Skocz do zawartości
Inspiracje

Roller Palace 410

Rekomendowane odpowiedzi

Inspiracje

Jestem ciekawy czy ktoś z forum ma przyczepkę tej marki...

Czyżbym tylko ja takową miał?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
kasienka

Do dzisiejszego dnia myślałam, że tylko my mamy taką przyczepę =] a zaczęłam szukać, bo potrzebuję pomocy odnośnie rozłożenia łóżka na wprost wejścia? Może już go rozkładałeś? Może jest jakiś ukryty trik? A może po prostu nam któregś elementu do jego rozłożenia brakuje... 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Inspiracje

Do dzisiejszego dnia myślałam, że tylko my mamy taką przyczepę =] a zaczęłam szukać, bo potrzebuję pomocy odnośnie rozłożenia łóżka na wprost wejścia? Może już go rozkładałeś? Może jest jakiś ukryty trik? A może po prostu nam któregś elementu do jego rozłożenia brakuje... 

Nie mamy problemu z rozłożeniem tego łózka. Z czym macie problem? jakieś fotki?. Przy siedzisku na wporst wejścia powinna być skłądana półka z dwiema podporkami.. Nie mamy zdjęć w tej chwili ale w razie czego podrzucimy, jednak skonretyzuj problem.

My mamy problem z odpaleniem lodówki na zasilaniu gazowym....

Edytowane przez Inspiracje (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
kasienka

Problem z odpaleniem na zasilaniu gazowym .... rozumiem że zawory otwarte, gaz jest i odpalasz trzymając iskrownik i zawór przy kuchni odpowiedzialny za lodówke. Jezeli to nie da rady to możesz spróbować wyjąć lodówke i sprawdzić dysze wewnątrz bo może być zatkana i trzeba ja wyczyści. Znajomy w kamperze miał problem też z odpalaniem i z ogólną sprawnością lodówki i przeczyścił dysze a potem ją rozwiezcił i hulało jak złe ;) Swoją drogą gaz w Polsce który dają na stacjach jest do kitu i jego kaloryczność jest taka a nie inna. Porównanie z gazem z Holandii to jak niebo a ziemia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
kasienka

czy mógłbyś mi przesłać zdjęcia łóżka bez materacy i z materacami co gdzie i jak idzie??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Inspiracje

czy mógłbyś mi przesłać zdjęcia łóżka bez materacy i z materacami co gdzie i jak idzie??

tak, prześlemy, zdjęcia juz zrobione, tylko wstawić ich nie ma jak.

od tygodnia jestesmy wciąż w Pańci troche tu i troche tam...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Inspiracje

Tutaj są fotki... Dajcie informacje czy wszystko jasne... w razie czego służymy pomocą...

Pozdrawiamy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Inspiracje

pozbywam się swojego rollera, zwanego w rodzinie "pańcią".

nasz nowy nabytek hobby prestige 495 rok 1998 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi