Skocz do zawartości

XIII Zlot Karawaning.pl Lista chętnych


100pa

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 271
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

witam prosze o dopisanie nas do listy 2+2 czyli Kasia+Grzegorz, Zosia 8 i Hania 1 pozdrawiam i do zobaczenia w Przybrodzinie :yay: :yay: :yay: :yay:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie ,uprzejmie proszę o dopisanie do listy szacownego grona naszej załogi : Maciek, Lila , córka Kasia 19l ,syn Sebastian 17l /Yorki dwa luzem/. Z góry dziękuję.

Edytowane przez makac (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luukkee: dodatkowe dwie dorosłe osoby, muszą się zarejestrować na forum i zapisać samodzielnie.

:policja: Cathay nie przesadzajmy z tym zarejestrowaniem :] , mogłem dopisać dodatkowych znajomych do mojej załogi i nie było by problemu ;) . Proszę o dopisanie do mojej zalogi dwóch dodatkowych osób lub dopisanie do listy: Danhil 2 os. dorosłe.

PS. wiek dzieci 7 i 8 lat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego, załoga Danhil musi zarejestrować się na forum, a następnie zapisać na listę uczestników Zlotu. Proszę, nie staraj się wprowadzać nam nowych zasad.
Dopisać osób do Twojej załogi też nie możemy, ponieważ nie będzie tolerowane obejście płatności za załogę, poprzez dopisanie osób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.