Skocz do zawartości

MAJÓWKA W CHORWACJI


Rekomendowane odpowiedzi

Witam 

jak w temacie zastanawiam sie czy  wybiera sie ktoś z rodzinką na
Majówkę do Chorwacji? :hmm:

 

My sie wybieramy 26 kwietnia tak na 10 dni mysle że w okolice Pagu po drodze może Plitwickie Jeziora :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiluś powtarzaj nasze zeszłoroczne rajdowania.

W tym okresie Chorwacja zaskoczy cię ciszą i spokojem, bez tłumu turystów. W 10 dni możesz zobaczyć więcej i wnikliwiej niż przez 2 tygodnie w sezonie.

 

Trzymamy kciuki za twoją wyprawę a po powrocie czekamy na jakąś relację  :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam 

jak w temacie zastanawiam sie czy  wybiera sie ktoś z rodzinką na

Majówkę do Chorwacji? :hmm:

 

My sie wybieramy 26 kwietnia tak na 10 dni mysle że w okolice Pagu po drodze może Plitwickie Jeziora :slina:

@wiluś napisał:

...po drodze może Plitwickie Jeziora < nie może tylko koniecznie

...w drodze powrotnej polecam > KRKA

Pozdrawiam,

PS

Przybliż wybrane miejsce i klikaj na wszystko co naniosłem na mapie, dowiesz się więcej.

Edytowane przez ired (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiluś powtarzaj nasze zeszłoroczne rajdowania.

W tym okresie Chorwacja zaskoczy cię ciszą i spokojem, bez tłumu turystów. W 10 dni możesz zobaczyć więcej i wnikliwiej niż przez 2 tygodnie w sezonie.

 

Trzymamy kciuki za twoją wyprawę a po powrocie czekamy na jakąś relację  :ok:

Dzięki! Szkoda że nie ma Chętnych na tak daleką Majówkę bo w Towarzystwie zawsze Rażniej :piwo: choć nie dziwi mnie to bo oferta zlotów i spotkań naszej Braci Karawaningowej  w tym okresie jest niezwykle bogata a i pogoda w tym okresie jak mówią najnowsze prognozy ma być Super i w Polsce..... a Sory  na Słowackich  Langoszach TEŻ :hehe:

 

Też tak myślę że w tym okresie będzie o wiele spokojniej i naprawdę będzie można Odpocząć.

Postaram się parę słów napisać po powrocie choć rejon Pagu już niejednokrotnie był opisywanyna naszym Forum

 

@wiluś napisał:

...po drodze może Plitwickie Jeziora < nie może tylko koniecznie

...w drodze powrotnej polecam > KRKA

Pozdrawiam,

PS

Przybliż wybrane miejsce i klikaj na wszystko co naniosłem na mapie, dowiesz się więcej.

Ired Dzięki ża podpowiedź :bravo:

KRK też Biorę  pod uwagę jednak nie myślałem o Dwóch Parkach albo KRK albo PLITWICE

Twoje odnoś,nioki wraz z mapami również zawsze przeglądam i dziękuję Ci za nie bo zawsze jakieś informacje każdemu sie przydadzą :bravo:

 

 

A tak już odpiegając od tematu Chorwacji byłem w Poniedziałek zawieżć po zimowej przerwie  mojego Knausika na pirzegląd do Przyczepy WIOLA w wtorek odebrałem i poowiem szczerze że moje spostrzeżenia odniośnie serwisu były bardzo Pozytywne :yes:

Edytowane przez wiluś (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  Wiluś wyjeżdżamy 26 po południu i jedziemy w okolice Sibenika (Żaborić,Sparadici) sprawdzone i tanie kempingi.W drodze powrotnej mamy ochotę wjechać na KRKA .Co Ty na to ,prawdopodobnie z nami będzie jeszcze jedna załoga z Bielska.Jakby co to planujemy postój w piejscowości Ptuj(termy) w nocy ok północy i tam możemy się spotkać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rownież jeśli tylko pogoda będzie satysfakcjonująca wybieramy sie wyjazd 27 w sobote powrót najprawdopodobniej w sobote 4. wyjazd gdzieś w okolicach 2 w nocy w sosnowca :) bierzemy namiot :) jedynie czego niejestem pewien to miejsce wyjazdu, waham sie miedzy puli na początek a gdzieś rejon pag sibenik ,split, zalezy mi na wifi na polu i bezpieczenstwie i oczywoscie zalesionym miejscu obozowania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  Wiluś wyjeżdżamy 26 po południu i jedziemy w okolice Sibenika (Żaborić,Sparadici) sprawdzone i tanie kempingi.W drodze powrotnej mamy ochotę wjechać na KRKA .Co Ty na to ,prawdopodobnie z nami będzie jeszcze jedna załoga z Bielska.Jakby co to planujemy postój w piejscowości Ptuj(termy) w nocy ok północy i tam możemy się spotkać.

 

My też wyjeżdżamy 26 po południu godziny jeszcze dokładnie nie znam bo żona idzie do pracy a dzieciaki do szkoły, jednak chcielibyśmy wyjechać najpóźniej ok 15 i obawiam się że mozemy nie dojechać do Ptuj do wieczora bo my ciągniemy przyczepke :przyczepa:  a to jakby nie było jest trochę wolniejniż kamperem Rozważamy zachaczenie Węgier na jednen dzień poczytałem troche na temat Hegeyko i term w tym regionie i trochę mnie to zainteresowało , poza tym jest tam gdzie pojeździć na rowerkach a te są nieodłącznym elementem naszych podróży, mam nadzieję że na Pagu też jest gdzie pojeździć rowerem bo nie doczytałem nigdzie o tym? A czy obok tych term w Ptuj jest jakiś kemping czy stoicie na parkingu?

Rownież jeśli tylko pogoda będzie satysfakcjonująca wybieramy sie wyjazd 27 w sobote powrót najprawdopodobniej w sobote 4. wyjazd gdzieś w okolicach 2 w nocy w sosnowca :) bierzemy namiot :) jedynie czego niejestem pewien to miejsce wyjazdu, waham sie miedzy puli na początek a gdzieś rejon pag sibenik ,split, zalezy mi na wifi na polu i bezpieczenstwie i oczywoscie zalesionym miejscu obozowania :)

Lukasz myślę że pogoda raczej będzie przynajmniej tak jest w prognozach które śledzę na okres majówki. My raczej wybierzemy Pag i któryś z kampingów Simuni lub Strasko bo też zależy nam na bezpieczeństwie. Gdybyście byli w tym regionie i mieli ochotę się spotkać to mój telefon jest w profilu :piwo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę ze jeśli nic się nie zmieni i druga połówka zaakceptuje plan to spotkamy sie na simuni :) zapisalem sobie numer ale sądze ze nie będzie potrzebny autko masz charakterystyczne więc sie napewno odnajdziemy :)pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My też wyjeżdżamy 26 po południu godziny jeszcze dokładnie nie znam bo żona idzie do pracy a dzieciaki do szkoły, jednak chcielibyśmy wyjechać najpóźniej ok 15 i obawiam się że mozemy nie dojechać do Ptuj do wieczora bo my ciągniemy przyczepke :przyczepa:  a to jakby nie było jest trochę wolniejniż kamperem Rozważamy zachaczenie Węgier na jednen dzień poczytałem troche na temat Hegeyko i term w tym regionie i trochę mnie to zainteresowało , poza tym jest tam gdzie pojeździć na rowerkach a te są nieodłącznym elementem naszych podróży, mam nadzieję że na Pagu też jest gdzie pojeździć rowerem bo nie doczytałem nigdzie o tym? A czy obok tych term w Ptuj jest jakiś kemping czy stoicie na parkingu?

Lukasz myślę że pogoda raczej będzie przynajmniej tak jest w prognozach które śledzę na okres majówki. My raczej wybierzemy Pag i któryś z kampingów Simuni lub Strasko bo też zależy nam na bezpieczeństwie. Gdybyście byli w tym regionie i mieli ochotę się spotkać to mój telefon jest w profilu :piwo:

my byliśmy  na Pagu w tamtym roku  na Simuni ,polecam rewelacja  jedyny minus to cena ale warto było polecam :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

własnie patrzac na okres majowy simuni jest najtanszą opcja niz strasko róznica 6 euro jest odczuwalna w skali 7 dni to juz 42 euro :)

 

 Nie ma sprawy Zapraszamy Serdecznie :piwo: 42 euro to jest duży argument za Simuni iraczej tam zakotwiczymy :)

i od tego roku widzę że doszła na simuni dodatkowa trakcja dmuchana zjezdzalnia do wody,w tamtym roku jej nie było.

Pytanie tylko czy w okresie majówki ta zjeżdżalnie będą już czynne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.