Jump to content

Targi Karawaningowe Kraków 27/28.10.2007. Kto był?

Jarosław69
 Share

Recommended Posts

Ja byłem i jak na debiut takich imprez w PLu to wyszło calkiem fajnie.Sporo sprzętu i tylko ceny troche za bardzo europejskie.To była pierwsza taka impreza w kraju! :czerwona:

Byliśmy, widzieliśmy. Z przyczep były głównie Hobby - kilka egzemplarzy w różnych odmianach, 2 lub 3 sztuki LMC, 1 Fendt, 1 Wlik, 1 Adria i kilka kamperów - tyle w hali. Na zewnątrz towarzystwo już się zbierało (byliśmy 1,5 godziny przed zamknięciem targów).

Ceny ...mhm... raczej ponadeuropejskie - na pewno w kwestii wyposażenia.

Ale dobra okazja, żeby pooglądać i wymienić uwagi.

Jak na debiut może i dobrze, ale mam nadzieję, że w przyszłym roku będzie coś więcej...

Ja też byłem

Ogólnie przyczepki fajne, ale bardziej mnie interesowało wyposażenie i akcesoria, których niestety było brak.

No i mnie bardziej interesował nowy holownik niestety z samochodami 4x4 było bardzo marnie.

Czy ktos był na targach karawaningowych w Brnie? Odkad kupiłem własną ceny u Czechów mnie nie interesują, ale wcześniej pamiętam, że u naszych dealerów ceny za te same modele były do 10% wyższe. A jak jest teraz? Pozdrawiam Adam. :czerwona:

Adamie ! Prawdopodobnie Regina z Zenkiem byli na tych targach . Nawet mnie namawiali na wspólny wyjazd , ale z braku czasu nie pojechałem .

Na forum >Regina ZW<

Adamie !

Byłem, lecz zupełnie nie interesowałem się cenami przyczep.Tak ,że nie mogę zaspokoić Twojej ciekawości.Ale znalazłem kilka innych nowinek o których niebawem napiszę.

Pozdrawiam - Robin :czerwona:

To tylko jedna z novinek....

pict0221cm8.jpg

W dużym skrócie chodzi o preparaty zupełnie pozbawione chemii a więc przyjazne dla środowiska.To rzuca nowe światło na problem ścieków i toalet.Wielu odetchnie z ulgą, oj wielu.

Te preparaty to mała "rewolucja" w świecie karawaningu, żeglarstwa itp.Ceny niższe od "chemii" a jaki komfort psychiczny."Pożeracz" tłuszczu już używałem.Rewelacja!

Pozdrawiam - Robin :czerwona:

PS.Tym razem to nie herezje.