Skocz do zawartości

Uwaga na przyczepki


stico80

Rekomendowane odpowiedzi

Taka moja uwaga w sprawie przyczepek. Z racji takiej, że mam teraz własną działalność, która głównie zajmuje się praniem tapicerek, dywanów, wykładzin, polerowaniem lakieru itp itd dochodzimy do kompleksowego sprzątania/czyszczenia/odgrzybiania przyczep kempingowych. Robiłem ostatnio parę takich budek zagranicznych do których nie dało się wejść bo nos urywało od stęchlizny. Po pochłaniaczu, praniu, środkach odgrzybiających i długim ozonowaniu wnętrza przyczepy w PRZYCZEPIE MOŻNA KRĘCIĆ REKLAMĘ o zapaśnikach z azerbejdżanu pewnego odświeżacza powietrza. W przyczepie nie występują żadne przykre zapachy poza zapachem świeżości i czystości. Wiem, że jest to oszustwo ze strony komisów, bo widziałem później w ogłoszeniu przyczepa czysta bez przecieków i przykrych zapachów. Nie mniej jest to moja praca więc robić to muszę, jest to moja usługa u handlarza, każdy na chleb zarobić musi. Nie mniej jednak czuję, że moim obowiązkiem jest powiadomić przyszłych kupujących. Proszę o większą czujność podczas zakupu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdę misiek pisze.

Podobnie jest z samochodami sprowadzonymi na handel w Gubinie.

Żaden nie przekroczył 200tys km przebiegu i jest to wiarygodnie udokumentowane. Żaden nie jest prawdziwy.

.

Równiez przestrzegam przed zakupem w strefie nadgranicznej sprowadzonych aut bezwypadkowych "od dziadka z niemiec o przebiegu 189kkm".

W rzeczywistości, one wypadku w PL nie miały , są więc w mniemaniu handlarzyn bezwypadkowe, a że z 3 szt zdjętych z niemieckich drzew nasi specjaliści poskładali jednego klona , nie jest to istotne i o tym mało kto wie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że jest to oszustwo ze strony komisów, bo widziałem później w ogłoszeniu przyczepa czysta bez przecieków i przykrych zapachów. Nie mniej jest to moja praca więc robić to muszę, jest to moja usługa u handlarza, każdy na chleb zarobić musi. Nie mniej jednak czuję, że moim obowiązkiem jest powiadomić przyszłych kupujących. Proszę o większą czujność podczas zakupu.

 

skoro chcesz mieć czyste sumienie i ostrzec kolegów, to napisz jeszcze jakie to przyczepy. - model, rok, miejscowość.. ? tylko że, wtedy handlarz nie sprzeda odpicowanej budki i nie zleci Tobie następnego sprzątanka...:niewiem::oslabiony:

 

Z racji takiej, że mam teraz własną działalność, która głównie zajmuje się praniem tapicerek, dywanów, wykładzin, polerowaniem lakieru itp itd dochodzimy do kompleksowego sprzątania/czyszczenia/odgrzybiania przyczep kempingowych. Robiłem ostatnio parę takich budek zagranicznych do których nie dało się wejść bo nos urywało od stęchlizny. Po pochłaniaczu, praniu, środkach odgrzybiających i długim ozonowaniu wnętrza przyczepy w PRZYCZEPIE MOŻNA KRĘCIĆ REKLAMĘ o zapaśnikach z azerbejdżanu pewnego odświeżacza powietrza. W przyczepie nie występują żadne przykre zapachy poza zapachem świeżości i czystości. Wiem, że jest to oszustwo ze strony komisów, bo widziałem później w ogłoszeniu przyczepa czysta bez przecieków i przykrych zapachów.

 

w tej części posta, po za dobrą reklamą - obszernie opisanego zakresu usługi swojej działalności - nie widzę nic... cfaniaczek.gif żadnych ostrzeżeń.

 

ps. gratuluję :ok: napisz w "ofertach firm"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to jest ozonowanie i na czym polega?

 

Dezynfekcja ozonem, popularnie określana jako ozonowanie, jest metodą odkażania bez użycia chemii. Stosowanym środkiem biobójczym jest ozon, gaz o silnych właściwościach dezynfekcyjnych.

 

Dzięki użyciu wydajnego generatora ozonu o przemysłowej wydajności w krótkim czasie osiągamy stężenie krytyczne, przy którym następuje dezynfekcja - niszczone są grzyby, roztocza, bakterie, wirusy, alergeny, pleśń i szkodliwe dla zdrowia drobnoustroje.

 

Oczywiście jest to cytat z definicji czym jest ozonowanie koledzy pewnie dopatrzą się reklamy przemysłowego generatora ozonu.

 

Więc o jakim zapachu dalej Ty piszesz? . Chcesz choinkę ? wieszaj choinkę.

 

Oczywiście że prędzej czy później znowu zacznie być coś czuć tu się zgodzę bo gdy nie usuniemy przecieku za jakiś czas znowu zacznie pleśnieć. Ozonowanie się sprawdza wtedy gdy zrobimy to tak jak powinno być. Naprawienie uszkodzonej części czyli zgniłej czy spleśniałej i założenie nowej, wtedy po remoncie ozonowania i w przyczepie mamy usunięte zapachy, zarodniki, bakterie itp

 

 

Tak jak pisałem wyżej do zamknięcia.

Edytowane przez stico80 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.