Jump to content
marcinek94

okol. Łochowa na dziko

Recommended Posts

michodriver

zdecydowaLem sie na niewiadówke :-) dobra proporcja ceny do jakosci, graty tanie ,dostepne i małe DMC a i tak cały srodek chce zrobic po swojemu.

Witam Marcin,wygapiłem dziś niewiadówke ale nie miałem gdzie się zatrzymać ciężarówką.Cudeńko stoi w Kołbieli przy skrzyżowaniu drogi nr.17 z 50tką.Jadąc z Wa-wy w strone Lublina dolatujesz do ronda w Kołbieli i kręcisz w lewo na Mińsk Maz.Po minięciu stacji benzynowej około 500 metrów od ronda widać ją z drogi.Widać cała,na kołach i nie głupio wyglądająca.Pozdrowionka Artur.

Pierzasty

Heh, wczoraj tam przejeżdżałem i też ją widziałem..

marcinek94

jadę jutro po cepke n126n... mam nadzieję że tym razem zaciagnę cos do domu... Przejezdziłem już ok 1200 km i wszystko psu w...bude

Mam nadzieję że woda opadnie bo jest nie ciekawie że o śniegu nie wspomnę. Dojazd do miejscówek jak narazie tylko 4x4. Jakaś masakra...

Za ok tydziem przeprowadzę wizję lokalną a jak wkońcu kupię to nie omieszkam się pochwalić.

michodriver

jadę jutro po cepke n126n... mam nadzieję że tym razem zaciagnę cos do domu... Przejezdziłem już ok 1200 km i wszystko psu w...bude

Mam nadzieję że woda opadnie bo jest nie ciekawie że o śniegu nie wspomnę. Dojazd do miejscówek jak narazie tylko 4x4. Jakaś masakra...

Za ok tydziem przeprowadzę wizję lokalną a jak wkońcu kupię to nie omieszkam się pochwalić.

Witam, czekam na relację z wizji lokalnej i życzę pomyślnych zakupów cepki.    pozdrawiam

Bruum

No dobra-wracając do tematu-jak z otwarciem lasu? Mam już sprzęta więc jakieś alleluja i do przodu-kiedy te okolice Łochowa? No trzeba cepkę w jakimś fachowym gronie op..ejrzeć  :pub:  :pub:

marcinek94

kupiłem

w piatek w Ełku :) i już dewastuję na swoją modłe.

Wracając do długiego majowego-

tam gdzie było niżej na Urlach,Iły,Kamieńczyk, itp woda podtapia. Jak coś to może popytać na ośrodkach wczasowych może lepiej tam sie przytulić?

michodriver

Siemka,jeżeli już jest cudeńko na placu to może gdzieś dalej pofrunąć żeby ją troche przetestować,jakieś Mazury????.Jak coś to na PW proszę o info.Pzdrawiam.Artur.

michodriver

No dobra-wracając do tematu-jak z otwarciem lasu? Mam już sprzęta więc jakieś alleluja i do przodu-kiedy te okolice Łochowa? No trzeba cepkę w jakimś fachowym gronie op..ejrzeć  :pub:  :pub:

Witam Bruum,ten Nasz Łochów może nie wypalić do końca,bo tereny są zalane kompletnie wodą ale zapraszamy serdecznie.Może jakieś Mazury bliskie typu okolice Szczuczyna.Mam fajowy TEAM z Siedlec,wspaniali ludzie,którzy już długo jedzą chleb z tego pieca,znają kupe miejsc naprawdę fajowych,a mianowicie Gusia i Tomek,para informatyków z Siedlec,warto ich poznać i ich magiczne miejsca.Login-Gusia.Pozdr.Artur.

gusia-s

Ojojoj, az poczerwieniałam :), dzieki za mile slowa, aż takimi wyjadaczami nie jestesmy. Narazie to ja w szpitalu a jutro pod noz ide :( zobaczymy, jak zdrowie pozwoli i pogoda bedzie to chcielibysmy skoczyc gdzies nad wode. W tamtym roku super bylo :)

Bruum

Witam Bruum,ten Nasz Łochów może nie wypalić do końca,bo tereny są zalane kompletnie wodą ale zapraszamy serdecznie.Może jakieś Mazury bliskie typu okolice Szczuczyna.Mam fajowy TEAM z Siedlec,wspaniali ludzie,którzy już długo jedzą chleb z tego pieca,znają kupe miejsc naprawdę fajowych,a mianowicie Gusia i Tomek,para informatyków z Siedlec,warto ich poznać i ich magiczne miejsca.Login-Gusia.Pozdr.Artur.

Witam i dzięki za zaproszenie. Mogą być Mazury, byleby tylko organizacyjnie dało radę-szanowna małżonka niedawno nową pracę zaczęła i jak będzie z majówką nie wiadomo.  

Ojojoj, az poczerwieniałam :), dzieki za mile slowa, aż takimi wyjadaczami nie jestesmy. Narazie to ja w szpitalu a jutro pod noz ide :( zobaczymy, jak zdrowie pozwoli i pogoda bedzie to chcielibysmy skoczyc gdzies nad wode. W tamtym roku super bylo :)

No to życzę dużo powodzenia w kontakcie ze służbą zdrowia. Na pocieszenie powiem, że podobno jak pacjent bardzo chce żyć to nawet medycyna jest bezsilna :miga: 

Śledzę ten wątek i w miarę możliwości bedę starał się zameldować . Cepka jest na etapie uzbrajania, to w zasadzie jak mała wyprawka dla nowożeńców(+dziecio)-kołdry, garki, jakieś talerze etc. Pranie tapicerek i zasłonek. Akumulatory i jakieś światełka na 12v-przygotowania do wypraw na dziko!

polo63

Koleżanki i koledzy-przeczytałam coś,że chcecie wybrać się w moje rejony jak udałoby Wam się wybrać jeszcze w kwietniu nie licząc weekendu 27-18.04(szkoła) pisałbym się do Was-mieszkam tutaj,ale wakacje zawsze nad morzem spędzałem-pora by była poznać swoje okolice i zaliczyć pierwszy integracyjny wyjazd z członkami karawaning.pl:P

michodriver

Witam Szanowne Grono Majówkowe! Jeżeli chodzi o mnie to ja jeszcze jeden kursik musze ogarnąć ale króciutki. Mam nadzieję, że przed 1 maja będę w chacie, podpinam cepke i na Mazury.Planuję Okartowo nad Śniardwami. Jak będę już pewny kiedy wyruszam to napisze co i jak. :drive:

mariusz79

marcinek94 podobno na podkowe mozna spoko dojechac. Jak masz ochote to mozemy sie umowi na sob lub niedz na wizje lokalna.

michodriver

A gdzie ta podkowa?