Skocz do zawartości

LMC-luxus 450


kera76

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie w nowym miejscu,

           Przepraszam,ze napisałem nie w tym temacie i teraz sie poprawiam.Więc przyczepa ta przeznaczona bedzie dla 2 sporadycznie 3 osób(bez dzieci).Dmc mi pasuje,wym też,układ wnętrza też,użytkowana będzie w 90 proc.nad morzem na kempingach a mam niedaleko bo jestem ze szczecina.Proszę o wasze opinie na jej temat.http://allegro.pl/lmc-450-okazja-hobby-knaus-fendt-burstner-i3657220664.html

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego, a więc najelpiej poporsić kolege z forum który mógłby sam lub z tobą obejrzeć nowy zakup. Jezeli oglądasz sam to warto sprawdzić czy budka nie ma zacieków, przykrych zapachów i czy całe poszycie jest nieruszone. Warto również wziąc ze sobą butle gazową i sprawdzić wszytkie urządzenia ktore pracują na gaz ( kuchenka, ogrzewanie,ewentualnie lampka gazowa czy też bojeler na wode). Przy ogladaniu warto zajrzeć w każdy zakamarek schowków, szafek w ktorych można znaleźć kilka ciekawych mankamentów. Warto również luknąć pod spód przyczepy gdzie możemy sprawdzić oś przyczepy jak ocenić stan podłogi która może mieć dziury/ łaty itd. Jeżeli sprzedawca jest otwarty na wszelkie propzycje jest dobrym sprzedawcą i nie ma nic do ukrycia, jeżeli jest przeciwnie to jest coś nie tak.

Pomimo że przyczepy LMC są jedna z najlepszych marek warto jest zabrać ze soba kogoś z forum który pomoze w ocenie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dziś obejrzeć tą budke i ... jest naprawde w bardzo dobrym stanie :ok:  żadnych śladów napraw, uszkodzeń, zacieków czy dziwnych zapachów ... wszystko ładne zadbane, w środku i na zewnątrz wszystko ok, podwozie i podłoga od spodu też w porządku ... ja nic nie znalazłem do czego mógłbym sie doczepić :niewiem: 

 

 

 

Co do sprzedającego to ma na daną chwile 6 przyczep i wszystkie w skali szkolnej ocenił bym na 5 :ok: Facet bardzo miły rzeczowy i nie zrobiło mu problemu że oglądałem budki "dla kogoś" i nie miałem nawet zamiaru kupna, nie popędzał, każdą pokazał, pozwalał zaglądać w zakamarki ... ogólnie byłem mile zaskoczony i jak ktoś szuka budki to moge go polecić :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dziś obejrzeć tą budke i ... jest naprawde w bardzo dobrym stanie :ok:  żadnych śladów napraw, uszkodzeń, zacieków czy dziwnych zapachów ... wszystko ładne zadbane, w środku i na zewnątrz wszystko ok, podwozie i podłoga od spodu też w porządku ... ja nic nie znalazłem do czego mógłbym sie doczepić :niewiem:

 

 

 

Co do sprzedającego to ma na daną chwile 6 przyczep i wszystkie w skali szkolnej ocenił bym na 5 :ok: Facet bardzo miły rzeczowy i nie zrobiło mu problemu że oglądałem budki "dla kogoś" i nie miałem nawet zamiaru kupna, nie popędzał, każdą pokazał, pozwalał zaglądać w zakamarki ... ogólnie byłem mile zaskoczony i jak ktoś szuka budki to moge go polecić :ok:

Kit,dziek.za obejrzenie i za  poswięcenie swojego czasu.Jestem zadowolony,że oceniles ja dobrze bo juz mam dosyc poszukiwań.Mój plan dzialania jest taki,że za tydzień jadę ją obejrzeć,jeśli ty nie bedziesz mógł,to niezaleznie od tego umówimy sie w dogodnym dla ciebie czasie,bo wolałbym żebys sprawdził sam czy wszystko działa i jest ok.Tak jak rozmawialismy tel. będę z toba w kontakcie.

                                   Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Euroland niezły, ale mi się bardziej podoba LMC. Coś z nim nie tak że szukasz innych?

Tego nie wiem,Kit oglądał i ocenił ją pozytywnie,mam nadzieję,że jest ok.bo w sobotę jadę oglądać.Ciekawe czy wrócę z nią na haku.Jesli mam być szczery to pewnie ciężko będzie podjąć decyzję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,wtrące się kapke w temat.Proponuje koledze skupić się bardzo na wszystkich zakamarkach mebli i schowków,bo wygąd zewnętrzny jest wzorowy.Ja ganiam po Polsce za cepką dla córki i już mi powoli opadają ręce.Ludzie zachwalają swoje na maksa,a po oględzinach twierdzą,że nie widzieli do tej pory żadnych zacieków ani odklejonych tapet.Naprawde warto ponurkować głębiej i wyeliminować na wejściu wszystkie buble.Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie,tylko czy ja będę potrafił znaleźć ewentualne mankamenty?

 

na 99% nie, dlatego proponuję skorzystać z tego spisu/działu:

http://forum.karawaning.pl/topic/13244-forumowicze-pomagaj%C4%85-ogl%C4%85da%C4%87-przyczepy/

 

oraz z zamieszczania linków i ew. dodatkowych zdjęć w temacie tutaj :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,Troche mi smutno,bo niestety LMC została sprzedana.Przed chwilą dzwonilem do goscia w celu umówienia na jutro i okazalo sie nieaktualne.Szkoda,bo już byla po oględzinach kolegi z forum :oslabiony: .Szukam dalej.W alternatywie jest taka,proszę o wszelkie uwagi i ocenę.Gość twierdzi,że w 100proc. suchahttp://allegro.pl/tec-490-1995r-idealny-nowym-namiot-nowa-cena-i3672547189.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.