Skocz do zawartości

Zmiana planów wakacyjnych...


Ewa0208

Rekomendowane odpowiedzi

Ze względów zdrowotnych zmienialiśmy plany wakacyjne.

Nieoczekiwanie zwiedzamy Polskę.

Kraków, Toruń, Malbork, kawałek wybrzeża, lubuskie, okolice Wrocławia...

Tu szczegóły http://www.ewajedziedo.blogspot.com/

 

polska_mapa.png

 

Wszystkie uwagi i wskazówki mile widziane (polecane kempingi, atrakcje turystyczne, przyrodnicze i militarne...) Wszystko co na naszej trasie (lub w okolicach przez nas zaplanowanych) znacie ciekawego podrzucajcie :)

 

 

PS. Rośnie mi konkurencja blogowa ;)http://militarnyswiat.blogspot.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będziecie w okolicy to zapraszam do Bydgoszczy :

http://www.exploseum.pl/

W Bornem polecam obiad w pensjonacie "Ani", tam też lub w ośrodku "PRL" zapytajcie o Tadeusza. Oprowadza za małą opłatą po okolicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli Malbork to również Zamek w Kwidzynie i Krypta Wielkich Mistrzów. To jedyne miejsce na świecie gdzie odnaleziono szczątki 3 Wielkich Mistrzów Zakonu Krzyżackiego. Mimo tego, że stacjonowali oni w Malborku, to ich ciała grzebano w Kwidzynie, ponieważ w malborskim zamku nie było katedry, która była w Kwidzynie. Sam zamek nie jest tak imponujący jak malborski ale jest świetnym dopełnieniem tej historycznej wycieczki.

http://www.tajemnica-krypt.kwidzyn.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

Ja rozumiem że chcesz się podpytać, ale pierwszy post mocno przypomina reklamę 2 blogów  :oslabiony: .

 

Proszę jednak o odrobinkę wyczucia. 

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomii, nie wiem o co Ci chodzi, bloga mam w podpisie od ponad pół roku, nie zamierzam go dodatkowo "reklamować" bo niby po co? Wkleiłam linka do posta, bo nie udało mi się dodać tej zielonej mapki na Forum. Jeśli to Ci tak przeszkadza to wywal adres bloga z treści posta i napisz, że mapka w podpisie (ja już nie mogę edytować) Wykasuj też całe PS bo faktycznie wklejenie linka do zapisków 10 latka to wielka reklama... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz Ewa - a co by było gdyby teraz każdy kto ma bloga założył sobie temat w kąciku ogólnym i napisał "Zapraszam na swojego bloga pod adresem www." ?

Mieli byśmy tablicę z ogłoszeniami a nie forum.

Szukasz odpowiedzi dotyczących podróży po Polce to zadajesz pytanie w Podróżach nie w Kąciku ogólnym  :skromny: .

Mi tez nie jest miło zwracać tak uwagę, ale szanujmy to miejsce bo inaczej nic z tego nie będzie.

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, ale przesadzasz. Założyłem temat o wakacjach a nie zaproszenie na boga. Popraw pierwszego posta tak jak Cię proszę i będzie po kłopocie.

 

PS Ciężko zadać pytanie dotyczące objazdówki w dziale gdzie jest podział na regiony, dlatego tam nie napisałam.

Edytowane przez Ewa0208 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, ale mogę mieć inne zdanie co do przesadzania. 

Rozumiem że chciałeś a raczej chciałaś zapytać, ale niestety mi to mocno przypomina reklamę.

To że masz adres w podpisie dla mnie niczego nie zmienia  :skromny: .

 

PS. Jak się chcę to się szuka sposobów. Wiadome jest że najłatwiej zapytać ogólnikowo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Ustce :

http://www.bunkryustka.pl/ustka-bunkry/

Polecam zwiedzanie z przewodnikiem, autorem książek o militarnej Ustce.

Osada Orzechowo na wschód od Ustki. Wieża widokowa 50m i leśna ścieżka dydaktyczna.

Edytowane przez turystasj (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na oko zrobicie jakieś 2 tys. km ! Niech no policzę : pewnie 10 l na setkę, czyli beczka ropy może Wam wystarczy ?

Zastanawiam się nad proporcjami w kosztach takiej wyprawy, czyli jak się ma paliwo do całej reszty ?

Kiedyś świat był przyjemniejszy : lało sie i jechało, nie było bramownic, radary stały na trójnogach i już tysiąc metrów wcześniej grał mi czujnik w samochodzie .

Słowem lżej było oddychać !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.