Skocz do zawartości

Poszukuje współokatorów dla mojej cepki


Speedy

Rekomendowane odpowiedzi

Znalazłem w Piasecznie (tym pod Warszawą) magazyn (raczej nieogrzewany) o pow. ok 100m2 (5-6 przyczep pewnie). Cena za m2 to max 10zł.

Jutro lub pojutrze jadę zrobić wizję lokalną i pogadać z Właścicielem o zasadach najmu (min okres, dostęp do prądu,itp).

Na dzień dzisiejszy wiem,że kązdy dostałby swoje klucze- wiec dostęp do cepki nieograniczony.

Idea jest taka,że cene za 100m2 dzielimy pomiedzy przyczepy (chyba nie uda się rozliczyć co do metra).miary cepki i

Przy okazji oględzin zamierzam oczywiście negocjowac cenę, a do tego chciałbym najpierw wiedziec ,czy wogóle są chetni.

Jeżeli tak, to prosze na PW jakiś namiar (najlepiej z nr. kom.) oraz wymiary cepki i pożądany czas wynajmu ( tylko zima, czy cały rok). Ilość miejsc ograniczona;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem w Piasecznie (tym pod Warszawą) magazyn (raczej nieogrzewany) o pow. ok 100m2 (5-6 przyczep pewnie). Cena za m2 to max 10zł.

Jutro lub pojutrze jadę zrobić wizję lokalną i pogadać z Właścicielem o zasadach najmu (min okres, dostęp do prądu,itp).

Na dzień dzisiejszy wiem,że kązdy dostałby swoje klucze- wiec dostęp do cepki nieograniczony.

Idea jest taka,że cene za 100m2 dzielimy pomiedzy przyczepy (chyba nie uda się rozliczyć co do metra).miary cepki i

Przy okazji oględzin zamierzam oczywiście negocjowac cenę, a do tego chciałbym najpierw wiedziec ,czy wogóle są chetni.

Jeżeli tak, to prosze na PW jakiś namiar (najlepiej z nr. kom.) oraz wymiary cepki i pożądany czas wynajmu ( tylko zima, czy cały rok). Ilość miejsc ograniczona;)

 

Speedy - pomysł niezły, ale oprócz negocjacji cen dowiedz się jeszcze co z ubezpieczeniem hali i ochroną.

Może niektórzy chętnie by sie zdecydowali ale jesli miałbym odstawić ją na zimę 50 km od miejsca zamieszkania to na pewno bym się zastanawiał, czy nie ma juz przypadkiem w środku zimy niechcianego lokatora? :niewiem:

pooglądaj dobrze teren czy będzie tam bezpiecznie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magazyn zamykany, dokoła ogrodzenie też zamykane, ale nie ma szans na ochronę. Do tematu ubezpieczenie nie doszedłem, bo okazało się ,że powierzchnia magazynowa jest tak posiekana słupami, że da się tam jeździć wózkiem widłowym ,ale nie manewrować 5m przyczepą.

Szukam dalej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie nikt się nie zgłosił ( co trochę mnie zdziwiło) wspominając,że moooooże byłby zainteresowany, więc nie spinałem się i generalnie szukam garażu dla swojej cepki....a może przy okazji coś "grupowego" się trafi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.