Skocz do zawartości

co sądzicie o tych cepkach


fish

Rekomendowane odpowiedzi

Korzystając z martwego sezonu i powiększenia rodziny pomyślałem o zmianie cepki na większa. Znalazłem trzy na allegro z czego jedna odpadła w przedbiegach ( sprzedający nie chciał odpowiadać na moje dociekliwe pytania, a aukcje wystawił trzeci raz ponownie ) wiec zostały dwie. Bardzo przypadły mi do gustu ich układy. Co sądzicie o nich ?

cepka no. 1

cepka no. 2

Edytowane przez fish (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się ,że obydwie cepki fajnie wyglądają,ale jak ja zawsze mówię zdjęciem można oszukać więc pozostaje jechać i wejść do środka ,i sprawdzić osobiście stan techniczny (dotknąć,potupać,otworzyć szafkę) wtedy będzie można ocenić stan techniczny.Na dodatek jak sprzedający nie będzie przeszkadzał przy oględzinach to wielki plus i można negocjować cenę

pozdrawiam Irek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się ,że obydwie cepki fajnie wyglądają,ale jak ja zawsze mówię zdjęciem można oszukać więc pozostaje jechać i wejść do środka ,i sprawdzić osobiście stan techniczny (dotknąć,potupać,otworzyć szafkę) wtedy będzie można ocenić stan techniczny.Na dodatek jak sprzedający nie będzie przeszkadzał przy oględzinach to wielki plus i można negocjować cenę

pozdrawiam Irek

 

I tak zamierzam zrobić, na razie przeszukuje internet przy lampce wina i szukam czegoś odpowiedniego dla mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak zamierzam zrobić, na razie przeszukuje internet przy lampce wina i szukam czegoś odpowiedniego dla mnie.

 

witam jestem tutaj nowy i jeżeli mogę coś powiedzieć to to , że cepka nr 1 jest moją własnością i mogę powiedzieć tyle że nigdzie nie cieknie i nie ma przykrych zapachów,nie jest miękka nic z tych rzeczy. sprzedaję ją z jednego powodu bo kupiłem inną z łóżkiem piętrowym bo rodzinka mi się powiększyła :].

nie zdążyłem nawet nią wyruszyć , ale poprzedni właściciel miał na jej punkcie mocno odkręconą korbe. jeżeli masz kolego jakieś pytania można śmiało dzwonić , cepka stoi u mnie na podwórku.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mi tam bardziej wilczek się podoba i to zdecydowanie...generalnie to solidne przyczepki. Śmiem twierdzić, że solidniejsze od Hobby, czy LMC. Czy jest sucha, to podstawowe pytanie...Kolego Wata,bez urazy, ale nawet forumowicze często nie wiedzą co mają- tak na 100%. Miałem już okazję się przekonać. Jechałem spory kawałek, po to aby się przekonać (właściciela też :-] ), że z przyczepką nie jest do końca ok. Czy dałbyś sobie rękę uciąć, że jest ok? Czy ostatnio zaglądałeś, macałeś, ugniatałeś wszystkie" kąty" ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj

Osobiście miałem takiego Wilka z identycznym układem, młodszą , lekkie różnice w wyglądzie wewnętrznym.

Ma swoje wady jak i zalety.

W holowaniu nie jest problematyczna, ładnie trzyma się za autem, oś delta (ja taką miałem) amorki i bajka z jazdą .

Masa samej to jakieś 900 kg, Ja miałem też DMC 1200 kg.

Nie wiem jak ta ale lepiej była wyposażona jak obecny FENDT.

Pozdrawiam

PS.

+ dla Wilka : wszystkie okna otwierane :banan:.

Edytowane przez Daniel DJR (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzystając z martwego sezonu i powiększenia rodziny pomyślałem o zmianie cepki na większa. Znalazłem trzy na allegro z czego jedna odpadła w przedbiegach ( sprzedający nie chciał odpowiadać na moje dociekliwe pytania, a aukcje wystawił trzeci raz ponownie ) wiec zostały dwie. Bardzo przypadły mi do gustu ich układy. Co sądzicie o nich ?

cepka no. 1

cepka no. 2

 

Wydaja mi się że obie przyczepy trochę daleko od Ciebie, szukałbym czegoś bliżej. Obie są , jak dla moich potrzeb, nieco zbyt małe. Biorąc pod uwagę układ wnętrza, wybrałbym drugą, nie wiem jak wygląda sprawa korzystania z łazienki przez innych po rozłożeniu tylnej kanapy w pierwszej. Może on być nieco utrudniony, takie mam wrażenie patrząc na pierwszą przyczepkę.

Wiadomo że przed kupnem musi być dokładny przegląd jakiejkolwiek przyczepy, aby nie wdepnąć na minę. POZDRAWIAM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprzedaję ją z jednego powodu bo kupiłem inną z łóżkiem piętrowym bo rodzinka mi się powiększyła :].

nie zdążyłem nawet nią wyruszyć , ale poprzedni właściciel miał na jej punkcie mocno odkręconą korbe.

 

Wilczek na fotkach wygląda może i dobrze, ale.... No właśnie zawsze jest jakieś ale. Na fotach w zasadzie nic nie widac. Jeden bok i przód - i tyle konkretów i tylko tyle. Środek tak pokazany, że nawet gdyby niała zacieki lub była bardziej zniszczona -( czego nie twierdzę) to i tak ciężko byłoby się dopatrzyć. Moim zdaniem foty do niczego. Natomiast treśc ogłoszenia na Twoją korzyśc. Piszesz, że przyczepa posiada to, to i tamto między innymi termometr, barometr. Piszesz o rzeczach raczej oczywistych jak ogrzewanie, lodówka, ba nawet zbiornik na wodę. Dobrze , że nie dodałeś , że ma dwa koła. Na koniec dodajesz, że ma jeszcze wiele innych rzeczy o których zapomniałes. Dlaczego piszę, że to na Twoją korzyść, ano dlatego, że handlarz napisałby nieco inaczej. Może się niepotrzebnie czepiam, ale Twoja wypowiedź w temacie tej przyczepy troszkę mnie dziwi. Wnioskuję z niej, że przyczepę kupiłeś zupełnie pochopnie. Nie wiem jak długo stała u Ciebie- wnioskuje, że nie za długo skoro nie wyjechałeś z nią ani razu, i kupiłeś następną, nie sprzedacąc jeszcze poprzedniej. Sorki, ale argument o powiększeniu rodziny jakoś mnie nie przekonuje. Chyba, że przyczepa stała u Ciebie na placu więcej niż jeden sezon. Jeśli nie wyjechałeś z tą przyczepą ani razu to argument o korbie poprzedniego właściciela działa na Twoją korzyść. Zawsze można powiedziec ja nie wiem, to poprzedni właściciel. Może zupełnie się niepotrzebnie czepiam drobiazgów, bo w sumie każdy może coś sprzedać lub kupić i to jego sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wilczek na fotkach wygląda może i dobrze, ale.... No właśnie zawsze jest jakieś ale. Na fotach w zasadzie nic nie widac. Jeden bok i przód - i tyle konkretów i tylko tyle. Środek tak pokazany, że nawet gdyby niała zacieki lub była bardziej zniszczona -( czego nie twierdzę) to i tak ciężko byłoby się dopatrzyć. Moim zdaniem foty do niczego. Natomiast treśc ogłoszenia na Twoją korzyśc. Piszesz, że przyczepa posiada to, to i tamto między innymi termometr, barometr. Piszesz o rzeczach raczej oczywistych jak ogrzewanie, lodówka, ba nawet zbiornik na wodę. Dobrze , że nie dodałeś , że ma dwa koła. Na koniec dodajesz, że ma jeszcze wiele innych rzeczy o których zapomniałes. Dlaczego piszę, że to na Twoją korzyść, ano dlatego, że handlarz napisałby nieco inaczej. Może się niepotrzebnie czepiam, ale Twoja wypowiedź w temacie tej przyczepy troszkę mnie dziwi. Wnioskuję z niej, że przyczepę kupiłeś zupełnie pochopnie. Nie wiem jak długo stała u Ciebie- wnioskuje, że nie za długo skoro nie wyjechałeś z nią ani razu, i kupiłeś następną, nie sprzedacąc jeszcze poprzedniej. Sorki, ale argument o powiększeniu rodziny jakoś mnie nie przekonuje. Chyba, że przyczepa stała u Ciebie na placu więcej niż jeden sezon. Jeśli nie wyjechałeś z tą przyczepą ani razu to argument o korbie poprzedniego właściciela działa na Twoją korzyść. Zawsze można powiedziec ja nie wiem, to poprzedni właściciel. Może zupełnie się niepotrzebnie czepiam drobiazgów, bo w sumie każdy może coś sprzedać lub kupić i to jego sprawa.

 

witam to że znalazłem temat mojej cepki było zupełnie przypadkowe,więc chciałem pomóc bo wiem jak ciężko jest kupić coś fajnego i dobrego,od tych wszystkich ogłoszeń ciągle powtarzających się można dostać do głowy :klnie:

wiadomo że każdy ma prawo do swojego zdania, ale czasami zagłębiamy się w takie szczegóły że na końcu wychodzi na to że nawet nowa cepka ma jakieś minusy,bierzmy pod uwagę wiek tych cepek mają one po 20 lat mój wilk nie przeciekał i był wart polecenia, dlatego się odezwałem,

ale już po temacie bo 3 dni temu sprzedałem

więc jak jest coś fajnego to trzeba działać a się nie oglądać:]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.