Skocz do zawartości

IV knajpowe spotkanie Braci Kujawsko-Pomorskiej i znajomych.


Rekomendowane odpowiedzi

Edytowane przez aron (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 96
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Witam, nie chcę zakładać nowego tematu więc obwieszczę informację tu aby aby szybko się można było wypowiedzieć przed założeniem oficjalnego tematu zlotu . 

 

A więc o co chodzi na spotkaniu w Stopce zapadła decyzja że zlot odbędzie się w terminie 12-14.04.2013 i w tym rozpędzie nikt nie zajrzał do kalendarza imprez już ustawionych :oslabiony:  , a się okazuje że w tym terminie jest już od dawna organizowana  " I Ogólnopolska Pielgrzymka Karawaningowa na Jasną Górę"  . Po dzisiejszych rozmowach z kolegami z "Sekcji" okazało się że są chętni na nasze spotkanie w ilości minimum 5 załóg ( taka deklaracja padła oficjalnie) a może być ich więcej. I tu jest do nas prośba aby przesunąć nasz "Zlot" o tydzień by mogli w nim uczestniczyć. Myślę że chyba nie powinno to nam sprawić problemu aby termin przesunąć o jeden tydzień dalej i móc gościć tak liczną grupę z Polski centralnej. Jako że ten temat również dotyczy  zlotu naszego proszę o wypowiadanie się tutaj.

 

 

Pozdrawiam serdecznie.

ps. Irku sorki za wcięcie w temat.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok,.Tylko wiadomo ,że wtedy zostanie 1 tydzień do zlotu majowego ,a chcielismy uniknąć tego żeby jechac co tydzień. A  po za tym ,nie wiadomo czy dojadą,a my potem będziem się męczyć i nie potrzebnie będą ,złości i niedomówienia.Ale nic mi do tego ,Róbta co chceta :oslabiony: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Witam, nie chcę zakładać nowego tematu więc obwieszczę informację tu aby aby szybko się można było wypowiedzieć przed założeniem oficjalnego tematu zlotu . 

 

A więc o co chodzi na spotkaniu w Stopce zapadła decyzja że zlot odbędzie się w terminie 12-14.04.2013 i w tym rozpędzie nikt nie zajrzał do kalendarza imprez już ustawionych :oslabiony:  , a się okazuje że w tym terminie jest już od dawna organizowana  " I Ogólnopolska Pielgrzymka Karawaningowa na Jasną Górę"  . Po dzisiejszych rozmowach z kolegami z "Sekcji" okazało się że są chętni na nasze spotkanie w ilości minimum 5 załóg ( taka deklaracja padła oficjalnie) a może być ich więcej. I tu jest do nas prośba aby przesunąć nasz "Zlot" o tydzień by mogli w nim uczestniczyć. Myślę że chyba nie powinno to nam sprawić problemu aby termin przesunąć o jeden tydzień dalej i móc gościć tak liczną grupę z Polski centralnej. Jako że ten temat również dotyczy  zlotu naszego proszę o wypowiadanie się tutaj.

 

 

Pozdrawiam serdecznie.

ps. Irku sorki za wcięcie w temat.

jestem jaknajbardziej za

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Termin można ustalić, jest na to jeszcze czas. Ja byłbym bardziej za weekendem wcześniejszym, aby uniknąć cotygodniowego wyjazdu.

Pogoda to wiadomo, różnie może być, tego się nie da przewidzieć. Jeśli koledzy z Sekcji chcą do nas dołączyć, to chyba nie problem zmienić ten termin, toć to bez różnicy.

Co o tym myślicie, bo trzeba dzwonić do Chełmna?

ps. dziękuję za przemiłe spotkanie, czuję, że sezon się zaczyna, zaraz mi lepiej.

Edytowane przez tymar (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z chęcią spotkalibyśmy się z załogami z "Sekcji",ale jeśli chodzi o nas to termin ustalony w Stopce (12-14.04.2013)  jest dla nas najbardziej optymalny-również ze względu na zlot majowy.Ale oczywiście Werusie są wszędzie i potrafimy być elastyczni i dopasujemy się do większości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, już pytanie oficjalnie zadałem i mam nadzieję że za chwilę  uzyskam odpowiedź jak tak się stanie umieszczę ją tu .  Miło mi czytać że dla nas nie jest to problem aby zmienić termin .

 

Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdrugiej strony my ustaliliśmy termin taki co nam pasuje,i jeśli ktoś ma chęć niech się zdecyduje na jeden wyjazd w tym czasie.Tak nigdy nikomu się nie dopsauje daty jak bedziemy ciągle zmieniać.Jedzmy jak ustalone,bo jeszcze jest 2 miesiące czasu i może się wiele zmienić i zostaniemy na Lodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.