Skocz do zawartości

pierwsza przycepa - pomocy :)


susel

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.karawaning.net/caravelair.htm

co sadzicie o tel przyczepce, moje auto ma 2530 DMC wiec musze mieć przyczepkę racej lekką do 970 kg dmc prosze o pomoc bo wiekszość ma 1000 kg i juz nie mogę jej ciągnąć na B

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj szczerze mowiac to mialem caraveilera i bylem zadowolony lekka dobrze sie prowadzi jednak co mnie osobiscie odpycha od tej to to ze jest ona z wypozyczalni wiec trzeba zalozyc ze bedzie zmeczona poza tym cena niezbyt atrakcyjna jak za ten model. Kolejna sprawa to brak zbiornika na wode pitna i PANELE na suficie??? moge sie mylic ale ten sufit jest po liftingu :miga:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj szczerze mowiac to mialem caraveilera i bylem zadowolony lekka dobrze sie prowadzi jednak co mnie osobiscie odpycha od tej to to ze jest ona z wypozyczalni wiec trzeba zalozyc ze bedzie zmeczona poza tym cena niezbyt atrakcyjna jak za ten model. Kolejna sprawa to brak zbiornika na wode pitna i PANELE na suficie??? moge sie mylic ale ten sufit jest po liftingu :miga:

 Po czym wnioskujesz że ta przyczepa jest z wypożyczalni?

Dodatkowo według mnie na suficie nie ma panel, to jest płyta z takim wzorem, sporo przyczep z tamtych lat ma taki sufit.

Według mnie niepotrzebnie zniechęcasz susela do tej budki.

Osoba sprzedająca tą przyczepę jest naszym forumowiczem i w opinii wielu kolegów sprzedaje wyłącznie budki w przyzwoitym stanie technicznym.

 

Według mnie warto przynajmniej porozmawiać ze sprzedającym, na pewno wyjaśni wszystkie kwestie dotyczące tego konkretnego egzemplarza. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja zloga to generalnie 2 osoby lae bede zabieral dodatkowo często 3 dzieciaków więc nie mogę kupować "niewiadowa" bo się nie zmieścimy a dużej nie moge bo nie chce mi się robić b+E więc muszę sie nagimnastymować. Cena przyczepy mi również wydaje się wysoka  może da się negocjować jesli się zdecyduję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kupiłem swoją pzryczepkę  od pana Kazimierza  jestem zadowolony  ,   troszkę  byłem zly bo przedsionek nie był rozłożony przy kupnie   bo  sprzedawca się uparł że jak rozłoży  a  jest mokro i nie kupie to nie ma gdzie  suszyc a do przyczepy mokrego nie  schowa  troche racji , kupiłem w ciemno    i było ok    co do ceny   500 urwałem ale   było cieżko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 osobowa przyczepa, z wc, z całorocznym przedsionkiem, jeżeli jest w dobrym stanie na pewno warta jest tych pieniędzy.

Nie ma co się sugerować okazjami z allegro czy otomoto, za teoretycznie niższą ceną, bo ich stan jest daleki od ideału a remont okazuje się dużo droższy niż zakup porządnej budki, nawet za wyższą cenę.

Nikt dobrej przyczepy za pół ceny nie odda.

 

Susel porozmawiaj ze Sprzedawcą telefonicznie, na pewno wszystko ci wyjaśni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj kolego!

Widziałem osobiście tą budkę pod koniec sierpnia 2012 roku, jechałem 300 km w jedna stronę i powiem szczerze, że szału nie ma! Tak naprawdę nie ma się do czego przyczepić, niczego niepokojącego też nie zauważyłem, ale jednak jej nie kupiłem! Nie podejrzewał bym również, że pochodzi z wypożyczalni. Teraz po zimie na pewno będzie można stwierdzić, czy przypadkiem nie przecieka, a to jest chyba najważniejsze!  

 

Poniżej zamieszczam link do podobnej przyczepy, młodszej i tańszej, sprzedawca też jest polecany!

 

http://www.przyczepykempingowe.auto.pl/Oferta/sprzedaz/caravelair-420__________________________9200zl

 

Pozdrawiam i życzę udanego zakupu ... sobie również bo wciąż poszukuję!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź o co chodzi z podłogą; po jednej stronie masz wykładzinę, a po drugiej panele? Dla samej estetyki ktoś chyba tego nie robił. Przydałoby się także zdjęcie brodzika i kilka bardziej szczegółych zdjęć z zewnątrz ( np co to jest takie czarne przy drzwiach - jakiś uchwyt? ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.