Skocz do zawartości

Czy to ma sens?


KasiaN

Rekomendowane odpowiedzi

Ja polecam sferyczne. ..ale co kto lubi.

 

TOM3653:

Jak dramat to napisz choć dlaczego

Właśnie, możesz kolego powiedzieć, bo ja już nie wiem. Prawda jest taka, że w moich widoczność nie jest za dobra, wystarczy, że przyczepa lekko skręci, a ja już jej nie widzę,no ale może to normalne :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 56
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ja polecam sferyczne. ..ale co kto lubi.

 

TOM3653:

Jak dramat to napisz choć dlaczego

 

 

Właśnie, możesz kolego powiedzieć, bo ja już nie wiem. Prawda jest taka, że w moich widoczność nie jest za dobra, wystarczy, że przyczepa lekko skręci, a ja już jej nie widzę,no ale może to normalne :hmm:

Chodzi o to że podczas jazdy strasznie się trzęsą, jak miałem Land Rovera Discovery  jako holownik to zakładałem je tylko aby były,

podczas jazdy w ogóle na nie nie patrzyłem, dopiero przy manewrowaniu mi pomagały.

Tak więc są po prostu niestabilne i w niczym nie pomagają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja używam ich wyciągniętych na maxa i właśnie obawiałem się trzęsienia, jednak nic takiego nie występuje. IMO miałeś źle zamontowane lub trzęsło się lusterko samochodu.

 

Jest na forum wątek o lusterkach z resztą-można sobie coś wybrać po lekturze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie chodzi o to że jest absolutna tragedia, ale jak dla mnie nie są to lusterka godne polecenia.

To może powiedz, które polecasz, edit idę szukać wątku o lusterkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te lusterka są do dużych samochodów jak busy i mają na dole dodatkowe lusterko o szerszym koncie widzenia, na pewno

będą lepsze niż moje, poza tym można je chyba ustawić poziomo.

Takie? http://allegro.pl/lusterko-dodatkowe-pomocnicze-do-busa-przyczepy-i3131746585.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sporo forumowiczów ma właśnie lusterka Excellent View i prawdę mówiąc, nie słyszałem, żeby ktoś był niezadowolony. Tom sprawdzałeś czy Ci drgały lusterka dodatkowe czy może te oryginalne i się przenosiło na dodatkowe?

Kasiu jeżeli nie widzisz przyczepy to część winy leży rzeczywiście po stronie lusterek. Myślę, że zakup Excellent View będzie dla Ciebie dobrym rozwiązaniem i pozwoli ci się przyzwyczaić do jazdy z teraźniejszą przyczepą, a na pewno poprawi widok do tyłu czyli bezpieczeństwo.

 

Te linkowane z obracanym lustrem to raczej będą drgały, ale na pewno są zbyt blisko oryginalnych lusterek, a po przekręceniu w pozycję poziomą lustro wypukłe będzie fałszować obraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TOM3563 ja używam takich lusterek w osobówce. Widoczność w nich jest dobra tylko jest mały kłopot z ich ustawieniem, szczególnie prawego bo auto mam szerokie i muszę kombinować przy ich ustawianiu.

Zapewniają duży kąt widzenia ,przy dobrym ich ustawieniu. One nie są takie duże,ja je ustawiam poziomo i wtedy widzę nawet koniec budki i co jedzie za nią w tym mniejszym lusterku sferycznym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Kasiu ja mam dla Ciebie dwie rady.

Pierwsza to posiadanie jednej budki którą będziecie lubić i o nią dbać. Zawsze to jeden problem do ogarnięcia (przeglądy usterki itd.) 

Przy jakiś rezerwach finansowych faktycznie zamontowalbym "mowery" bo to zawsze lżej i rozumiem Cię że kobiecie nie zawsze miło jest prosic kogos o pomoc...

 

Po drugie ja polecem ci lusterka które aktualnie mam. Są bardzo stabline, mają olbrzymie pole regulacji i w razie zawadzenia nie uszkodzą lusterek w pojeździe. To wypadkowa ich ceny.

http://www.sklep.kam...p_SMAT-354.html

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.