Skocz do zawartości

Katalog vacansleil


ADAMiEWA

Rekomendowane odpowiedzi

Jakiś czas temu "zapisałem" na katalog kampingów w europie Vacansleil dostałem go i przejrzałem. Sprawia wrażenie atrakcyjnego, czy ktoś z forumowiczów korzystał może z propozycji tam zawartych. Jeśli tak to jakie ma odczucia.

Od 14.01.2013 w TVP 2 w PYTANIE NA ŚNIADANIE mają być prezentowane kempingi z tego katalogu.

Katalog opisuje kempingi z Francji, Włoch, Słowacji, Chorwacji, Portugalii i wielu innych krajów europy. Na omawianych kempingach są domki, namioty oraz miejsca na postój przyczep. Ceny które są tam podane wydają się być ciekawe np. w Chorwacji, Istria Novigrad parcela kosztuje w zależności od okresu kosztuje 111:-184 złoty. Cena obejmuje 2 osoby dorosłe, elektryczność, 1 samochód, przyczepę/kamper/namiot. Przy wcześniejszej rezerwacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja korzystałem, byłem w Chorwacji w Sibeniku oraz na Węgrzech w Alsoors. Z obu kempingów byłem bardzo zadowolony choć nie powiem Sibenic był o wiele bardziej komfortowym kempingiem. Byłem w strefie A+, gdzie wszystko miałem na parceli - woda, odpływ, prąd. Ja w tym roku nie wyjdę poza granice kraju, ale moi znajomi i mój brat ponownie jadą z Vacansoleil tym razem do Włoch. Ja osobiście bardzo polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzystałem.dwa razy. Raz miałem zakupiony namiot w Szwajcarii dwa tygodnie. W 2011 r. na kempingu Mediterannea .w Włoszech nad adriatykiem okolice Wenecji. Przyjechałem kamperem dwa tygodnie mieszkałem w bungalowie, dwa tygodnie w Kamperze. W ubiegłym roku pojechaliśmy ja kamperem a znajomi osobówką. My mieszkaliśmy w kamperze znajomi .wynajęli domek. Ze względu na ceny byliśmy we wrześniu. Na kempingach instytucje wypoczynkowe jak Vacans Solei mają całe kolonie swoich domków, z własną recepcją. Do wyboru: namioty, przyczepy domki. Przyczepy i domki są z werandami klimatyzacją wyposażeniem Można dodatkowo dostać na plaży łóżko z parasolem. nie musi się zamawiać wcześniej ,można sobie załatwić po przyjeździe.Analogiczne pobyty oferuj też kempingi. System jest taki że kemping oferuje plac i media zaś poszczególne firmy stawiają sobie na wynajętym od kempingu własne ośrodki wypoczynkowe..

W roku 2013 ceny na kempingu Mediterannea sie nie zmieniły, otrzymałem od nich bezpośrednio oferty.. Po sezonie od 24 do 18 05 i od 07 09 do 29.09 dla mnie emeryta ceny są osoba3,5 eu,plac z prądem wodą, ściekami (własne węże podłączeniowe.8,5 eu. razem daje to 16,1eu + o,4 eu opłata klimatyczna.Generalnie korzystam tylko z ofert kempingu. Omijam tak pośredników: Vacans Solei lub inne i, biuro turystyczne w Polsce.

 

Jakiś czas temu "zapisałem" na katalog kampingów w europie Vacansleil dostałem go i przejrzałem. Sprawia wrażenie atrakcyjnego, czy ktoś z forumowiczów korzystał może z propozycji tam zawartych. Jeśli tak to jakie ma odczucia.

Od 14.01.2013 w TVP 2 w PYTANIE NA ŚNIADANIE mają być prezentowane kempingi z tego katalogu.

Katalog opisuje kempingi z Francji, Włoch, Słowacji, Chorwacji, Portugalii i wielu innych krajów europy. Na omawianych kempingach są domki, namioty oraz miejsca na postój przyczep. Ceny które są tam podane wydają się być ciekawe np. w Chorwacji, Istria Novigrad parcela kosztuje w zależności od okresu kosztuje 111:-184 złoty. Cena obejmuje 2 osoby dorosłe, elektryczność, 1 samochód, przyczepę/kamper/namiot. Przy wcześniejszej rezerwacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzystałem.dwa razy. Raz miałem zakupiony namiot w Szwajcarii dwa tygodnie. W 2011 r. na kempingu Mediterannea .w Włoszech nad adriatykiem okolice Wenecji. Przyjechałem kamperem dwa tygodnie mieszkałem w bungalowie, dwa tygodnie w Kamperze. W ubiegłym roku pojechaliśmy ja kamperem a znajomi osobówką. My mieszkaliśmy w kamperze znajomi .wynajęli domek. Ze względu na ceny byliśmy we wrześniu. Na kempingach instytucje wypoczynkowe jak Vacans Solei mają całe kolonie swoich domków, z własną recepcją. Do wyboru: namioty, przyczepy domki. Przyczepy i domki są z werandami klimatyzacją wyposażeniem Można dodatkowo dostać na plaży łóżko z parasolem. nie musi się zamawiać wcześniej ,można sobie załatwić po przyjeździe.Analogiczne pobyty oferuj też kempingi. System jest taki że kemping oferuje plac i media zaś poszczególne firmy stawiają sobie na wynajętym od kempingu własne ośrodki wypoczynkowe..

W roku 2013 ceny na kempingu Mediterannea sie nie zmieniły, otrzymałem od nich bezpośrednio oferty.. Po sezonie od 24 do 18 05 i od 07 09 do 29.09 dla mnie emeryta ceny są osoba3,5 eu,plac z prądem wodą, ściekami (własne węże podłączeniowe.8,5 eu. razem daje to 16,1eu + o,4 eu opłata klimatyczna.Generalnie korzystam tylko z ofert kempingu. Omijam tak pośredników: Vacans Solei lub inne i, biuro turystyczne w Polsce.

 

 

 

Rozumiem że spokojnie można jechać w ciemno a miejsce będzie. Interesuje mnie czy jadąc na południe można zatrzymać się na "ich" kempingach na jedną noc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kempingi, ktore sa w katalogach nie naleza do Vacansoleil, tylko do zupelnie innych, prywatnych ludzi, a rozne firmy m.in. jak vacansoleil czy jeszcze kilka innych firm maja tam wykupione miejsca i wynajmuja je swoim klientom. Tak wiec oferte danego kempingu znajdziesz na roznych stronach firm turystycznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kempingi, ktore sa w katalogach nie naleza do Vacansoleil, tylko do zupelnie innych, prywatnych ludzi, a rozne firmy m.in. jak vacansoleil czy jeszcze kilka innych firm maja tam wykupione miejsca i wynajmuja je swoim klientom. Tak wiec oferte danego kempingu znajdziesz na roznych stronach firm turystycznych.

 

No domyślam się i dlatego jest "oni", "ich". Dzięki za wszystkie informacje w tym temacie.:dzieki:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No domyślam się i dlatego jest "oni", "ich". Dzięki za wszystkie informacje w tym temacie.:dzieki:.

 

i wszystko jasne :), w kazdym razie podsumowujac Twoje pytanie - te kempingi, na ktorych Vacansoleil ma wykupione miejsca sa naprawde kempingami o wysokim standardzie i sa bardzo fajne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byliśmy w ubiegłym roku na kempingu we Francji z Vacansoleil (mieliśmy rezerwację parceli), istotne jest to, że Vacansoleil nie dolicza żadnej marży za parcelę, płaciliśmy dokładnie tyle ile wskazywał cennik na kempingu - zaznaczam, że chodzi o parcelę, bo cen namiotów i domków nie porównywaliśmy. Jedyny dodatkowy koszt to opłata rezerwacyjna w wysokości 49 zł i obowiązkowe ubezpieczenie ok. 10 zł na osobę niezależnie od długości pobytu. Tak więc jeżeli ktoś nie lubi jechać "w ciemno" to jak najbardziej możemy polecić rezerwację przez Vacansoleil. Też otrzymaliśmy już katalog i chętnie go przeglądamy planując kolejne wakacje :tuptup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie wcześniejsze zamawiane parceli jest trochę bez sensu.

Traci się trochę z ducha niezależności i mobilności.

Jak nie ma wolnych miejsc na kempingu, to zawsze można albo poczekać, albo przejechać dalej i wolne miejsce się znajdzie. Jak nie ten kemping to następny i nie ma problemu.

A przede wszystkim nie jesteśmy ograniczeni sztywnym terminem najmu parceli.

 

Lupilu - Vacansoleil dolicza marżę, o to bądź spokojny, oni po prostu mają duże zniżki i mogą proponować standardowe ceny katalogowe. Ale jeżeli używasz np karty CCI to już prywatne wynajęcie parceli może okazać się tańszeod ceny proponowanej przez Vacansoleil.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, Miodzio, pewnie masz rację z tą marżą, tak o tym nie myślałem, dla mnie liczyło się, że nie płacę więcej. A z rezerwacją sprawa wygląda tak, że jak się wiezie z tyłu samochodu przez dwa dni troje ruchliwych dzieci, które z częstotliwością karabinu maszynowego pytają kiedy będziemy na kempingu, a potem okazuje się, że nie ma miejsca i trzeba szukać dalej, to człowiek ma ochotę porzucić zestawik z dziećmi i iść dalej na piechotę :ee: , dlatego w naszej sytuacji ten pierwszy kemping dobrze jest mieć "pewny", a potem to już może być pełny spontan :yay:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy ma swój system. Gdzieś tu jednak po drodze napisano, że po sezonie była dobra cena. Po sezonie, moi drodzy i przed, to tylko karta ACSI. Zakup zwraca się po jednej góra dwóch nocach. I dwie osoby żyją za max 18 euro za dobę gdzie chcą.

 

Pozdrawiam

kajtek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.