Skocz do zawartości

Chorwacja dla nisko-budżetowców.


Rekomendowane odpowiedzi

jest jedno ale z tym kempingiem - no może dwa..

1. jak posiadałem angielkę Swift 490 - to właściciel powiedział że nie ma miejsca na tak duże przyczepy i samochód :no:

2. brak dostępu do morza bezpośrednio z kempingu.. :no:

 

poszukał bym w stylu Kajetana - on chyba trafił w 100 punktów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jest to ! bardzo dobry temat strzał w 10. Widzę, że jak tak dalej pójdzie to mój wyjazd przedłuży się z 2 tygodni do trzech a może i do miesiąca.

@mileniusz napisał:

...jak tak dalej pójdzie to mój wyjazd przedłuży się z 2 tygodni

do trzech a może i do miesiąca. < p o w o l i = не спешите

 

Do zwiedzania okolicy super położenie

Camp Labadusa < info > A + B + C = dojazd

Wady :

kempingu, brak internetu. Pani Stefania załatwia internet już 4-ty rok.

dojazdu, punkt B na moście KORKI, no comments

Pozdrawiam,

Edytowane przez ired (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest jedno ale z tym kempingiem - no może dwa..

1. jak posiadałem angielkę Swift 490 - to właściciel powiedział że nie ma miejsca na tak duże przyczepy i samochód :no:

2. brak dostępu do morza bezpośrednio z kempingu.. :no:

 

poszukał bym w stylu Kajetana - on chyba trafił w 100 punktów.

Cena jednak atrakcyna  bo na Camp Puntica  11,87 kpl /doba w czerwcu i 18 euro w lipcu. (2 os dorosle) czyli  tanio jak w temacie

 

@mileniusz napisał:

...jak tak dalej pójdzie to mój wyjazd przedłuży się z 2 tygodni

do trzech a może i do miesiąca. < p o w o l i = не спешите

 

Do zwiedzania okolicy super położenie

Camp Labadusa < info > A + B + C = dojazd

Wady :

kempingu, brak internetu. Pani Stefania załatwia internet już 4-ty rok.

dojazdu, punkt B na moście KORKI, no comments

Pozdrawiam,

PIękny ten camp myślę , że brak wi-fi nie przeszkadza w cro jak się kawe albo piwo zamówi w barze i podają kod do internetu. Cenowo opłaca się w 4 osoby najlepiej no ale coś za coś. Zapisałem na swojej mapie.Później jak już zrobię całą to wyślę w celu weryfikacji co bym za dużo na "bramkach" nie stracił i  polnymi drogami nie jechał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mileniusz napisał:

...jak tak dalej pójdzie to mój wyjazd przedłuży się z 2 tygodni

do trzech a może i do miesiąca. < p o w o l i = не спешите

 

Do zwiedzania okolicy super położenie

Camp Labadusa < info > A + B + C = dojazd

Wady :

kempingu, brak internetu. Pani Stefania załatwia internet już 4-ty rok.

dojazdu, punkt B na moście KORKI, no comments

Pozdrawiam,

 

Klika lat temu tam dotarłem. Pierwsze wrażenie było powalające, ponieważ było już ciemnawo, a powitał mnie starszy Niemiec (mógł za młodu służyć w Wermachcie  czemu nie) z autentycznym hakiem zamiast dłoni  :look:

 

Miejsce istotnie ustronne (są tego plusy ale i minusy), ciężki dojazd, wąskimi dogami po lesie, kemping jest na zboczu - dzieci na rowerkach odpadają :)

Jeżeli ktoś lubi się zaszyć w głuszy - rewelacja. Można jeździć rowerem do Trogiru - bliskość tego pięknego miasta to duży plus - ale trzeba mieć też kondycję bo do pokonania jest pasemko górskie na wyspie :) Blisko również do Splitu. Plaża betonowo-żwirowa, jesli dobrze pamiętam. Ale za to na otwarte morze. Ostatecznie nie zostaliśmy tam, wylądowaliśmy na kampie http://www.vranjica-belvedere.hr/en/ , niedaleko ale na lądzie :)

Edytowane przez Kajetan1975 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Kurcze na Rozacu nie ma miejsc i już na lipiec nie przyjmują rezerwacji. Napisałem do Labadusa, mam nadzieję, że dojazd do tego campingu jest w miarę bezpieczny ? Z google wynika, że nie ma tam asfaltu :) W ostateczności zostaje Belvedere ale to po drugiej stronie Trogiru,  a ja muszę odwiedzać znajomych, którzy są na Ciovo :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze na Rozacu nie ma miejsc i już na lipiec nie przyjmują rezerwacji. Napisałem do Labadusa, mam nadzieję, że dojazd do tego campingu jest w miarę bezpieczny ? Z google wynika, że nie ma tam asfaltu :) W ostateczności zostaje Belvedere ale to po drugiej stronie Trogiru,  a ja muszę odwiedzać znajomych, którzy są na Ciovo :(

 

Witus, oni mogą Cię tez pod włos brać.... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zerknąłem na mapę campingu, tam stanowisk dzielonych na kwaterki jest kilkanaście, a niedzielonych też na góra 40 zestawów więc całkiem możliwe, że nie ma miejsc. Trogir ściąga sporo turystów. Z tego z szutrowym dojazdem Labadusa odpisali, że zapraszają robią mi rezerwację. Więc w miarę ok córka nacieszy się kilka dni koleżanką, ja obskoczę okolicę fotograficznie i spadamy. Na Ciovo za apartament z wyposażoną kuchnią i klimą znajomi płacą 45E a na Rozacu za mój zestaw 2+2 płaciłbym blisko 50E ;) dla bogatych ten karawaning !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zerknąłem na mapę campingu, tam stanowisk dzielonych na kwaterki jest kilkanaście, a niedzielonych też na góra 40 zestawów więc całkiem możliwe, że nie ma miejsc. Trogir ściąga sporo turystów. Z tego z szutrowym dojazdem Labadusa odpisali, że zapraszają robią mi rezerwację. Więc w miarę ok córka nacieszy się kilka dni koleżanką, ja obskoczę okolicę fotograficznie i spadamy. Na Ciovo za apartament z wyposażoną kuchnią i klimą znajomi płacą 45E a na Rozacu za mój zestaw 2+2 płaciłbym blisko 50E ;) dla bogatych ten karawaning !

 

Bo w centrum popularnego miasta....  :niewiem:

 

Jeżeli nic się nie zmieniło, to dojazd na Labaduse jest kiepski... postaraj sie przyjechać za dnia albo spać gdzieś na parkingu przed Trogirem i wjeżdżać na Ciovo za dnia. kiepski oznakowanie i kluczenie po nocy w wąskich uliczkach i po lesie - przerabiałem, nie polecam, zwłaszcza dobrym znajomym  :czerwona:

 

No i tak kombinuj, żeby do Orebicia sie zameldować w wiadomym terminie. Wymówek nie przyjmujemy... :nono:  :foch:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chodzi o tanie kempingi to polecam kemping w Orasacu "U PECA" 10 km przed Dubrownikiem, dokładnie naprzeciwko szeroko znanego "POD MASLINOM". Za przyczepę, holownik, 5 osób, prąd, 17E doba. Przy samej jadrance. Dużo cienia w oliwkach i laurach. Sam kemping nieduży, ciepła woda bez ograniczeń( kotłownia gazowa).Wada - do plaży trzeba przejść przez jadrankę. Dla nas nie stanowiło to przeszkody , bo do plaży i tak dojeżdżaliśmy samochodem ( w sumie to jakieś 600m ale stromo w dół a z powrotem pod górkę) bo przy plaży jest fajny parking. Plaża super, szeroka żwirowa, kawałek płytkiej wody dla dzieci. Jest tam nawet bar i dużo tubylców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.