Skocz do zawartości

Zakup przyczepy stacjonarnej 4/5 osobowej


Tusiek

Rekomendowane odpowiedzi

Ja w pełni mogę polecić tego sprzedawce od którego sam kupiłem swoją niedawno, jest z Sosnowca ale to nie tak daleko, naprawdę mogę powiedzieć że bubli nie sciąga do kraju, zawsze w ofercie ma ok 6-7 przyczep, jak kupowałem swoją cepę to oglądałęm też inne jakie posiada i naprwdę wszystkie jakie miał były godne uwagi, tym bardziej że ceny ma atrakcyjne, z tego co wiem to panowie z komisu przyczep w Bieruniu skupują od niego i sprzedają po ok 50% większej cenie. Co do cen jest nie za bardzo ugięty ale zawsze dorzuci wartościowe rzeczy do przyczepy. Zapoznaj sie z przyczepami jakie posiada i możesz podjechać obejrzeć do Sosnowca z Częstochowy masz ok 60km.  Tutaj masz kilka ogłoszeń tego sprzedawcy http://tablica.pl/oferty/uzytkownik/2XF9/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie za ifnformacje... Obserwowałam troche Twoje zmagania z zakupem i byłam ciekawa gdzie i jaką kupiłeś. Jeżeli polecasz to super. Umówiłam się z gościem wstępnie na sobote. Ma coś jeszcze przywieść. Zobaczymy...Pozdrawiam.serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 jak kupowałem swoją cepę to oglądałęm też inne jakie posiada i naprwdę wszystkie jakie miał były godne uwagi, 

Nie byłbym, aż tak bardzo bezkrytyczny. Przy kupnie dla Strus251, w pierwszej oferowanej potencjalnemu nabywcy, wymacałem miękkie miejsca. Sprzedający zrobił wielkie oczy i minę ździwionego. Fakt przyczepy ma w przyzwoitym stanie, ale napewno nie wszystkie. To handlarz, a nie dobroczyńca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marko... zdradź te miękkie miejsca. Pozdrawiam.

Kamusia, myślę sobie, że opis miękkich miejsc w konkretnej przyczepie, czyli tej w którą wtedy miał kupić Strus 251 nie ma większego sensu. Pewnie ktoś już ją kupił. Owszem w przyczepach są bardziej, lub mniej prawdopodobne miejsca, gdzie można coś znaleźć. To jednak temat rzeka. Masz dwa podpięte tematy dla kupującego. Jeśli nie masz doświadczenia to tam jest wiele cennych rad. Powodzenia w szukaniu i trafnego zakupu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamusia, myślę sobie, że opis miękkich miejsc w konkretnej przyczepie, czyli tej w którą wtedy miał kupić Strus 251 nie ma większego sensu. Pewnie ktoś już ją kupił. Owszem w przyczepach są bardziej, lub mniej prawdopodobne miejsca, gdzie można coś znaleźć. To jednak temat rzeka. Masz dwa podpięte tematy dla kupującego. Jeśli nie masz doświadczenia to tam jest wiele cennych rad. Powodzenia w szukaniu i trafnego zakupu.

OK.właśnie śledze ten temat... Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i chyba pochwaliłem na wyrost, niestety ja też dałem się zrobić w jajko ;) tzn w tej cenie za ten model tragedii nie ma. przednia ściana od bakisty, od listwy górnej do bakisty jest zalana i spróchniała, była dobrze przed samą sprzedażą zamaskowana, gość zrobił drugą ściankę z pilśni, pomalował i uszczelnił, wszystko wydawało się twarde, po zdjęciu listwy pod zawiasem bakisty oczom ukazała się zgnilizna :/ No ale niema co rozpaczać bo podłoga zdrowa i zaciek jest od listwy na ścianie wiec zakole poszycia dachu całe i ścianka za bakistą cała ponieważ jest w głębi osadzona, do wymiany jedynie poprzeczka pod oknem i ścianki koło okna :] Ale teraz mogę powiedzieć że handlarz od którego kupiłem nie jest taki szczery na jakiego wygląda, widać że on to robił bo uszczelnienie i pilśnia która przymocował jest jeszcze świeżę. Relacje z naprawy ścianki umieszczę na forum, prace zaczynam jak tylko pogoda dopisze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ładne jajo...Tak to jest z handlarzami. Najgorsze, że ty napewno nie ostatni...Co chwilę mamy na forum nieprzyjemność czytać podobne posty..Niestety przy mojej pierwszej budzie też tak miałem . :przytul:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.