Skocz do zawartości

Jesienne spacery po Dolinkach podkrakowskich oraz wieczorne klimaty... "Bania u Cygana" c.d. i inne takie :) 08-11.11.2013


krisio

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 226
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Pogodę zapowiadają super, pogoda ducha i nastroje jak widzę rewelacyjne :-)

Niestety nie przyjedziemy, mam roboczy i pt. i sob i pon. - pozdrawiamy i życzymy dobrej zabawy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mamy upragniony piątek imprezę czas zacząć.

Jeszcze tylko 8 godzin w pracy.... :zly:

 

Pogodę zapowiadają super, pogoda ducha i nastroje jak widzę rewelacyjne :-)

Niestety nie przyjedziemy, mam roboczy i pt. i sob i pon. - pozdrawiamy i życzymy dobrej zabawy

Ale za to niedziela..ale za to niedziela będzie dla nas..... :yay:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Wujo to poczekaj na nas to pomożemy Ci wtargać przyczepę na pole, będziemy tuż za Tobą a może i przed.

 

Mam nieodparte wrażenie, że Was widziałem dziś, jak przemknęliście zestawem koło mojej pracy... :look:  Czy to możliwie, że jechaliście przez Oświęcim na Libiąż, Chrzanów??  :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nieodparte wrażenie, że Was widziałem dziś, jak przemknęliście zestawem koło mojej pracy... :look:  Czy to możliwie, że jechaliście przez Oświęcim na Libiąż, Chrzanów??  :hmm:

Kajtek nie mów kogo widziałeś tylko ,wbijaj do doliny i zabierz ze sobą Zbycha i Tombra  :] :] :]   :yay:   :yay:  :yay: 

 

Obowiązki rodzinne wypełnione,zbieramy się i najpóźniej o 19.30 meldujemy się w Dolinie :hop1: :hop1: :hop1::pub: :pub: :pub:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nieodparte wrażenie, że Was widziałem dziś, jak przemknęliście zestawem koło mojej pracy... :look: Czy to możliwie, że jechaliście przez Oświęcim na Libiąż, Chrzanów?? :hmm:

Tak Kajtek dokladnie tak jechalismy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byliśmy, widzieliśmy, nawet się trochę spociliśmy tymi spacerkami ;)

 

kilka fot

miejsce całkiem klimatyczne :)

DSC_3431.JPG

 

DSC_3449.JPG

spacerek

w górę

DSC_3457.JPG

i w dół (z zaopatrzeniem ;) )

DSC_3458.JPG

 

pić się chce

DSC_3452.JPG

debata nad kufrem

DSC_3437.JPG

i przy stole

DSC_3459.JPG

 

a na deser, dojazd ;)

DSC_3427.JPG

 

Pozdrawiam

i życzymy udanej zabawy :yes:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My dotarliśmy już do domu jakiś czad temu,ale obowiązki rodzinne-wizyta u teściowej,szwagierki i rodziców.

Teraz .......spokojnie można...... :piwko: :piwko: :piwko: przecież trzeba ustabilizować organizm.Fotki jutro lub w chwili wolnej. :hehe: :hehe: :hehe:

 

 A my Was pazdrawljaju z kempingu "Pod Krokwią" , spod samiućkich Tater. Heej !!  :]  :]  :hej:  :hej:

 

attachicon.gifDSC04995.JPGattachicon.gifDSC04996.JPG

No to fajnie,że udało Ci się zrealizować założone plany :bravo: :bravo: :bravo: No to teraz tylko musisz się przyznać czy udało Ci się wyjść z progu.......cepki i wylądować z telemarkiem :hop1: :hop1: :hop1:

pozdrowionka od całej ekipy dolinkowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.