Skocz do zawartości

prośba o ocene (pomoc)


MichalAndrychow

Rekomendowane odpowiedzi

apropo Bierunia to ja miałem takie spotkanie, znalazłem Adrie , fajna, rozstaw łóżek i wyposażenie mi odpowiada, waga też. przejeżdzałem to wstąpiłem, przyczepę zachwalają, że od nowości u nich, że sprzedali ją małżeństwu z okolic i teraz dostali w rozliczeniu a małżeństwo kupiło kolejną u nich, Zaglądam do bakisty a tam połamany narożnik od srodka było najlepiej widać, wręcz strzepy listewek, tylna ściana jakaś miekka, no i się zaczeło że to tak naprawdę nie była nowa przyczepa że ją sprowadzili i inne różne pierdoły usłyszałem

takie to było moje oglądanie w Bieruniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 60
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

 ja kupilem adrie w s-campie w bieruniu patrzac na to dzisiaj słabo ją oglądalem.udalo sie nie miala przeciekow wszystkie urzodzenia dzialaly 

przez caly okres uzytkowania niezdawalem sobie sprawy ze moja adria ma cos nie tak z papierami  numer na ramie sie zgadzal z numerem w dowodzie tylko mialem adrie 320 a w dokumentach adria 450. uswiadomil mnie o tym potencialny nabywca ktory przyjechal ogladac cepke. z reguly nie wieze co opowiadaja sprzedajacy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem, czy jeden niezadowolony? Robienie promocji z rzekomo nową ceną na dopiero co wstawione cepkę, czy też informowanie, że przekroczenie parametru uciągu auta nie stanowi problemu, z automatu wzmaga czujność i ostrożność. Nie stanowi też niestety przesłanki, aby dobrze takie praktyki oceniać. Szkoda, bo zawsze mówiło się o nich jednoznacznie pozytywnie.

 

Ja jedynie z s-campem (wszak powiązani rodzinnie więc pozwalam sobie na wrzutkę) miałem do czynienia. Zainteresowałem się tam pewnym kamperem, zaraz po tym cena wzrosła o ... 9 tys. zł.

Edytowane przez marcellos (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcellos jak się kiedyś spotkamy, to po po którymś piwie powiem Ci z ile kupiłem swoją...

Ok. miała parę (albo kilka par wad) ale okazję sie zdarzają, zwłaszcza jak ktoś po kilkunastym kliencie stwierdzi, że fortuny w tym tygodniu nie zrobi... zwłaszca na przyczepach (komis samochodowy).

 

Ale zgoda na co dzień proporcje te są mocno odwrócone. Sam też musisz przyznać, że ot tak, dla kaprysu dodatkowe 10 000 cięzko jest wyłozyć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to widzę Commander, że tylko mnie chyba szczęście w poszukiwaniach nie sprzyja (np. raz już byłem ugadany ws. kampera i na 2 dni przed planowanym przyjazdem na umowę, zapłatę i jednoczesny odbiór gość się wycofał z transakcji - teraz widzę, że czasem znów się ogłasza, ale cenę wywindował, czyli jak ktoś zechce przepłacić to sprzeda).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można znaleźć okazję tylko trzeba mieć trochę szczęscia , w moim przypadku sprzedający wystawił przyczepę w sierpniu , tylko w ogłoszeniu wyraźnie napisał, że jest po gradzie. Poza tym prawie żadnych informacji. Dołożył 4 zdjęcia mizernej jakości. Dodzwonić się do niego było prawie cudem. Udało sie po tygodniu próbowania, a żeby się spotkać musiałem czekac kolejne kilka dni. Chciał się spotkać wieczorem ( w listopadzie :)  ) . Gdyby nie to, że miąłem do niego jakies 15km w życiu bym się nie zdecydował pojechać. Jak się okazało przyczepa była trzymana na hali warsztatowej do naprawy ciężarówek, miała swój kącik, hala ogrzewana, wszędzie czysciusieńko, wszystko na warsztacie poukładane. Właściciel dał mi klucze i poleciał doglądac swoich mechaników przy pracy. Przyszedł po jakiejś godzinie i zaczął wszystko w niej uruchamiać. Nie wspomniałem, że w przyczepie miał jeszcze wszystko po sierpniowym urlopie. Miał na oku nowszą i większą przyczepę, chyba nawet zaliczkowaną i potrzebowął kasę. Umówłem się, że dam znać za kilka dni, Zadzwonił sam po kilku dniach i to chyba było koło godziny 21 że bedzie miał dzień wolnego i czy chciałbym jeszcze raz ją pooglądać i posprawadzać teraz juz na spokojnie. Dogadaliśmy, że zabierze sobie bagażnik rowerowy bo i tak mam swój , dał jeszcze upust na nowe opony bo obecne ładne ale mają ponad 10 lat. Przywiózł wszystkie dokumenty - okazało się, że gradem przyczepa dostałą jak miła troszkę ponad rok i zaraz potem przyjechała do Polski i przez 7 lat byla w jednych rękach, on ją kupił rok wcześniej jako pierwszą przyczepę i mu się spodobało , tylko wolał większą. Sam za nią  zapłacił 2 tyś wiecej niż ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ponownie  wpadło nam w oko cos takiego http://otomoto.pl/lmc-475-jak-hobby-fendt-adria-zadbana-T4042802.html

szczerze mowiąc podoba nam sie najbardziej ze wszystkich myslimy sie wybrac oglądnac prosze o wasze cenne opinie za wszystkie wpisy dziekuje pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Handlarz, sprzedaje mnóstwo samochodów i przyczep, czyli wskazana duuuża ostrożność.
Słabe, mało i celowo tak robione fotki, więc cóż można powiedzieć.
Moim zdaniem zdjęcia robione są w sposób, aby ukryć poważniejsze usterki.
O stanie przyczepy nie ma w opisie nawet sylaby.
Przyczepa zdecydowanie zbyt tania - dlaczego ?
Przed podjęciem decyzji o wyjeździe, należałoby się dokładnie wszystkiego dowiedzieć, zwłaszcza o uszkodzeniach mechanicznych. Podejrzewam, ze tył / prawa strona, nie jest wolny od takich właśnie uszkodzeń.
Jeśli okaże się, że mam rację, to już samo podejście handlarza do sprzedaży, według mnie dyskwalifikuje taką ofertę.
Sprawdzić i upewnić się jednak trzeba.
IMHO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kristofer to ,,wypisz wymaluj" pomniejszony mój TEC 560 K1. Te same meble, osprzęt i rok produkcji. Mój TEC nie był uszkodzony a cena była proporcjonalnie większa do rozmiarów. I ja kupowałem w kwietniu 2013 r. Ja jestem zadowolony, to duże, pojemne, wygodne i chyba stosunkowo lekkie budki o dużym DMC w stosunku do wymiarów. Zresztą produkty firm, które wymienia sprzedający są do siebie, b.podobne. Tylko Hobby, choć u nas najpopularniejsza to jest najbardziej licha.

Rzeczywiście fotki słabe technicznie, jakby robione fotoaparatem ,,Druch", no może w porywach ,,Start". /kto to jeszcze pamięta?/

Ale foto to virtual, ważny jest real.

Pozdr.

Janusz

 

P.s.

Marcellos, nie przejmuj sie, ja też jestem Nowy, a już Kristofer-Essskspert karawanigu nie może sie ode mnie ,,opędzić"

post-15667-0-77334500-1389417065_thumb.jpg

post-15667-0-22478400-1389417118_thumb.jpg

post-15667-0-32127200-1389417131_thumb.jpg

post-15667-0-08167300-1389417142_thumb.jpg

post-15667-0-94178500-1389417178_thumb.jpg

Edytowane przez Janwil (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Handlarz, sprzedaje mnóstwo samochodów i przyczep, czyli wskazana duuuża ostrożność.

Słabe, mało i celowo tak robione fotki, więc cóż można powiedzieć.

Moim zdaniem zdjęcia robione są w sposób, aby ukryć poważniejsze usterki.

O stanie przyczepy nie ma w opisie nawet sylaby.

Przyczepa zdecydowanie zbyt tania - dlaczego ?

Przed podjęciem decyzji o wyjeździe, należałoby się dokładnie wszystkiego dowiedzieć, zwłaszcza o uszkodzeniach mechanicznych. Podejrzewam, ze tył / prawa strona, nie jest wolny od takich właśnie uszkodzeń.

Jeśli okaże się, że mam rację, to już samo podejście handlarza do sprzedaży, według mnie dyskwalifikuje taką ofertę.

Sprawdzić i upewnić się jednak trzeba.

IMHO

dzwonilem do handlarza poprosilem o dokladniejsze zdjecia  kazdego rogu z osobna tylu. nie ma problemu przesle . jak juz bede miał to sprobuje wkleic na forum 

w bieruniu byla dostawa tak jak pisałem wczesniej  (11 stycznia ) niestety fend poszed od reki spoznilem sie troche pod koniec tygodnia znowu ma byc cos nowego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam stoja dwie hobby w Bieruniu z tej dostawy z 11 ja wczoraj zaliczke wplacilem za adrie niby w piatek przyjechala bo jak bylem w srode to jej nie bylo jeszcze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.