Skocz do zawartości

Moja Hobbinka:-)))


zanka

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Na tropical jest świetne pole - dla nas to najwygodniejsze miejsce na szybki urlopik, bo raczej dla dzieci - Pole ma dwa rodzaje miejsc - komfort i standard- Osobiście bardzo się ucieszyłam za pierwszym razem ,ze nie było wolnych tych lepszych , bo poza plusem ,że każdy ma swoje podłączenie wody , odpływ i chyba prąd to jak dla mnie same minusy. tzn w pełnym słońcu na środku obiektu. Ach nie wiem czy wiesz, gdzie tam jest pole kempingowe- jak się jedzie to jest trochę  wcześniej się skręca.. Wracając do stanowisk standard są w głębi wg mnie fajniejsze umiejscowienie- zwłaszcza te na obrzeżach- na stronie tropikal jest plan możesz sobie obejrzeć. Jest plac zabaw dla dzieci, sanitariaty na  włącznie z łazienkami rodzinnymi- cała łaźnia - do wyboru, z prysznicem albo wanną zamykana. Jest sklepik- no i przede wszystkim jest na łonie natury. My zazwyczaj do hali jeździmy rowerkami przez stare lotnisko- tempem mojego młodego zajmuje nam to jakieś 15 min. ale jeździ też w kółko bus bezpłatny. dla nas to wystarcza bo i tak zazwyczaj spędzamy czas na rowerach ,paletki piłka itd jak to z dzieciarkami- a na halę to idziemy sobie tak na 3- 4 godzinki. Niewątpliwym plusem jest kwestia finansowa. Jak się jedzie na ichnie pole to płaci się za pobyt ( nam to wychodzi ok 30 efro/doba (2+2)) i tylko raz za wejście na halę -a przez resztę pobytu jest w cenie.Więc jak dla nas porównując ceny i możliwości spędzania czasu z dziećmi -nadmorskie :oslabiony: to zdecydowanie tropical górą :] Na stronie można sobie zarezerwować i tez wyliczyć cenę za pobyt:-)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

zanka - świetnie się czyta - widać Twój entuzjazm i zaangażowanie - zazdroszczę - no i cepka po zmianach po prostu cudo :yes:

 

mam pytanie odnosnie tej folii do oklejania mebli - to taka okleina meblowa jak w marketach budowalnych, czy czymś sie różni? bo oglądam właśnie na all i wydaje mi się, że to to samo... a gdzieś tu kiedyś na forum czytałam, że w czasie zimy lubi się to odklejać....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kusy:-))) Nie to , żebym Cię chciała wygonić, ale jak sobie założysz nowy temat bezpośrednio w części nasze pojazdy to wzbudzisz raczej większe zainteresowanie:-))) , bo ja to już chyba zamęczyłam Wszystkich, więc mogą tu nie zaglądać :]  :]  :] . Zdjęcia musisz sobie obrócić bezpośrednio w swoim programie i wtedy tutaj od razu Ci wczyta prawidłowo:-))) Jednakowoż cepka świetna-Tapetka Ci się trzyma? Ja poprzednią tez tapeciłam, ale po zimie - odlazła miejscami- wredna ,No i na topie- glamour  :] -zawodowo- gratki :yes:  :yes:  :yes:

Aga- dzięki- ja to juz tak mam- emocje na poziomie moich dzieci -jak sie cieszę to na całego , a jak cos nie teges to juz czarna rozpacz :look:  :look:  :look: Na szczęście moja szklanka jest zawsze w połowie pełna :yay: Jeśli chodzi o folijke to tak zakupiona w casto- na allegro nie brałam , bo było mi za mało potrzeba, a po za tym grubościami czasami się różnią więc chyba lepiej pomacać-Grubsza lepsza. Benzynką ekstrakcyjna przelecisz ,żeby odtłuścić i cacy. Mi sie nigdy nie odklejała-z doświadczenia wiem ,ze folijki nie lubią pustki- czyli miejsc, np na frezach gdzie ciężko dokładnie wkleić- takie miejsca są narażone na pękanie. Na płaskiej gładkiej płaszczyźnie powinno hulać- no i ekonomia - przyzwoicie- nawet w przypadku naprawy :]

a żeby jeszcze Was pomęczyć ( no oczywiście jeśli Ktoś z Was moi mili ma ochotę)link z innego działu, gdzie jest filmik z wycieczki na Linówko-  Fajnie było :yay:  :yay:  :yay: włączone głośniki wskazane- strasznie mnie ta pioseneczka chwyta za serce :skromny:

http://forum.karawaning.pl/topic/13985-pole-biwakowe-linówko/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aluzju paniał :] Z racji tej tepoty, która okazuje się nie tylko informatyczną, wsadziłem brudne paluchy zamiast w temat ogólny Hobby, w Twoją prywatną Hobbinkę :hmm: Tapetka siię trzyma, ale jest tylko na jednej ściance, wcześniej było tam coś takiego ponurego, żona nakazała natychmiastową zmianę. Pozdrawiam i życzę udanych wakacji!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:]  :]  :] ależ luz pełen- to raczej dla Twej wygody. A jak sobie nie poradzisz ze zdjeciami to moge Ci to zrobić- 5 sekund :]  :]  :] Ja raczej życiowo uwiązana do kompa- jedną ręką robotę, drugą ręką rozrywkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Oj Kusy szalejesz :]  Dzieki wielkie , ale moje jeszcze całkiem nieźle sie czyma :yay: . Raczej będe dziergać  jakies cwietki na boki ba mam troche wgniotów gradowych i tak własnie sobie dumam co by tu wydziegać, bo takiej rybiej uski chyba nie wyrzeźbię:-))) no chyba ,ze z modeliny :]  :]  :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Llalalla lalalala Jutro dzida!!!  jak to zwykle u nas , w biegu zaprzestaliśmy chwilowo udoskonalania  naszej budki. I nagle stwierdziliśmy ,że jednak śmigamy!!!Czasami nasze podejścjie mnie zabija! jutro dzida , a przed chwila odjechał Pan , który czyścił nam Wszystkie kanały od ogrzewania ozonej - daje nieziemsko. mama nadzieję, że do jutra wywietrzeje i przeniose w szybkim tempie rzeczy , które aktualnie składam na środku:-) :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witajcie! Wy już powoli kończycie wyjazdy w tym roku, a nam wyszło,że dopiero pierwszy raz. Ale jutro - jedziemy , jedziemy :yay:  Dzisiaj wyszorowałam budkę, i pakuję, pakuję ,pakuję moje towarzystwo. , No właściwie jeszcze nic nie zapakowałam sensownego ,ale do rana mam czas:-) Za to zastanawia mnie jedna rzecz. Wiecznie zagubiona w akcji, rorzczochrana, wyrodna rodzicielka , a matka polka wyzwala się we mnie w postaci, a właściwie  ilości wytworzonego jedzenia :] :] :]  2 sztuki dorosłych, 2 sztuki dzieci - wyjazd 4 dni.hmm.....

post-14439-0-21570800-1412965214_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.