Skocz do zawartości

Czernica czy Drzewicz


Inspiracje

Rekomendowane odpowiedzi

Może ktoś z forumowiczów ma również podobny dylemat.

Na weekend 21 - 23 wybrać Czernicę czy Drzewicz?

Mamy dwoje synów 9 i 16 lat...

gdzie więcej ludzi?

gdzie dla dzieciaków najlepiej pojechać by nie zastękały się że im nudno....

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

irek w  :ok: - My też polecamy Niedźwiady koło Lichenia na kempingu u pana Sikory,i ani dzieci ,ani wy na pewno nie będziecie się nudzić.Będzie trochę dzieci, woda w jeziorku bardzo przyjemna, niedaleko Licheń można zwiedzić sanktuarium,  a do tego będzie okazja żeby się poznać. Zapraszamy.



Kilometrów macie do Niedźwiad dużo więcej niż do miejscowości do ,których chcecie jechać ,ale naprawdę warto i wrócicie z tego spotkania zadowoleni- będą dzieci w podobnym wieku,będzie ognisko no i będziecie mogli zobaczyć jak wyglądają takie nasze małe spotkania

http://forum.karawaning.pl/topic/13705-powitanie-lata-w-nied%C5%BCwiadach-21-23062013/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czernica to mimo wszystko piękniejsze rejony, nigdzie tak nie pachnie lasem :)http://picasaweb.google.com/m/viewer#album/117731157142678959563/5884845499304007665 odstawiałem tam do teściów córkę dwa tygodnie temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wróciliśmy z Drzewicza.

Cisza, spokój, prawdziwa dzicz...

Tego nam było trzeba - dzieci co prawda nie do końca zachwycone.

Jezioro czyste, ładne. Odgłosy natury - nie do opisania piękne..

Okolice...naprawdę warte polecenia.

Samo pole... w sumie bez zarzutów, reglamentacja prysznicy...

Warto tam wrócić, jagód i grzybów zapewne w bród będzie...

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A macie może jakieś zdjęcia ,bo miejscówka bardzo nas zainteresowała.

Polecamy wam relacje w temacie Powitanie lata w Niedźwiadach - u nas niestety ciszy nie było, bo ryba78 miała głos do 6.30 ,a piosenkę "Całą noc z Renatą" to znam na pamięć, ale za to mieliśmy wesoło.

Edytowane przez Werusie (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinno się udać...

i się udało...

Chyba że jakoś inaczej powinienem to zrobić... 

 

No a w piątek po świadectwach w podróż do MOSiR Przechlewo

Edytowane przez Inspiracje (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sobotę jedziemy na tydzień na północ i tak rozważam pomiędzy mazurami a okolicami Borów Tucholskich?

Po oglądnięciu zdjęć chyba się wybierzemy w tamte okolice,będzie okazja powspominać lata szkolne jak byłem w Brusach na koloniach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sobotę jedziemy na tydzień na północ i tak rozważam pomiędzy mazurami a okolicami Borów Tucholskich?

Po oglądnięciu zdjęć chyba się wybierzemy w tamte okolice,będzie okazja powspominać lata szkolne jak byłem w Brusach na koloniach :)

Brusy... to praktycznie "rzut beretem" od Drzewicza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem Wiem :)

 

Jak pamiętam to jeździliśmy sie kąpać nad jeź. Trzemeszno i jak pamiętam to też tam była fajna plaża a samo jeźiorko bardzo daleko było płytkie ale to było ponad 20 lat temu więc nie wiem jak jest teraz? :niewiem:

 

Ale myślę że to sprawdzę :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za fotki -myślę że jeśli w tym naszym napiętym grafiku znajdę jakiś wolny dzień to się tam wybierzemy .Napisz nam coś więcej o tym miejscu-czy rozbija się tam na dziko ,czy jest to jakiś kemping (prąd,kibelki) ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć ,ze swojej strony moge polecic dwa pole namiotowe jedno nad łąckim między swornymigaciami a drzewiczem na którym od 2 lat spedzamy urlop z moja druga połówka.... cisza, spokoj grzybów zatrzesienie  albo kemping koło miejscowosci młynek w zasadzie nieiwem czy ma strone swoja internetowa ale znajduje się nad jeziorem płęsno super czysta woda - jezioro nie przepływowe pewnie dlatego nie idzie spotkac tam zadnego syfu... lub też pole ale dla typowych osób ceniących brak prądu cisze i nature również nad jeziorem łąckim mniej wieej patrzac na mape w górnym prawym rogu jeziora :) droga dojazdowa - lesna, ubita jak coś to pisac na priv wtedy wrzuce fotke z umiejscowieniem pola

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 4 miesiące temu...

Cześć ,ze swojej strony moge polecic dwa pole namiotowe jedno nad łąckim między swornymigaciami a drzewiczem na którym od 2 lat spedzamy urlop z moja druga połówka.... cisza, spokoj grzybów zatrzesienie  albo kemping koło miejscowosci młynek w zasadzie nieiwem czy ma strone swoja internetowa ale znajduje się nad jeziorem płęsno super czysta woda - jezioro nie przepływowe pewnie dlatego nie idzie spotkac tam zadnego syfu... lub też pole ale dla typowych osób ceniących brak prądu cisze i nature również nad jeziorem łąckim mniej wieej patrzac na mape w górnym prawym rogu jeziora :) droga dojazdowa - lesna, ubita jak coś to pisac na priv wtedy wrzuce fotke z umiejscowieniem pola

Witam. Czy ktoś może coś wie więcej na temat tych miejsc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.