Skocz do zawartości

Prośba o ocenę budki KNAUS!


jazi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Wydaje mi się, że wreszcie znalazłem to czego szukałem. Widziałem tą przyczepkę w niedzielę, można powiedzieć prosto z drogi :) i jestem zdecydowany by ją nabyć! nie zauważyłem nic niepokojącego, ale bardzo proszę o Wasze spostrzeżenia! Na co zwrócić ew. uwagę (oczywiście poza standardowym sprawdzeniem), chodzi mi o ewentualne bolączki Knausa! Wybieram się kolejny raz by ją dokładnie obejrzeć, ale czekam aż odpuszczą mrozy! Czy jest ktoś na forum z okolic Kielc kto wie na co szczególnie zwrócić uwagę? Byłbym zobowiązany gdyby zechciał się ze mną wybrać i pomóc w zakupie!

 

http://otomoto.pl/kn...t-T3532061.html

 

Wszelkie uwagi i spostrzeżenia mile widziane!

 

Pozdrawiam!

Edytowane przez jazi (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam ten sprzedawca miał raczej dobre opinie...Jak mówisz, że masz możliwość obejrzenia na żywo to bajka..Generalnie te knausy z tamtych lat maja znakomitą opinię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciężko kupić dobrą budkę. Jak jesteś przekonany,że jest ok , to ja proponowałbym zaprosić na przejażdżkę Andrew (z Cz-wy)- jak ją obejrzy i da OK,to brać i nie czekać aż będzie cieplej. Zresztą trzeba też (wbrew pozorom) sporo czasu ,żeby swój nowy domek ..."spersonalizować"

 

 

....szkoda ,że chyba nie ma stabilizatora. Osobiście wkalkulowałbym to jako jedną z pierwszych inwestycji po zakupie.

Edytowane przez Speedy (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Budko wygląda ładnie, ostatnio tego modelu szukałem i pre obejrzałem :skromny:. Wydaje mi się (ale mogę się mylić) że nie ma stabilizatora jazdy podanego w opisie.

Pozdrawiam-magzyg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest stabilizator na bank! Sprzedający miał go zamontować, był w przednim schowku! Postaram sie wybrać jeszcze w tym tygodniu by pooglądać wszelkie zakamarki! Jak się uda porobię fotki i postaram się zamieścić!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powodzenia , oby wszystko było ok, jak napisał Speedy i ja też coś na gorąco wiem w tym temacie ciężko jest znaleźć porządną budkę:dzieki:

Pozdrawiam-Magzyg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz-mogę spytać kuzyna-też przymierza się do zakupu przyczepki i wybiera do Odrowążka- co prawda jest laikiem jeśli chodzi o przyczepki ale zawsze co czworo oczu to nie 2. Moglibyście razem się wybrać lub wspólnie poprosić Andrewa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz-mogę spytać kuzyna-też przymierza się do zakupu przyczepki i wybiera do Odrowążka- co prawda jest laikiem jeśli chodzi o przyczepki ale zawsze co czworo oczu to nie 2. Moglibyście razem się wybrać lub wspólnie poprosić Andrewa.

 

Dajcie mi namiar na Andrew, spróbuje do niego napisać! Szukałem w spisie uzytkowników i przez pomyłke napisaem do kolegi Andrew ze Szczecina :)

Edytowane przez jazi (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Dajcie mi namiar na Andrew, spróbuje do niego napisać! Szukałem w spisie uzytkowników i przez pomyłke napisaem do kolegi Andrew ze Szczecina :)

 

to tak na chłodno

 

 

po 1 z fotek to nic nie wynika bo są tak zrobione ze newralgicznych miejsc nie widać

 

po2 zima to zły moment na kupno cepki

dlaczego ?

 

jeśli jest zamoczona -przeciek , zgnite to

 

a nic nie wyczujesz

b będzie sprawiać wrażenie ze jest twarde i suche a potem ........sciana.gifblagam.gif

 

 

po 3 do takiego zakupu należy podejść na chłodno najlepiej pojechać z osobą trzecią

 

żeby nie było knaus w tym modelu ma mankamenty fabryczne które prędzej czy póżniej się ujawniają

 

post-2830-0-76502100-1360713656_thumb.jpg

 

 

post-2830-0-25836100-1360713796_thumb.jpg

 

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez jestem zdana żeby z kimś jechać,komu nie zalerzy zbytnio na modelu,kupującego zaślepi podniecenie,i nie dostrzega wad,i uszkodzeń,zazwyczaj ola boga,co ja kupiłem,robi sie pod domemoslabiony.gif a wtedy zapuzno juz,i remont,kasa idzie taka że po podliczeniu,wychodzi dużo nowsza i lepsza budka,także radze ochłonąć do wiosny,jak pisze kolega wyżejsmirk(1).gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Dziękuję za okazaną pomoc, jednak przyczepka została już sprzedana. Poczekam tak jak radzicie do wiosny z zakupem, jak się pojawi coś ciekawego, na pewno poproszę o pomoc.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jak mogę doradzić, to szukaj przyczepy cały czas i nie odkładaj zakupu do wiosny. Ja szukałem praktycznie swoją Księżniczkę od września i dopiero kupiłem 3 tyg. temu czyli trwało to prawie pół roku :oslabiony:, jak wiesz co chcesz to jest ciężko coś porządnego znaleźć. Na wiosnę będziesz miał ciśnienie i możesz kupić coś żeby mieć. Pozdrawiam i życzę powodzenia choć wiem że nie będzie łatwo :sciana:

Magzyg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.