Skocz do zawartości

Karawaningowe spotkanie pod napięciem :)


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 302
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Jak bedzie ładna pogoda to może wpadniemy na szybkie grzybobranie, zgadamy sie pod koniec tygodnia, W sobote mam urodzinki młodszej córy i nie damy rady na cały weekend ale niedziele jest jak najbardziej na TAK.

Oska , o której niedzieli Ty piszesz ?

Tej najbliższej 30 września ? Na tą niedzielę my się piszemy na bank solówką bo ... :krzykacz: grafik Agi nie pozwala już w sobotę się pojawić .

Być może skleci się jakaś większa grupka bo coś Turtlik wspominał , że wskoczy , może Piaskowi przyjadą ??? Zobaczymy .

Ja jadę . Nawet jak nie będzie grzybów , bo różnie z nimi jest , to podładować aku w lesie też warto .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osa do 12 -go jest dużo czasu,pewnie coś się zmieni i na pewno wpadniecie.:winner:

 

uwierz mi ze chętnie byśmy zawitali ale mamy 15-tą rocznice ślubu i juz jakiś czas temu wykupiliśmy wycieczke i terminu nie ma szans zmienić ale duchowo będziemy z Wami.

 

 

PS Arek myśle właśnie o tej 30-go może uda nam się wtargnąć na małe zbieractwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj finger!!!!

Jako wywołani do tablicy, poczuwamy się do obowiązku i mimo licznych przeciwności losu dzielnie wpisujemy się na listę. O ile nie braknie krwi w żyłach i mocy w silniku stawimy się na tak zacne spotkanieskromny.gif

 

1. finger- 3osoby ; 2 x naklejki , 2 x butony , 3 x zupka

2. Piaskowy 4 osoby , 1 naklejka , 2 x zupka

3. bodzioklb - 3 osoby, 2 x naklejka, 3 x zupka

4. Wotr- 2osoby ; 2 x naklejki , 1 x buton , 2 x zupka.

5. TOMMAR - 2 osoby: 1 x buton, Będziemy od południa w sobotę

6. Tusia - 3 osoby; 1 x naklejka; 1 x buton, 2 x zupka

7. TURTL - 2 osoby; 1 x naklejka; 1 x buton, 2 x zupka

8. elaola - 2 osoby; 1 x naklejka; 2 zupka

9. Robert66 - 3 osoby ;3 x butony , 3 x zupka

10.Futro2606 - 4 osoby,1 x buton,1 x naklejka

11.Bluesmen - 2osoby, 1 x naklejka, 1 x zupa

12.Cichy – 1kpl czyli 5szt, 1 x naklejka, 1 x buton, 3 x zupa

13.Slajd - 2 osoby dorosłe + 1 dziecko, 3 butony,1x naklejka, 3 x zupa

14. Wiecho 57 - 2 osoby dorosłe , 2 butony , 2 zupki .

15. ryba77-79 - 2 osoby dorosłe + 1 dziecko, 1 x naklejka, 1 x buton, 3 x zupa

Edytowane przez ryba77-79 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... jaki plan na sobotnie przedpołudnie, gdzie można rowerami pojeździć by dzieciaki się nie nudziły?

Jest w mojej głowie kilka planów na przedpołudnie oraz popołudnie , ponieważ dzieci nie tolerują nudy .

W zależności od tego jaką będziemy mieli pogodę przewiduję wykorzystać plac przylegający do wiaty , zaraz obok placu zabaw lub też samą wiatę .

Wiata , jeszcze nie znam dokładnie godzin , będzie mogła być wykorzystywana , ponieważ grupa z zakładu energetycznego będzie miała wyjście do lasu na grzyby i dopiero po powrocie wiata będzie zajęta na ;) posilenie się .

Wiata to nasze wyjście awaryjne bo przecież zamówiona jest pogoda :) .

Jak już wspomniałem , mam zamiar wykorzystać tereny zielone i zorganizować wspólnie z Adamem i Olą Turtl'ikową jakieś małe zawody . W zależności od pomysłów , mogą bawić się same dzieciaczki albo możemy to zrobić bardziej rodzinnie . Jestem za tą drugą opcją .

Co do samych zawodów to jeszcze mamy trochę czasu , więc pomysły będą realizowane nieco później . Jestem w kontakcie z panem od zajęć wf , jednak póki co wolę się jeszcze wstrzymać z dokładniejszym opisem .

Będzie też do wykorzystania sprzęt grający , więc pozostaje zebrać kilka plików z muzyczką dla dzieci i mamy gotową dyskotekę .

Kolejna sprawa , o której już wspominałem wcześniej .

Rozmawiałem z córką , Jagodą , która obiecała , że poprowadzi z dziećmi krótkie warsztaty plastyczne z wykorzystaniem natury , np. liście .

Tak jak napisałem , warsztaty będą krótkie ponieważ Jagoda sama wychowuje maluszka , więc czas będzie miała okrojony .

 

Reszta pomysłów , jak zorganizować dzieciom czas wolny zależy też od nas . Dobrze Tusia pisała , że mamy do wykorzystania sąsiadujący z agro las . A nóż będą grzyby i sami chętnie się tam wybierzemy .

 

Szczerze pisząc o ścieżkach rowerowych w tym rejonie nie mam wielkiego pojęcia .

Nigdy nie było mi tam rowerem po drodze , więc tu raczej wolna amerykanka .

Trzeba by było przemieścić się jakieś 30km aby znaleźć się na pięknych ścieżkach rowerowych ciągnących się wzdłuż granicy po naszej i niemieckiej stronie , również hacząc o tereny czeskie .

Dla dzieci to jednak zbyt długi kawałek a i mało wytrenowany dorosły będzie miał kłopot z pokonaniem tego dystansu .

 

W razie chęci wyjazdowych autem w celu zabicia czasu dzieciom mogę zaproponować centrum handlowe Plaza w Zgorzelcu . Tam jest do dyspozycji "małpi gaj" , obok kawiarnia aby mieć dzieci na oku . Można też rodzinnie zagrać w kręgle - też w Plazie .

 

Czy ta odpowiedź jest wyczerpująca ? Chyba nie ale dalsze pomysły mogą okazać się zbyt kosztowne i trudne logistycznie do realizacji , np. wycieczka do Goerlitz (DE)czy Liberca (RCz).

Edytowane przez finger (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stefan, przecież w czerwonej wodzie część sypialniana jest oddzielono od bawialni jakimś zielskiem i minimum 50 metrami. Obiecujemy że będziemy chodzić w nocy na palcach (po przyczepie). A może Mariana namówisz żeby wpadł na grzybki, może w nalewce ?:kawa:

 

Co się tyczy przygotowań to niech każdy się zastanowi co można zadziałać żeby jeszcze bardziej polubić "Jagodę" Ile głów tyle pomysłów ... i żeby nikt więcej nie mówił że tylko plumkają, aczkolwiek będzie to żelazny punkt spotkania - to tylko moje odczucie .... a może pragnienie, przecież "Cygan" dał się powiesić dla towarzystwa :pub:

Edytowane przez TURTL (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiamy Wszystkich zapiszemy sie w ostatnim tygodniu.

Tu prośba do wszystkich aby określili się jak najszybciej .

Muszę wyznaczyć jakiś ostateczny termin na naklejki , butony oraz zamówić zupkę .

Nie mogę tego robić na ostatnią chwilę .

Edytowane przez finger (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.