Skocz do zawartości

John

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , jeśli mogę podpowiedzieć ,to radzę kupić taśmę którą się przyprasowuje żelazkiem i będzie z głowy obszywanie czy klejenie ,które i tak będzie się łamać i  dalej siepać .A to prosta sprawa każdy to zrobi,kupić można to w sklepach z dywanami i dodam że nie jest to drogie .Pozdrawiam :)

Edytowane przez wilczek11 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Andrzej, a po docięciu tej podłogi Bolona na potrzebny wymiar, to krawędzi nie trzeba konfekcjonować ? (nie rozprują się po przycięciu ?) Podaj kolory które widziałeś.

Wydaje mi się że nic się nie rozpruje.Jezeli trzeba zakańczać to to zrobia bankowo bo oni sprzedaja tez te podłogi z duzych rolek i przycinaja na jaki wymiar chcesz.Zadzwoń do nich i sie upewnij  .To ze maja rózne kolory to wiem jedynie ze zdjęcia .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem Bolona niedawno ,raz rozłożyłem na kempingu-bez zastrzeżeń,wygląda elegancko,też polecam  :yes:  chociaż ja nie mam praktyki karawaningowej.Słyszałem jednak,ze podłogi z dziurkami lubia naciągnąć wody podczas deszczu i wykładziny wtedy podnieść nie mozna-taka ciężka oraz że piasek wychodzi na wierzch i trawa przerasta ,trudno utrzymać czystość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam podłogę z dziurkami. Fakt - piasek wychodzi na wierzch... po czym spada poniżej. Właściwie żaden problem. Przerasta trawa? No właśnie po to kupiłem podłogę dziurkowaną, żeby trawy nie stłamszać, mieć zielono pod przyczepą, a pod podłogą nie mieć podgnitej trawy po kilku dniach postoju. Kilka razy był deszcz i wody trochę naciągnęło. Może mam za małą podłogę, ale mimo wszystko bez większych problemów ją podniosłem, złożyłem. Ilość wody, którą wciągnie jest niewielka. Właściwie to musiałaby chyba leżeć dłużej w wodzie. Ale wtedy wystarczy ją na chwilę powiesić na czymś i woda odcieknie. Nie utrzymuje się długo w tej podłodze. To tak z moich obserwacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki, nie widziałem pytania. Podłoga - nie mam pojęcia z jakiego materiału. Jest to coś podobnego do tego:

http://www.campingi.net.pl/sklep/product_info.php?products_id=1574

Nawet u tego samego sprzedawcy kupowałem. Miał w ofercie zarówno nowe, jak i używane - po znacznie niższej cenie. Jak myślisz, który kupiłem? ;) Sprawuje się dobrze już od kilku lat. Bywało, że zamókł. W całości leży na gruncie, nie zawijam na ścianki. Jest nieco mniejszy niż przestrzeń pod przedsionkiem, więc nie ma możliwości zawijania na ścianki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.