Skocz do zawartości

zakup dużej przyczepy


Sven

Rekomendowane odpowiedzi

Brak łazienki czy Wc nie jest to dla mnie duży problem.

Przyczepa w większości będzie stała na działce ,gdzie jest już WC i bieżąca woda.

Napisałem do właścicieli pytanie o wagę i DMC.Ewentualnie kiedy można zobaczyć , czekam na odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cena jest okazyjna ale trzeba zobaczyć w jakim jest stanie, będziesz zadowolony bo 2 osie dobrze się ciągnie ( ale jak ma stać na działce to nie ma większego znaczenia) zobAcz czy ma przyłącza do podłączenia wody z zewnątrz .Ja mam jeszcze wiekszą a nie mam toalety ale za to mam duży prysznic . W mojej jest 2t dmc a jest trochę dłuższa , a ta może mieć 1.8 t dmc jak nie 2 t

Edytowane przez jubi-tom (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hobby w/g mnie wcale nie jest po cyganach, jest to wersja po prostu "kempingowa", a cena przyzwoita i adekwatna z braku łazienki i 2 osie co nie jest wielkim popytem.

.

Witold, ta druga jest z placu, handlarz(yna) wie jak robić fotki by wady w oczy się nie rzucały . Buda ma zniszczony przód :czerwona:

Właściwie przodu nie ma, jest dosztukowany z innej budy, puszek od piwa, szpachli i farby w sprayu.

Oryginał był wyrwany z podwozia - ramy i chyba nawet z dachu.

Nie mam tylko tej pewności, tak domniemam bo co mam pomyśleć skoro nic nie napisał. A może analfabeta? :niewiem:

Za premedytację w ukrywaniu tego faktu - bowiem w jego mniemaniu, nie zaznaczenie opcji "bezwypadkowy" oznacza że wypadkowy, ale wspominać o tym nie trzeba, to za uczciwie przedstawiony przedmiot :czerwona: :czerwona: :czerwona:

Edytowane przez WojtEwa (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też zauważyłem uszkodzenie przodu i oczywiście brak informacji na ten temat.Pierwsza przekracza mój budżet do 20tyś.Chyba że te 4 tyś , są warte dopłacenia.Zakładam coś utargować:blagac:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witold, ta druga jest z placu, handlarz(yna) wie jak robić fotki by wady w oczy się nie rzucały . Buda ma zniszczony przód

Rzeczywiście , nie zwróciłem na to uwagi - facet wie jak się posługiwać aparatem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem z właścicielem powiedział , że ma następujące wady:

pęknięta szyba zew.około 20cm ta z lewej drzwi

po prawej są uszczerbione 2 szt.

lampy tylne popękane

rozcięcie blach tył ?

 

Drugi właściciel w Polsce sprzedaje bo nie korzysta.

 

Może ktoś mieszka w okolicach Skarżyska Kamienna i mógłby obejrzeć(za fatygę chętnie zwrócę za paliwo i postawię b.dobry obiad)ja mam 360km trochę daleko po Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem ten sam model dla porównania http://suchen.mobile...n=Recommend_DES

W tym modelu z Polski zauważyłem inne blaty chyba nie oryginalne.Pan nic nie wie na ich temat , tak samo nie używał żadnych urządzeń elektrycznych oprócz światła.

Edytowane przez Sven (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hobby w/g mnie wcale nie jest po cyganach, jest to wersja po prostu "kempingowa", a cena przyzwoita i adekwatna z braku łazienki i 2 osie co nie jest wielkim popytem.

 

 

 

nalezy jeszcze pamietac ze odsprzedaz takiej cepki tez jest problemowa pozniej... kazdy patrzy na kibelek i lazienke...

nie kazdy ma dzialke ... wiekszosc ciaga cepki zamiast uzywac je stacjonarnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też używam przyczepki stacjonarnie na działce na której jest wc a mimo to nie kupiłbym nigdy przyczepy bez wc....powód prosty....nikt nie ma programatora w kiszkach i nie wie czy nie będzie musiał robić sobie spaceru o 3 w nocy w padającym deszczu i temperaturze niespełna 10 stopni(typowe polskie lato hehe(1).gif ) do tego wc znajdującego się na działce (chyba lepszy spacer 1metr do tego które się by miało w ogrzewanej przyczepce?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też używam przyczepki stacjonarnie na działce na której jest wc a mimo to nie kupiłbym nigdy przyczepy bez wc....powód prosty....nikt nie ma programatora w kiszkach i nie wie czy nie będzie musiał robić sobie spaceru o 3 w nocy w padającym deszczu i temperaturze niespełna 10 stopni(typowe polskie lato hehe(1).gif ) do tego wc znajdującego się na działce (chyba lepszy spacer 1metr do tego które się by miało w ogrzewanej przyczepce?)

 

Fakt wezmę to pod uwagę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.