Skocz do zawartości

Burstner Ventana 455 TS


BARAKA

Rekomendowane odpowiedzi

Cały dzień w niej dziś przesiedziałem, wszystko zlustrowałem i niby wszystko działa, oprócz lodówki na gaz, albo ja nie wiem jak to włączyć :krzykacz: Ponadto bardzo się zdziwiłem bo zrobiłem pomiary zewnętrzne. W nazwie jest 455 TS i myślałem, że tak jak w hobby symbole numeryczne oznaczają długość, w burstnerze tak nie jest, moja ma 5,5 m długości, w sumie nie przeszkadza mi to. Za to moja Pani myśli , że na 4,5 m wygospodarowali niesamowicie dużo miejsca :skromny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oprócz lodówki na gaz, albo ja nie wiem jak to włączyć :krzykacz:

 

otworzyć zawór gazu ze śnieżynką, wcisnąć, przekręcić ,trzymać pokrętło, naciskać przycisk zapłonu ,obserwować płomień we wzierniku wewnątrz lodówki,powinien być niebieski lub niebiesko zielonkawy płomyczek. jeśli działa . :thank:

jeśli palnik nie zaskakuje obserwuj we wzierniku czy przeskakuje iskra może to tylko iskrownik

Jeśli to wszystko robiłeś to trzeba najprawdopodobniej dostać się do palnika i posprawdzać obwód gazu ,jeśli nie czujesz się na siłach :nono: lepiej powierzyć to znajomemu gazownikowi

Więcej pomysłów na chwile obecna brak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładna i gratuluję również.

Muszę się nawet pochwalić że w niej byłem. W piątek stała po prawej stronie od bramy wjazdowej w Kutnie.

Byłem tam, gdyż w końcu chciałem aby żona zdecydowała się na jakiś układ wnętrza, a z pośród np. 30 p-pek jakiś wybierze. Analizowaliśmy taki uklad z łóżkiem francuskim, lecz doszliśmy do wniosku, że jednak nam akurat taki nie odpowiada.

Wiadomo,każdy ma swoje zdanie, potrzeby, wymagania.

Lecz my myśląc o tym, że np. jechał by z nami syn, synowa i wnusia, albo córka z przyszłym np. zięciem, to niestety, ale zaistniał by problem z korzystaniem z umywalki i toalety. Osoby będące po drugiej stronie - przy podkowie, aby skorzystać z umywalki, muszą np. budzić osoby śpiące na łóżku francuskim.

Nie wspomnę już o zachowaniu czystości podłogi i kapaniu wody np. na łóżko,/które zawsze będzie rozesłane/, gdy woda będzie ciec po łokciach. Mycie ząbków, to też wszędzie popryskane. Nic tylko siedzieć na szmacie.

Nam /a może bardziej żonie/ podobają się klasyczne dwie podkowy i łazienka na boku. Mamy drzwi, które zamykamy i można bez krępacji umyć np. du...sko, dyd...ki i wszystko co chcemy innego - nie mylić z kąpielą. A i łatwiej o zadbanie czystości.

Nie powiem że mi się ten układ nie podoba, bo bym skłamał, ale on w/g mnie jest tylko dla osób które lubią excluzywne warunki we dwoje.

Gratuluję, jest ładna. A przy okazji wkleiłem trochę swojej prywaty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za pochwały, mnie akurat taki układ bardzo odpowiada, bo my będziemy jeździli we dwoje. innej opcji nie bierzemy pod uwagę. A dla dwojga jest super :skromny: Dzięki również za podpowiedź w sprawie odpalenia lodówki na gaz, działa :blagac: No to teraz tylko przegląd , rejestracja i można ruszać w trasę, mam nadzieję, że jeszcze w tym roku gdzieś wyjadę przynajmniej na weekend.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.