Skocz do zawartości

Listopadowe Spotkanie na Witce 9 - 11


TURTL

Rekomendowane odpowiedzi

A ktoś wcześniej napisał:

 

Już nie mogę się doczekać .

To będzie fajne spotkanko . Pełny luzik , ognisko , pogaduchy , bez gonitwy . :skromny: Takie coś mi się marzy .

 

 

 

No i czar prysł, przedwojenne nawyki górą :oslabiony:

 

Nic nie prysło . Przecież ja nie każę oglądać wszystkim boksu .

Pytam bo interesuję się tym i oglądam wiele walk . Chciałbym oglądnąć również tą .

W jaki sposób to zrobię ? Tego jeszcze nie wiem . W zaburzeniu luzu to nie przeszkodzi .

Na ostatnim spotkaniu w Cz.W. Wiecho przyjechał po meczu w kosza po 21.00 . Miałem mu kazać być o 16.00 na Agro ?

 

Walka odbędzie się 10 listopada w Hamburgu . W tym układzie walkę będzie można oglądnąć wieczorem a nie rano .

Wach to 5 zawodnik , który stoczy walkę o mistrzostwo świata . Jak widać wielu ich nie było i jest to pewnego rodzaju wydarzenie . Klasa Kliczki nie pozostawia złudzeń ale czy nie chcelibyśmy mieć mistrza w Polsce ?

Ja bym chciał . Być może nawet to zobaczę w TV na żywo .

Edytowane przez finger (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 202
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

A ja ten post widziałem cały . Lufa z lokalnego patriotyzmu . :skromny:

Zaprogramuję N i Wam nagram :bevil: Pamiętajmy co zrobiła z imprezą transmisja meczu w C,W.

 

Nie wiem co zrobiła . Każdy robił co chciał . W połowie meczu , po tym jak się okazało , że grają do :pupa: poprosiłem aby zabrać projektor i tyle . Był to piątkowy wieczór , ludzie wciąż dojeżdżali , więc towarzystwo się rozeszło , część witać przyjezdnych , część zasiadła przy ognisku . Na jakieś 60 osób dorosłych bawił się przy muzyce niewielki odsetek osób . Co się takiego wielkiego stało ?

 

 

Jeżeli gala bokserska ma rozbić imprezę , w której jeszcze nic nie jest zaplanowane , to sory . Oglądnę sobie we własnym zakresie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze znasz moją opinię na temat Turowa, nie chciałem urazić Wiecha a reszta to już przyziemie, mało istotne dla spotkania ... a na imprezie nic nie jest zaplanowane bo tak miało być z założenia ( 5 postów wyżej)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

;) ;) ;) "Nie będzie baletu , będzie chór !" :lol:

 

W dniu dzisiejszym w m. Lubań stawił się do raportu kolega Turtl'ik , który w jednostronnej dyskusji , wysłuchał ode mnie jedynie słusznej wersji wydarzeń i koncepcji imprezy . Rzeczony Turtlik , jeszcze o tym nie wie ale poddał się dobrowolnie karze pozbawienia jednej butelki cytrynówki na rzecz rozwinięcia skrzydeł imprezy z galą bokserską w (delikatnym) tle . ;) ;) ;)

 

A tak na poważnie to spotkaliśmy się całkiem przy innej okazji i wbrew pozorom była to miła i przyjacielska dyskusja .

Komandor Turtlik ze względu na porę roku ma małą zagwózdkę . Trudno wyczuć jaką aurę nam przygotuje pora jesienna . Wydaje mi się , że trzeba jeszcze poczekać z oceną sytuacji bliżej spotkania .

Jedno jest pewne , drzewo trzeba będzie przygotować . Zagadką jest jeszcze miejsce gdzie będziemy palić to ognisko . Czy w miarę blisko zestawów czy w pobliżu wiaty . Najlepsze rozeznanie ma Adam , więc decyzja zapadnie krótko przed imprezą .

 

Hmmmmm ... , coś mało zestawów się szykuje . Komandorze , należy chyba zburzyć domki . :hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Traktuję te nasze spotkania jako coś fajnego i z chęcią na nie się piszemy . Jest to tym bardziej że jest to spotkanie w realu ciekawsze od oglądania zdjęć czy filmików na drugi dzień . Dlatego też ( moje zdanie ) wolę relacje na żywo czy to mecz koszykówki czy walki pięściarzy . Widzę jednak że są miłośnicy taśmy VHS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakoś nie łapie skąd wziął się problem ale to nie jest najważniejsze.

 

Jak widać kilka osób jedzie na spotkanie i będzie spać w domku. Czyli nie dla karawaningu ale po to aby zobaczyć się ze znajomymprzytul.gif. Mecz można obejżeć i nie widzę w tym nic złego ale nie róbmy z tego jakiś podziałówrant.gif. Przecież nie jedziemy na kolonie i nie musimy robić tego co ktoś wymyśliniewiem.gif.

Edytowane przez Szyszki (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy pamiętacie co telewizja zrobiła na spotkaniu pod namiotami ?

Wprawdzie jest to inna transmisja ale swoje zrobi , część ludzi pójdzie na boks część pozostanie na ognichu

i nie będzie luzu tylko gonitwa z tv na ognicho i z powrotem

i jak tu się odnaleźć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bedzie dobrze . Troszkę tego , troszkę tego i z tego co słyszałem jeszcze coś .

Nic póki co nie piszę bo Komandor coś knuje . Może wypali . :ok:

Edytowane przez finger (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

nie będzie luzu tylko gonitwa z tv na ognicho i z powrotem

i jak tu się odnaleźć

 

Jacuś - ja biegał nie będę :) chyba że do kibelka ;) jak pogoda pozwoli i będzie ognisko to chętnie popiekę z tobą ziemniaki. Ale nie dziwie się kibicującym. Gdyby jechał Falubaz też bym chciał obejżeć mecz.

 

Niech moc będzie z wami bananaevil.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.