Skocz do zawartości

14.09 - 16.09 - Drugie Lukasowe spotkanie pomorsko - kujawskie


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 44
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Jacek , gdzie deklarcja , ze przyjedziecie na zlocik ?

 

Witam, jak już wspomniałem w poście nr7 nie będzie nam dane być z wami i uczestniczyć w tej zabawie. Choć całym sercem będę z Wami a i wieczorkiem wirtualnie z wami wypiję :piwko: .

A żeby wszyscy wiedzieli że do tego wydarzenia zostało już mało czasu tak więc podaję pozostały czas : oficjalny pozostały czas to jest 116 godzin i 34 minuty

 

Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja odpadam (z bólem serca) bo w niedzielę o 1400 muszę być na 2 (słownie dwóch) imprezach z przedszkola (nie mam jeszcze pomysłu jak to młodym wytłumaczyć że będą tylko na jednej imprezie) ............

musiałbym przyjechać w piątek wieczorem i/lub rano i spadać w niedzielę nad ranem a to średnio ma sens lub spadać w sobotę wieczorem co jest kompletnie bez sensu :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jak ten czas ucieka już wtorek i czasu pozostaje coraz mniej a żeby być dokładnym to na liczniku w obecnej chwili widnieje liczba godzin 70 i 28 minut .

 

Pozdrawiam serdecznie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, odnoszę wrażenie że chyba sam tu zaglądam i kibicuję temu spotkaniu :hmm: . Lecz aby nie było to dzisiejszy wynik odliczania to 45 godzin i 31minut wolnego czasu przed spotkaniem.

 

Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z nieoficjalnych informacji dowiedziałem się, że na spotkanku pojawi się również załoga Jarka i Agi z Gdyni, czyli agajgdynia

 

czekamy i odliczamy i pozdrawiamy

 

 

mała poprawka będe w sobotę po południu sory taka praca

ale samym autem pozdraw

 

Z nieoficjalnych informacji dowiedziałem się, że na spotkanku pojawi się również załoga Jarka i Agi z Gdyni, czyli agajgdynia

 

czekamy i odliczamy i pozdrawiamy

 

 

a będzie w sobote ognisko

Edytowane przez Jony3220 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a będzie w sobote ognisko

 

Hej

 

Wszystko zależy od tego, o której dojedziemy w piątek, jak zapewne wiesz - najlepsze imprezy są w dzień przyjazdu. Natomiast znając życie dojedziemy na ok. 19.00 i na organizację ogniska (załatwienie drewna itp) może już nie być czasu, więc pewnie będzie w sobotę.

 

pozdr

 

Witam, odnoszę wrażenie że chyba sam tu zaglądam i kibicuję temu spotkaniu :hmm: . Lecz aby nie było to dzisiejszy wynik odliczania to 45 godzin i 31minut wolnego czasu przed spotkaniem.

 

Pozdrawiam serdecznie.

 

Nie możemy się już doczekać :) Jacek - ile jeszcze ? Tuptup.gifTuptup.gifTuptup.gifTuptup.gif

Edytowane przez Parzusie (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, widzę zniechęcenie w temacie lub potężne oczekiwanie na to wydarzenie a żeby podnieść poziom adrenaliny co nie którym to do tego spotkania pozostało już tylko lub dla nie których aż 20 godzin i 9 minut.

 

Pozdrawiam serdecznie i życzę wspaniałej zabawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :banan: i ku uciesze co niektórych załóg uprzejmie donosimy,że tym razem będą mogły się bawić bez żadnego skrępowania bo okres na Werusie co są wszędzie się zakończył :banned: .Z całego :serce: życzymy wam brzydkiej pogody B) ,niedoborowego towarzystwa :piwo: i w ogóle nie zadowolenia z tego spotkania :hop1: .To pisałem ja Weruś:zlo::pupa::foch:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :banan: i ku uciesze co niektórych załóg uprzejmie donosimy,że tym razem będą mogły się bawić bez żadnego skrępowania bo okres na Werusie co są wszędzie się zakończył :banned: .Z całego :serce: życzymy wam brzydkiej pogody B) ,niedoborowego towarzystwa :piwo: i w ogóle nie zadowolenia z tego spotkania :hop1: .To pisałem ja Weruś:zlo::pupa::foch:

 

no to :pupa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.