Skocz do zawartości

Kemping nad Balatonem


Cytrus

Rekomendowane odpowiedzi

poszukuje kempingu tak na 2 nocki nad Balatonem, nie musi być super wypas ale fajnie jakby było cicho i spokojnie, w necie widziałem kilka ale zawsze lepiej jak ktoś był i może coś polecić. Będzie to prawdopodobnie 13-14 lipiec a więc weekend.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj.

Sam kiedyś zadałem to pytanie i z namiarów forumowiczów wybrałem jeden post:

W miejscowości Zamardi tuż za Siofok jest fajny Autocamp na którym to zatrzymuje się wielu rodaków w drodze do Chorwacji Mala miejscowość a samochodem wszędzie blisko...

To mnie przekonało i jak posprawdzałem też się tam planuję zatrzymać chyba w identycznym terminie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj.

Sam kiedyś zadałem to pytanie i z namiarów forumowiczów wybrałem jeden post:

W miejscowości Zamardi tuż za Siofok jest fajny Autocamp na którym to zatrzymuje się wielu rodaków w drodze do Chorwacji Mala miejscowość a samochodem wszędzie blisko...

To mnie przekonało i jak posprawdzałem też się tam planuję zatrzymać chyba w identycznym terminie.

Pozdrawiam

 

Tiiaa...jak się tam umówicie, to może być problem z kontynuacją dalszej podróży....  :pub: Może najpierw przetrenujcie małżonki w prowadzeniu fury z małym ogonkiem z tyłu  :>  :>

 

Jeżeli chodzi o radę, to na dwa dni, to raczej obojętne gdzie. Sprawdźcie tylko czy w pobliżu nie biegnie linia kolejowa, bo myśmy się tak kiedyś zrobili na szaro, gdzieś w połowie Balatonu. Pociąg potrafi jechać kilka, kilkanaście metrów od jeziora i często jest tak, że kemping jest między torami a wodą... Jak przyjechaliśmy to akurat nic nie jechało więc nie zwróciliśmy uwagi. A w nocy nam orient-expressy po namiocie jeździły.... :puk:

 

A linia kolejowa jest po tej stronie na całej długości Balatonu i jest to linia międzynarodowa.... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Kajtek.

Dla mnie to ma być tylko przystanek na otarcie łez po Chorwacji w drodze do domu...

Miejscowośc o której wspomnialem leży niemal przy samym zjeździe z autostrady.

Ps. No róznie może być z zapasem winka z Cro w bagazniku...

Edytowane przez Commander (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano 13 czerwiec 2012 - 17:23

 

Właściwie całe wybrzeże Balatonu ot strony autostrady do Chorwacji to jedna wielka, płaska miejscowość wypoczynkowa, pocięta uliczkami, wybrzeże porośnięte trzcinami z wyciętymi dostępami do wody. Warto dociągnąć do końca Balatonu do Hevizu. Kapitalne kąpielisko w wielkim naturalnie ciepłym jeziorze zasilanym wodą z ciepłego źródła. Niepowtarzalne i unikalne. POLECAM !!!

 

Kajtek dopisz coś więcej, Kemping ???

Commander - kabel działa ??? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właściwie całe wybrzeże Balatonu ot strony autostrady do Chorwacji to jedna wielka, płaska miejscowość wypoczynkowa, pocięta uliczkami, wybrzeże porośnięte trzcinami z wyciętymi dostępami do wody. Warto dociągnąć do końca Balatonu do Hevizu. Kapitalne kąpielisko w wielkim naturalnie ciepłym jeziorze zasilanym wodą z ciepłego źródła. Niepowtarzalne i unikalne. POLECAM !!!

 

Kajtek dopisz coś więcej, Kemping ???

 

 

W Hevizie chyba nie ma kempingu. Jest niedaleko, kilka km od jeziora i tam własnie byliśmy:

 

http://www.panoramacamping.com/

 

Bardzo kameralnie, można kupić wino domowej produkcji od właścicielki, przyznaję, że nieco go wówczas nadużyliśmy  :pub:

Ale kąpiel w ciepłym jeziorze załatwia sprawę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano 13 czerwiec 2012 - 17:23

 

Właściwie całe wybrzeże Balatonu ot strony autostrady do Chorwacji to jedna wielka, płaska miejscowość wypoczynkowa, pocięta uliczkami, wybrzeże porośnięte trzcinami z wyciętymi dostępami do wody. Warto dociągnąć do końca Balatonu do Hevizu. Kapitalne kąpielisko w wielkim naturalnie ciepłym jeziorze zasilanym wodą z ciepłego źródła. Niepowtarzalne i unikalne. POLECAM !!!

 

 

@Marc_Mari napiasał:

....Warto dociągnąć do końca Balatonu > kempingi  Balaton

Pozdrawiam,

Edytowane przez ired (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ired dzięki

my dojedziemy na wieczór, śpimy następny dzień moczymy się w wodzie znowu spimy i rano ruszamy. Więc i zwiedzania nie będzie.

Nie bardzo będzie czas na szukanie więc zależy nam aby ktoś polecił kamp na którym był.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Ja wybrałem ten kemping ze względu na planowane dzienne odległosci do pokonania przy powrocie z Istrii. Dystans 500 km na dzień to i tak spore wyzwanie. 

Marcin wielki test zaplanowano na 31 maja. Do tej pory kabel leży odłogiem w bagażniku, bo nie mam go do czego podpiąc. Budka jest na internowaniu.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

decyzja zapadła ten będzie nam odpowiadał

z plitvickich jezior niecałe 400 km i później do Liptowskiego Mikulasza niecałe 400 km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) no to będzie nas więcej w tym terminie my też nocujemy na tym camp dwie nocki na trasie do Bułgarii 13-14-15.07 zbaczamy nad Balaton tylko z zamiarem zwiedzania grot (wydrążonych starożytnych pomieszczeń mieszkalnych w piaskowcu na wzgórzu) na cyplu po drugiej stronie Balatonu polecam, super miejsce. Jest blisko wystarczy przedostać się promem na drugą stronę a dalej to już można na piechotkę, byłem tam już 3 razy i ciągle mnie tam ciągnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.