Skocz do zawartości

Wyposażenie obowiązkowe w naszych cepkach, czyli co ???


mafik

Rekomendowane odpowiedzi

Czołem Panowie i Panie, a może Pani i panowie.

 

Ponieważ sezon zbliża się już nieubłaganie i wielkimi krokami, postanowiłem powoli zacząć kompletować wyposażenie cepki.

Cepka jest goła tak jakby - znaczy mam przedsionek, ale nawet nie wiem, czy pełny, czy otwarty, bo nie był rozkładany ani przeze mnie, ani handlarz nie potrafił mi tego powiedzieć.

Jest kibelek kasetowy, jest woda ciepła i zimna, jest ogrzewanie, jest jakieś aku, oczywiście lodóweczka też się znajdzie, zbiornik na czystą i brudną wodę. Z ekstrasów - klimatyzacja.

 

Sprawa zdawałaby się być prosta, ale ponieważ dopiero rozpoczynam swoją przygodę z karawaningiem, wole się zwrócić z uprzejmą prośbą do mojej starszej braci o rade.

Co jeszcze powinienem mieć, a o czym zapomnieć. Chodzi mi o takie rzeczy jak butla (1, czy 2 i skąd to wziąć), przedłużacze, węże ogrodowe, baseny...??? :)

 

Wybieramy się w tym roku do Chorwacji, jak się uda w kilka ekip z ludźmi z naszego forum. Kemping, na który się udajemy, będzie w zasadzie wyposażony we wszystko (celujemy póki co w kempingi typu Strasko lub Zaton - full wypas dla dzieciaków, ja chce po prostu odpocząć), ale nie wykluczam, że pojedziemy także w jakieś bardziej wymagające warunki, jak nam się znudzi albo zacznie kurczyć kasa :)

 

Jakieś mebelki ogrodowe, typu stół i krzesła mam, gary i sztućce zawsze się jakieś znajdą, no ale jeszcze wiele innych rzeczy będzie potrzebne - jakaś chemia do toalety, pewno taśma McGuywer'a tez się przyda.

 

Właśnie oczekuje od Was tego typu rady, co potrzebne, co nie i jeżeli macie jakieś konkretne przykłady, to poproszę o linki - nie musicie od razu szukać najtaniej - i tak sobie poszukam po swojemu później, ale muszę wiedzieć, czego szukać.

 

Tyle z mojej strony :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.