieziony, jeśli jest już przeceniony o 13%? Albo sprzedawca zełgał Tobie, albo z automatu wstawiając ogłoszenia wciska "promocję"?

Edytowane przez marcellos (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak nie każdy na forum mówi prawde o swojej cepce do spredaży, tak jak w marketach robią "promocje" najpierw podnosząc ceny , tak nawet uznany sprzedawca może napędzać sobie oferty żeby dobrze wyglądały. Bo przecież jak to ładnie wygląda -kilka tysięcy obniżki!!! Taaaaka promocja!!! Natychmiast jechać bo ktoś nas uprzedzi!!!. To się nazywa marketing sprzedaży, lub zróbmy kogoś w bolo lub np.znajdziemy jelenia. Żenada...jeśli ta przyczepa rzeczywiście przyjechała dopiero dzisiaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na pewno dzisiaj byla wystawiona na neta.bo  wczoraj patrzylem i jej nie bylo. napewno mają drugi plac gdzie przygotowują przyczepy do sprzedazy mają adrie jeszcze na lawecie 11stego mają dojechac dwa fendy  o dcm  1300 z łóżkiem francuskim (z takim ukladem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na pewno dzisiaj byla wystawiona na neta.bo  wczoraj patrzylem i jej nie bylo. napewno mają drugi plac gdzie przygotowują przyczepy do sprzedazy mają adrie jeszcze na lawecie 11stego mają dojechac dwa fendy  o dcm  1300 z łóżkiem francuskim (z takim ukladem)

Maja dwa place, jeden na którym sprzedają a drugi z zapleczem serwisowym, przyczepy tam sa myte i szykowane do sprzedaży, równiez tam montowane jest dodatkowe wyposażenie, które można zamówić, ja odbierałem cepkę z placu serwisowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak nie każdy na forum mówi prawde o swojej cepce do spredaży,

 

Tak myślisz?? Wydawać by się mogło, że kupno cepy od Forumowicza to pewnik informacji o budzie?? Myślę, że Forumowicz, który zrobiłby "w konia" innego Forumowicza, nie miałby już życia na Forum.... :hmm:  :krzykacz:  :zlo:  :banned:

Edytowane przez Kajetan1975 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

Myślę, że Forumowicz, który zrobiłby "w konia" innego Forumowicza, nie miałby już życia na Forum.... :hmm:  :krzykacz:  :zlo:  :banned:

Ostatnio taki przypadek był blisko...

Dlaczego tylko forumowicz, u mnie każdy handlarzyna nie ma życia ani poparcia i swoją szczerością będę takim szkodził ile wlezie.

Dlatego lubię zerkać i wykrywać co nieco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio taki przypadek był blisko...

Dlaczego tylko forumowicz, u mnie każdy handlarzyna nie ma życia ani poparcia i swoją szczerością będę takim szkodził ile wlezie.

Dlatego lubię zerkać i wykrywać co nieco.

 

Już wiem, i to w wątku w którym się wypowiadałem.... u Malinki.... gdzieś mi to uciekło, ten wątek tak się rozpędził :) Aż przykro było czytać. I jak to ma wzbudzić u Malinki zaufanie do Forumowiczów ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam czy ktos z was zna cepke stefana 46 

Knaus Eifelland Sunshine; 1999 r; DMC 1300 

rozmawiałem pzez tel dostalem zdiecia na maila mysle ze to wmiare pewna sztuka 

jest krutki filmik bmw stefana i knausik https://www.youtube.com/watch?v=nHjM2ONwm58

myslalem kupic cos młodszego (niestety zdiec nie potrafie wkleic)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już wiem, i to w wątku w którym się wypowiadałem.... u Malinki.... gdzieś mi to uciekło, ten wątek tak się rozpędził :) Aż przykro było czytać. I jak to ma wzbudzić u Malinki zaufanie do Forumowiczów ??

.

Kiedyś pisałem, że kupując cokolwiek, a zwłaszcza taki przedmiot, jak przyczepa, trzeba mieć oczy :look:  i to bez względu na rekomendacje, opinie innych i to, czy budka z forum, czy uznanej firmy.

Nawiasem mówiąc, to o czym piszecie, to nie jedyny mi znany przypadek :miga: , jednak palcem pokazywać nie będę.

Zawsze powtarzam: nie ma wyjątków, oczy szeroko :look:  !!!

Edytowane przez Kristofer (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.