Skocz do zawartości

Powitanie lata w Niedżwiadach 21-23.06.2013


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 124
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Pinesio -są tam domki ,ale w tej sprawie musiałbyś dzwonić już to pana Sikory;

http://forum.karawaning.pl/topic/9294-niedzwiady-male-klichenia-pole-namiotowe-u-sikory/

 

Arus -zapraszamy i to o każdej porze dnia,jeśli chodzi o plan tego spotkania to ostatnio przyjęliśmy taki plan: piątek  jest dla nas- dorosłych ,dzieci robią co chcą, za to sobotnie popołudnia przeznaczamy na zabawy dla dzieciaków( bo nam już za bardzo nie wolno :pub: )  na pewno będzie ognisko ,może tańce ,a tak poza tym to  tak jak już Ci Irek napisał -Róbta co chceta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pinesio-jedziemy prawie na tym samym wózku tyle,że moją zdązyłem uratować i ocalił się  namiot :] ,jak co to moge udostępnić.Wiem że cięzko sie wraca do tego co kiedyś było normą ,ale jakoś trza zacząć od nowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

No widzisz juz jakiś konkret. O domki dzwonoł nie bedę, przyciągniemy swój nowo zakupiony ogonek. Kiedyś trzeba zacząć i chyba dojrzeliśmy do tej formy wypoczynku nie licząc wypadu 3 lata temu do Władka na urlop (wtedy jeszcze Niewiadką). Muszę jeszcze tylko moją Viki "ubrać" w hak i chyba tylko wojna pokrzyżuje Nam plany :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Ten weekend spędzamy  U SIKORY w Niedźwiadkach i muszę powiedzieć , że problemu z mrówkami aż tak dużego nie ma - gorzej bywało , chociażby na ostatnim zlocie w Ostrowie Warckim , gdzie miałem ich w przyczepie mnóstwo. Profilaktycznie jednak rozsypałem przed wejściem do budki preparat BROSS i mam spokój. Nie ma ich ani w przyczepie , ani pod przedsionkiem.

Za to mogę powiedzieć , że  rybki zaczęły brać , wczoraj złowiłem 11 dorodnych karasi , kilka ładnych płoci no i i trzy raki .

Woda w jeziorze mokra  i ciepła 27*C .

Prognozy na przyszły tydzień zapowiadają piękną pogodę - nawet do 30*C , tak , że kto jeszcze jest nie zdecydowany , to niech się pisze na ten zlocik - by później nie  żałowali Ci co nie dotrą , jak to miało miejsce na I Zlocie Karawaningowca w Ostrowie , gdzie co niektórzy przestraszyli się prognoz nieciekawych i zostali w domach.

Muszę pochwalić też właściciela kempingu , który na nasz przyjazd porządkuje i modernizuje pole - na wyższym poziomie kempingu zamocował nowe drągi w ogrodzeniu , przejrzał też budynek sanitariatów ( w końcu odświeżył białą farbą drzwi od wc-etów i natrysków ) Trawę przycina  regularnie i ze śmieciami też widać , że sobie już poradził , gołym okiem można zauważyć , że kemping przygotowany do kolejnego najazdu  załóg. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Ostatnio mamy dużo wydarzeń wokół nas! :pad: . Na wyjazd do Niedźwiadów prawie na 100% nie pojedziemy.

Maciek, jeśli trzeba to jakoś możemy udostępnić garnek. Drezynka nawet zaproponowała, abyśmy zakupili taki wspólny "Kociołek Braciowy", może jeszcze większy, albo z łańcuchami do ogniska. Ktoś na forum już taki ma, nawet grawerkę sobie strzelili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Mariusz daj z siebie wszystko i postaraj się dotrzeć razem z Krysią do nas ( wiem sprawy rodzinne najważniejsze) ale wieżę że wam się uda po układać tak sprawy by mieć trochę czasu.

 

Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Ja wiem  Ja wiem ale nie powiem............... :hehe: , pisane z dużej litery mogę zdradzić  :P .

 

Pozdrawiam serdecznie.



Aron pisał , że weźmie . Jeśli będzie miał problem to się odezwę . Ale tak jak pisał Jacek , trochę głupio bez Was .

 

Witam, Maćku cieszę się że nie jestem osamotniony w tym odczuciu, no jak bez Tymarów :hmm:  .

 

Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.