Skocz do zawartości

visit Warszawa - where to stay?


Rekomendowane odpowiedzi

I am from Russia. I have motorhome. I had many trips to Germany, France, etc. A long time ago, I had visit Warszawa, it is a beautiful city.

 

I will have some free days after New Year, at the January. And I want to visit Warszawa.

 

I have a question. Where can I stay wih motorhome in Warszawa for 2-3 days? Is somebody can recommend me secure parking place?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem z Rosji. Mam samochód kempingowy. Miałem wiele podróży do Niemiec, Francji, itp. dawno temu, miałem wizytę Warszawa, jest to piękne miasto.

 

Będę miał jakieś wolne dni po Nowym Roku, w styczniu. I chcę, aby odwiedzić Warszawę.

 

Mam pytanie. Gdzie mogę zatrzymać wih motorhome w Warszawie na 2-3 dni? Czy ktoś może polecić mi bezpieczne miejsce parkingowe?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pakring strzezony przy Wybrzezu Gdanskim zaraz za ulicą Bolesc (uwaga tam sa dwa parkingi, jeden przy Bolesc, drugi, wiekszy zaraz za pierwszym i na nim stajemy bo duzo taniej. Noc 50-70 zł w zaleznosci ile godzin sie stoi). lokalizacja super, fontanny, plac zabaw, wisla po drugiej strony drogi a starówka 150 m dalej. Warto, polecam.

52.251457, 21.014573. Zawsze jest sporo kamperów.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jesteś pewien, że te miejsca parkingowe będzie działać w styczniu? Na przykład określonej kempingu w Warszawie wiem, że zamyka się na zimę.

 

Również niektóre parkingi mają zasadę, że zakazany sen w samochodzie. Jak można sobie wyobrazić, śpię tylko w samochodzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Czy jesteś pewien, że te miejsca parkingowe będzie działać w styczniu? Na przykład określonej kempingu w Warszawie wiem, że zamyka się na zimę.
 
Również niektóre parkingi mają zasadę, że zakazany sen w samochodzie. Jak można sobie wyobrazić, śpię tylko w samochodzie.

 

 

Kliknij w ten temat, post nr 15. Masz tam fotki tego parkingu i nr telefonu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze pytanie. To Your parkingu możliwe jest podłączenie energii elektrycznej?

 

I jeszcze jedno pytanie. Zima będzie zimno. W Rosji, zawsze zachować kran odzysku zbiornika otwarte i woda jest odprowadzana bezpośrednio do ziemi, ponieważ zbiornik może zamarznąć. Jakie rady masz dla terytorium Polski? Być może ma to sens, aby nie korzystać z bieżącej wody w kamperem? W przeciwnym razie nie mogę dostać grzywnę od ekologów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie. Ale Wy mu podajecie namiar na taki zwykły parking, na godziny a chłop pyta o spuszczanie wody itp, czyli cvhce troche posiedzieć. Czy w Wawie nie ma całorocznego kempingu ?? W Polsce żyjemy, przecież z takiego parkingu go pogonią.... 



I am from Russia. I have motorhome. I had many trips to Germany, France, etc. A long time ago, I had visit Warszawa, it is a beautiful city.

 

I will have some free days after New Year, at the January. And I want to visit Warszawa.

 

I have a question. Where can I stay wih motorhome in Warszawa for 2-3 days? Is somebody can recommend me secure parking place?

 

 

Hello Windows.

 

You are looking for parking place, with possibility of change water, end electricity connection,or normal, all year round camping?

 

My friends gave You locality for normal parking for Warsaw Old City visitors, and I'm no sure if it's exactly what You are look for.

 

Best Regards

Kajetan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za informacje o możliwości parkowania w Warszawie.
 
Mam problem techniczny. Przy temperaturach poniżej zera, nie mogę zamknąć zawór spustowy zbiornika brudnej wody, jak zamarza w tym samym czasie. I tak, aby opróżnić ziemi - jest w błędzie.
 
Dlatego będę przełożyć mój wyjazd do Warszawy do ciepłego sezonu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 7 lat później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.