Skocz do zawartości

" Wielkanoc w Wetlinie -Bieszczady "


Rekomendowane odpowiedzi

mam nadzieję,że następnym razem będziecie z nami   :]

 

U mojej taki numer nie przejdzie - choć biorąc pod uwagę nasze tegoroczne świąteczne wyczyny samochodem po lasach i halach górskich - też szacun, że daje radę... :)

Edytowane przez Kajetan1975 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 36
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

U mojej taki numer nie przejdzie - choć biorąc pod uwagę nasze tegoroczne świąteczne wyczyny samochodem po lasach i halach górskich - też szacun, że daje radę...

Biorąc pod uwagę całokształt naszej wyprawy ,a przede wszystkim przestrogi,ostrzeżenia i wskazówki przed niebezpieczeństwami było bardzo przyzwoicie.

Drogi w jedną i drugą stronę bardzo dobre,pogoda na miejscu nie spadła poniżej -2 stopnie- oczywiście na zewnątrz :] ,pogoda barowa tylko przez jeden dzień :piwo: ale jakoś go milo zagospodarowaliśmy ,a atrakcje typu ognisko na śniegu,zajączek wielkanocny wynagrodziły nam małe niedostatki.

Ty miałeś wyprawę przez leśną drogę pełną śniegu ja tylko przejechałem po polanie i manto dostałem :nono: ,ale co nas nie zabije to nas wzmocni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piękne święta w pieknej scenerii, nic tylko pozazdrościć :slina: 

OT: mam małą prośbę - czy mógłbym poprosić o informacje na temat ośrodka - dojazd, infrastruktura itd. itp. - na weekend majowy planuję wyjazd do Wetliny i takie informację są dla mnie bezcenne. Do tej pory bywałem na kwaterach i kemping ma być nowym doświadczeniem.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piękne święta w pieknej scenerii, nic tylko pozazdrościć :slina:

OT: mam małą prośbę - czy mógłbym poprosić o informacje na temat ośrodka - dojazd, infrastruktura itd. itp. - na weekend majowy planuję wyjazd do Wetliny i takie informację są dla mnie bezcenne. Do tej pory bywałem na kwaterach i kemping ma być nowym doświadczeniem.

Pozdrawiam

Jest to schronisko PTTK Wetlina nr.15.Jeżeli chodzi o infrastrukture do cepek to będzie w najbliższym czasie tworzona dzięki podpowiedziom Irka,ale można powiedzieć że miejsce fajne.

Edytowane przez Jozin (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to schronisko PTTK Wetlina nr.15.Jeżeli chodzi o infrastrukture do cepek to będzie w najbliższym czasie tworzona dzięki podpowiedziom Irka,ale można powiedzieć że miejsce fajne.

qbek-ja dodam jeszcze do wypowiedzi Jożina:

dojazd bardzo dobry z głównej drogi skręt w prawo jadąc od Cisnej zaraz za sklepem ABC,prawie płaski ok.300 metrów i jesteś wtym miejscu gdzie my staliśmy,o ile śniegu nie będzie to można się zatrzymać na polanie za ogniskiem (dużo miejsca),toalety i prysznice są w Hoteliku,niestety do miejsca postoju przyczep i kamperów nie jest jeszcze doprowadzony  prąd i woda,nie ma też miejsca do zrzutu szarej wody oraz fekali z toalety chemicznej-te rzeczy mają być torzone dopiero w czerwcu.Jeśli masz długi kabel

to w Hoteliku można się podpiąć tak jak my.W czasie naszejego pobytu w Wetlinie i na trasie, aż do Wołosatego nie zauważyłem żadnego otwartego pola kempingowego ale w maju może być lepiej.Miejsce fajne ,rzeka,duża powierzchnia,krąg ogniskowy tylko trzeba to miejsce przygotować pod karawaningowców.

Jeśli będziesz miał jeszcze jakieś pytania to pisz.

pozdrawiam Irek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze kilka fotek z drogi powrotnej:

 

 

 

Dobry obiadek u Widźmy i powrót do domu.

Takie właśnie mieliśmy Święta Wielkanocne-udane ,ciekawe,w doskonałym gronie i przede wszystkim aktywnie spędzone.

Irek

post-8250-0-12621300-1364987157_thumb.jpg

post-8250-0-83217900-1364987275_thumb.jpg

post-8250-0-67621400-1364987369_thumb.jpg

post-8250-0-81025500-1364987503_thumb.jpg

post-8250-0-96528200-1364987579_thumb.jpg

post-8250-0-07333100-1364987630_thumb.jpg

post-8250-0-85087700-1364987689_thumb.jpg

post-8250-0-23350300-1364987739_thumb.jpg

post-8250-0-44566200-1364987786_thumb.jpg

post-8250-0-51544200-1364987851_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.