Skocz do zawartości

Mój Wilczek


michodriver

Rekomendowane odpowiedzi

Trochę późno ale obiecane było, że wstawię parę zdjęć mojego domku na kólkach. Na załączonych fotkach Wilczek jak i również moje wakacyjne zabawki, bez których nie byłoby urlopu.:drive:

 

 

post-9102-0-23947200-1356785894_thumb.jpg

 

post-9102-0-03961100-1356785939_thumb.jpg

 

post-9102-0-07146400-1356785983_thumb.jpg

 

post-9102-0-42146700-1356786643_thumb.jpg

 

post-9102-0-38414500-1356786680_thumb.jpg

 

post-9102-0-98762600-1356786713_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Budka ładna, ale z podłogą coś nie tak. :niewiem:

Stał nie daleko,jak :sex: okropnie skrzypiało, :hej:

 

 

 

 

Podłoga już OK. W tej przyczepie co stała obok, chyba to była LMC należy sprawdzić przednią ścianę bo własciciel całą noc pukał:sex: a nad ranem został drzwiam wpuszczony.:yay:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłoga już OK. W tej przyczepie co stała obok, chyba to była LMC należy sprawdzić przednią ścianę bo własciciel całą noc pukał:sex: a nad ranem został drzwiam wpuszczony.:yay:

 

 

To ja durny myślałem, że gdzieś drzewo rżną, a to był odgłos uszkodzonej podłogi...w wilczku :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

quote name='Pierzasty' timestamp='1357153072' post='297811']

To ja durny myślałem, że gdzieś drzewo rżną, a to był odgłos uszkodzonej podłogi...w wilczku :-]

 

 

Oj Gołąbku :nono: . Nie wiedziałem, że masz taki dobry słuch. W naszy wieku to wręcz komplement taka opinia.:hehe: .

 

To ja durny myślałem, że gdzieś drzewo rżną, a to był odgłos uszkodzonej podłogi...w wilczku :-]

 

 

A na marginesie to zaczynam się rozglądać za większą cepką bo nasze dzieciaki stwierdziły, że po Probarku to już będą nas nawiedzać podczas urlopu. :niewiem: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to spoko jak się Im też zaszczepił karawaning...szkoda, tylko tego Wilczka, bo przyczepy w takim stanie (również podłogi :] ), trzeba ze świcą szukać, bo jest po prostu wzorowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to spoko jak się Im też zaszczepił karawaning...szkoda, tylko tego Wilczka, bo przyczepy w takim stanie (również podłogi :] ), trzeba ze świcą szukać, bo jest po prostu wzorowa.

 

Nam też szkoda bo Wilczek nam się trafił superowy a i podłoga została sumiennie i to moimi rękami zabezpieczona 3-y krotnie pokostem, wszystkie łączenia płyt z podłogą też zabezpieczyłem na lata. Generalnie była robiona na lata dla siebie a teraz szlag mnie trafia i znowu morda w internecie :sciana: .

 

Tak się gapimy w tego neta i wpadła nam w oko ta oto cepka http://moto.allegro.pl/lmc-530k-r-2008-super-przedsionek-okazja-i2904282457.html. Co Ty na to? Czas nas nie pili ale rozglądamy się póki co.:niewiem: .

Edytowane przez michodriver (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

 

Trza sprawdzić podłogę. :hmm:

 

Tak,tak, bo podłoga jest najważniejsza!:]

 

Ale jak patrzę na te rozdzielone łóżka w LMC, to boję się , że solidna połoga nie będzie Ci już taka potrzebna...:-]

Swoją drogą szkoda, że Twój Wilczek to salonka, bo już bym się na niego oblizywał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Arku,to przedzielone wyrko to dla mnie zaleta,bo już czar młodości powoli zanika ale gdyby coś to tą szafke można wyeliminować przez okno :hehe: .Ten sezon jeszcze jakoś oblece mam nadzieje,a potem coś muszę wykombinować.Najgorsze jest to,że dziś gonie po auto,jutro ładuje i ruszam na Włochy,koniec dobrego.beksa.gif .Pzdr.Artur.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.Najgorsze jest to,że dziś gonie po auto,jutro ładuje i ruszam na Włochy,koniec dobrego.beksa.gif .Pzdr.Artur.

 

O matko!!!! Wiem coś o tym...

 

Współczuję. Pozostaje żyć marzeniami o wakacjach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.