Skocz do zawartości

USZKODZONY KNAUS 450 - prośba o ocenę


beltomek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jestem nowym użytkownikiem tego forum. Zastanawiam się nad zakupem takiej oto uszkodzonej przyczepy. Proszę o poradę co do kosztów naprawy i wskazanie jakiegoś miejsca gdzie można to naprawic. Z góry dziękuję za pomoc. Pozdrawiam Wszystkich.

post-14184-0-26805400-1369557813_thumb.jpgpost-14184-0-59889500-1369557832_thumb.jpgpost-14184-0-87859900-1369557849_thumb.jpgpost-14184-0-17040200-1369557963_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego - nikt Ci odpowiedzialnie nie poda kosztów. Po uderzeniu mozesz mieć uszkodzony narożnik (do odbudowy), ale równie dobrze oprócz narożnika możesz mieć pękniętą konstrukcję w kilku innych miejscach. Zrobisz sam narożnik, a po pierwszym wyjeździe zdziwisz się, że przyczepa pęka nad drzwiami wejściowymi na przykład.

Bez solidnych oględzin fachowca robiącego takie naprawy i to pewnie też po częściowej rozbiórce, nie dowiesz się jaka będzie cena naprawy i czy to ma sens.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem nowym użytkownikiem tego forum. Zastanawiam się nad zakupem takiej oto uszkodzonej przyczepy. Proszę o poradę co do kosztów naprawy i wskazanie jakiegoś miejsca gdzie można to naprawic. Z góry dziękuję za pomoc. Pozdrawiam Wszystkich.

attachicon.gif451.jpgattachicon.gif450.jpgattachicon.gif452.jpgattachicon.gif453.jpg

Zapomnij o tym Knausie.

Ta przyczepa jest ale jej nie ma.

Możesz ją kupić bez problemu i to taniej ale po wcześniejszym wpłaceniu za nią zaliczki ale nie dostaniesz dokumentów przyczepy, możesz załadować ją na lawetę i sprzedać ją na części.

Chodzi o to że po sprawdzeniu jej numeru rejestracyjnego okazało się to że nie ma szans na wywiezienie jej z Holandii na kołach.

Uszkodzenia są tak znaczne że jej dowód rejestracyjny został zatrzymany i stracił ważność, czeka na ponowne zatwierdzenie po naprawie i po przeglądzie. technicznym. Dlatego taka niska cena :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję za odpowiedź. A czy mógłbyś podpowiedzie gdzie sprawdza się takie numery rejestracyjne? Pozdrawiam

Na tej stronie wpisujesz nr rejestracyjny, sprawdzasz i wiesz wszystko:

http://www.rdw.nl/Particulier/Paginas/Kopen.aspx?path=Portal/Particulier/Auto/Kopen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Z opolskiego. Czasami przywożę przyczepki z Holandii dla znajomych i znam się na tym. Jeśli ktoś szuka konkretnego modelu to pomogę. Pozdrawiam

Kolego taki Twój post ukazał się kąciku forumowiczów , którzy sa chętni udzielić pomocy.

Sorki ale ja czegoś tu nie rozumiem. Podajesz fotki uszkodzonych przyczep i pytasz jak i gdzie

to naprawić. Może się mylę ale chyba nie szukasz przyczepy dla siebie. Chyba raczej na handel.

Szukasz porady czy kupić wraka, gdzie go tanio naprawić, aby potem komuś opchnąć jako "idealną"??

To wywnioskowałem z " Twojej zawartości ".  Ale nie mnie takie postępowanie  oceniać. 

Zaraportowałem, jeśli Mod uzna , że  żle to imterpretuje to wywali do kosza. 

Oczywiście, jeśli jestem w błędzie to Cię przepraszm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbyt pochopne wnioski wyciągnąłeś marko6, więc rozwinę post. Znalazłem w tamtym roku w Holandii moim znajomym bardzo zadbaną przyczepkę. Zobaczyli ją znajomi znajomych i poszukałem im też. Obejrzałem przy tym wiele "idealnych" i wiem na co zwracac uwagę. Natomiast rozglądam się za czteroosobową przyczepką dla siebie i stąd moja prośba o ocenę Knausa, bo wyadawało mi się, że uszkodzenia można usunąc.  Po Waszych odpowiedziach zostałem z zakupu uszkodzonej skutecznie "wyleczony". Zapytałem też o opinię knausa po gradobiciu bo walory estetyczne są dla mnie ważne. Dowiedziałem się jednak w profesjonym zakładzie zajmującym się uszkodzeniami samochodów po gradobiciu, że nie ma szans bez użycia szpachli i żywic na naprawę. A to zupełnie odpada.

Trochę zrobiło się nie miło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.