Skocz do zawartości

Prośba o ocenę ABI MARAUDER 380/2 Rybnik


german

Rekomendowane odpowiedzi

http://allegro.pl/przyczepa-kempingowa-abi-marauder-380-2-94r-namiot-i3253873928.html

 

 

Sprzedający chyba nimi handluję - na co szczególnie zwrócić uwagę podczas oględzin ? 

 

Czy jest ktoś z okolic Rybnika i pomoże w ocenie stanu jej ? 

 

ostatnio miał taką ,już się nie pojawiła na allegro : 

http://allegro.pl/przyczepa-kempingowa-abi-marauder-420-4-96r-namiot-i3254006673.html

 

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego, czy jest ktoś z okolic Rybnika? - Tak, przeczytaj temat (pierwszy w tym dziale i masz listę osób które Ci pomogą).

 

Ze zdjęć nie wygląda źle, tylko w łazience narożniki przy zewnętrznej ścianie coś kolorek łapią inny ale to może o niczym nie świadczyć.

 

Na co zwrócić uwagę:

- musi być sucha

- sprzęt powinien działać

- nie powinna być zmęczona (czasami ze zdjęć igła w realu straszne padło). Jest cały watek o tym na co zwrócić uwagę :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, wiem ,że jest cały wątek ale rodzicom wpadła ta w oko i chcą ją jutro obejrzeć i ewentualnie kupić. 

Dlatego potrzebna taka szybka akcja w ocenie tej wybranej :) W sumie czy ktoś z grona znających się mógłby wykonać telefon i popytać i wszystko co możliwe ? Ja jak i rodzice są zieloni w tym temacie.  Odwdzięczę się jakimś przelewem na dobrą flaszkę lub kratę browaru :) 

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisz PW do marko6, jest z okolic i jako pierwszy na tej liście ;).

http://forum.karawaning.pl/topic/13244-forumowicze-pomagaj%C4%85-ogl%C4%85da%C4%87-przyczepy/

 

Tylko powiedz, rodzicom, że pośpiech to zły doradca a przez telefon każda jest idealna :(.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisz PW do marko6, jest z okolic i jako pierwszy na tej liście ;).

http://forum.karawaning.pl/topic/13244-forumowicze-pomagaj%C4%85-ogl%C4%85da%C4%87-przyczepy/

 

Tylko powiedz, rodzicom, że pośpiech to zły doradca a przez telefon każda jest idealna :(

 

już napisałem :) czekam na odzew :) Wiesz ,przez telefon też można człowieka ocenić, wszystko kwestia rozmowy ,ja niestety ni w ząb jestem w stanie o przyczepce rozmawiać ... 

Jak nikogo nie znajdziemy do pomocnych oględzin to niech sprzedawca podpiszę się imieniem i nazwiskiem pod wydrukowaną aukcją ,że gwarantuję iż towar jest zgodne z opisem . Czyli ,że jest sucha ,bez wypadku etc. 

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

Ja jak i rodzice są zieloni w tym temacie...

 

 

I na takich zielonych handlarze polują . Musicie mieć wspomaganie.

Co innego sprzedawcy prywatni - zupełnie inna bajka. 

 

 

...

niech sprzedawca podpiszę się imieniem i nazwiskiem pod wydrukowaną aukcją ,że gwarantuję iż towar jest zgodne z opisem . Czyli ,że jest sucha ,bez wypadku etc. 

...

Na nic taki podpis się nie zda. 

Na zarzuty odpowiedź będzie: W chwili sprzedaży była zgodna i sucha. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

temat do zamknięcia chyba ,że znajdę taka sama przyczepkę :P 

Co za ludzie ,zarezerwowaliśmy ją jutro rano chcemy przyjechać a dzisiaj jeszcze dzwoniłem o vin i o dziwo sprzedana ... 

ehhh zaczynamy szukać bliżej domu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisz PW do marko6, jest z okolic i jako pierwszy na tej liście ;).

http://forum.karawaning.pl/topic/13244-forumowicze-pomagaj%C4%85-ogl%C4%85da%C4%87-przyczepy/

 

Tylko powiedz, rodzicom, że pośpiech to zły doradca a przez telefon każda jest idealna :(.

 

 

już napisałem :) czekam na odzew :) Wiesz ,przez telefon też można człowieka ocenić, wszystko kwestia rozmowy ,ja niestety ni w ząb jestem w stanie o przyczepce rozmawiać ... 

Jak nikogo nie znajdziemy do pomocnych oględzin to niech sprzedawca podpiszę się imieniem i nazwiskiem pod wydrukowaną aukcją ,że gwarantuję iż towar jest zgodne z opisem . Czyli ,że jest sucha ,bez wypadku etc. 

 

pozdrawiam

Sorki, ale dla porządku. Nie dostałem żadnej wiadomości na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widać na zdjęciu obok, mam ABI MARAUDERa. Moim zdaniem najsłabszą stroną jest przednia plastikowa cała ściana. Musisz oglądnąć wszelkie zakamarki baksist, z lewa i sprawa, podłogę od wewnątrz i od spodu. Także przy listwach bocznych na połączeniu przedniej plastikowej ściany z bocznymi. No i wokół okna przedniego z parapecikiem wewnętrzym.

Oczywiście resztę przyczepki jak najbardziej. Moim zdaniem właśnie przód ze względu na wykonanie z jednego kawałka nie jest najszczęśliwszym rozwiązaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.